cnnturk.jpg
haberturk.jpg
astsubaylar-yuruyor.jpg
videotalu.jpg

Kimler Sitede?

FORUM
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Cvp:MİTİNGE DAVET... (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALT Cevapla Beğenilen: 5
BAŞLIK: Cvp:MİTİNGE DAVET...
Cvp:MİTİNGE DAVET... 15 Yıl önce Karma: -3  
Sayın Ery;
Bahse konu yazıyı yazan gazeteci ile görüşüldü.Miting çağrımızın gündemde kalabilmesi amacı ile ilerleyen günlerde düzeltip tekrar haber yapacağını tarafıma iletti..Bilginize.....
Sevgili Halil Ağabey;
Aynı üzüntüleri bende hem yazım tarzı, hemde içerik olarak duydum.Tüzük ve kuruluş amacımız incelenirse bu yazılanların paralelinde her doğrunun her platformda konuşulup yazılamayacağını sanırım anlarsınız.Ama bilesinizki bu konular muhakkak konuşuluyor ve çözülene kadarda konuşulacaktır.Yönetim bu konuların bir çoğunu biliyor ve ilgileniyor.Bilinmeyenleri ise gerekli ortamlara aktaracağıma emin olabilirsiniz.
Başlığa uygun olarak; GÖNLÜ ASSUBAY SEVDASI İLE ATAN HERKESİ 23 MAYIS 2009 DA ANKARA'DA BULUŞMAYA TEKRAR DAVET EDİYORUM.
Saygılarımla.....

Yetkiliye Raporla   Kayıt Tutuldu Kayıt Tutuldu  
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
Cvp:MİTİNGE DAVET... 15 Yıl önce Karma: 6  
Değerli Meslektaşım Hüseyin Bey; Sıraladığınız sorunlar malümumuz katılıyorum.Muvazzaf arkadaşlar sıkıntı içerisinde.MUTLAKA MÜCADELE VERİLMESİ GEREKİYOR ÇALIŞANIYLA EMEKLİSİYLE.BAZI EMEKLİ ASSUBAYLARIN TEMAD'IN İSMİNDEN DAHİ HABERİ YOK DİYORSUNUZ.BUNUNAYIBI KİME AİT TÜM SUÇ TEMAD'INMI ?Berberler,Hamamcılar,Odacılar bile derneğinden haberdarken Assubaylar neden habersiz?Tüm kışla,kurumlara TEMAD'IN DERGİSİ GELİYOR,orduevlerinde hakeza mevcut,duyuru panolarında TEMAD'dan bahsediliyor.BIRAKIN HEPSİNİ ŞEHİRDE GEZERKEN TABELASINIDAMI GÖRMÜYORLAR.bizim bazı meslektaşlarımız maalesef menfaati olmayan işlerle fazla uğraşmaz.İşin içinde OYAK,MAAŞ ZAMMI,DERECE KADEME,KONUT EDİNME YARDIMI OLDUĞU ZAMAN ASSUBAY SİTELERİ BU SORULARDAN GEÇİLMİYOR.O ARKADAŞLARI BİR DAHA BU SİTELERDE GÖREMİYORUZ.hem ezildiğimizden sürekli dert yanıyoruz hemde varlığımızdan haberimiz yok.GAZETELER SAYESİNDE ÖZELLİKLE UMUR TALU' nun yazılarından,Basının Assubay Devrimi diyerek memeleketi 10-15 gün ayağa kaldırdığı,Genel Başkanımızın TV lerde açıklamalarını o Assubaylar hiçmi izlemedi,Sosyal Yaşamdan bu kadarmı kopuklalar.İletişim çağındayız herkeste bilgisayar internet var.Haberleri olmamsı abesle iştigaldir.Son dönemlerde TEMAD'DA EMEKLİ OLACAK PERSONELE BROŞÜR GÖNDERMEKTEDİR.ZATEN SORUNUN BÜYÜĞÜ ASSUBAYLARIN GEREK MESLEKTE GEREKSE EMEKLİYKEN BİR ARAYA GELEMEMESİNDENDİR..ADAMLAR TEMAD'A AYDA 20.00 TL üye aidatı vermemek için üye olmuyorlar vede soruyorlar üye olunca ne getirisi olacak diye.birlik beraberlik içerisinde olabilseydik bizleri şamar oğlanına çevirebilirlermiydi.BU SIKINTI VE ZULÜMDEN KURTULMANIN TEK YOLU SADECE SENEDE 20.00 TL AİDAT ÖDEMEYİ GÖZE ALIP TEMAD'A ÜYE OLMAKTIR.Üye olmayan zihniyetlerde ezilmeye mahkümdur.EMEKLİ ASSUBAYLARDA ONURLARINI KURTARMAK İÇİN BU MİTİNGE KATILMAK ZORUNDADIRLAR.HİÇ BİR EMEKLİ ASSUBAYIN(HASTALIK HARİÇ) MAZERET BEYAN HAKKI YOKTUR.YA ONURUNA SAHİP ÇAKACAKSIN YADA İTİLİP KAKILACAKSIN.TEMAD'I ELEŞTİREBİLİRİZ ANCAK ALDIĞI BU KARARIN ARKASINDA DURMAK GEREKLİ DESTEĞİ VERMEK HEPİMİZ İÇİN BİR İZZETİ NEFİS OLAYI VE ŞEREF MESELESİDİR.MİTİNGE ÇAĞRIDA BULUNAN TÜM MESLEKTAŞLERIMA VE SN ERTEN'E KATILIYORUM..SAYGILARIMLA

Cvp:MİTİNGE DAVET... 15 Yıl önce Karma: 0  
Sevgili Cengiz kardeşim,
Arkadaşımızın ilettiği bu konuya bana verdiğin cevabı vermiş olsa idin ben zaten size yazmazdım. Bu konular çok önemli bizim haklarımız ötesinde insan hakları ile ilgili konulardır. Hastahane örneği çok acı bir konu,diğer davranış konularının sadece aramızda değil,dernek kanalı ile yetkililere aktarılması gerekir.Tüzükte bulunmaması hepimizi yaralayan bu gibi konuları yetkili kişilere taşımamızı engellemez.Amaç şartların daha yaşanabilir hale gelebilmesi için derneğin katkısını görebilmek genç arkadaşlarımıza güvence ve örnek olur.Selam ve sevgilerimle....
Halil YAZ
Emekli Hv.İkm.Kd.Bçvş 1966-11

Cvp:MİTİNGE DAVET... 15 Yıl önce Karma: 0  
Memur.nette Emekli Astsubaylar 23 Mayısta miting yapacak başlıklı yazıya lütfen arkadaşlar yorumları ile katkıda bulunsunlar.

Cvp:MİTİNGE DAVET... 14 Yıl, 12 Ay önce Karma: 0  
arkadaşlar;mitinge katılmak,onurdur,bunun için çevremize,devremize haber verelim,bunun dışında öğrenmek istediğim konu temad abdi ipekçi parkı demişti,gazetede tandogan yazıyorbunu netleştirsek bence iyi olur ankarada görüşmek üzere saygılar.

Cvp:MİTİNGE DAVET... 14 Yıl, 12 Ay önce Karma: -3  
23 MAYIS 2009'DA ANKARA ABDİİPEKÇİ PARKINDA SAAT 13:00'DA BAŞLAYIP, SAAT 17:00'DA SONA ERECEK ÖZLÜK HAKLARIMIZI ALMAK İÇİN, TEMAD GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN MUSTAFA EROL TARAFINDAN İLAN EDİLEN YÜRÜYÜŞ VE MİTİNGDE SEN DE BULUNMALISIN.

EN ÜST Cevapla