cnnturk.jpg
haberturk.jpg
astsubaylar-yuruyor.jpg
videotalu.jpg

Kimler Sitede?

FORUM
Hoþgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriþ ya da Kayýt.    Kayýp Parola?
MAHMUT ERDEM... (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALT Cevapla Beðenilen: 0
BAÞLIK: MAHMUT ERDEM...
MAHMUT ERDEM... 15 Yýl, 2 Ay önce Karma: 8  
Deðerli Meslektaþlarým...
Bir önerim var, yolu yordamý neyse imza toplayýp yasal olarak gereken yapýldýktan sonra Temad Olaðanüstü Genel Kurulu'nu toplayýp þu Mahmut Erdem'i Temad Genel Baþkaný seçelim. Vallahi çok yakýþýr. Yazdýklarýyla, önerileri ile ufkumu açtý. Mevcut baþkanýmýz tespit etmek zor diyor ama, zor da olsa bir yolu bulunup çýkýþ yaptýðý adres bulunmalý, böyle deðerlerin heba olup gitmesine göz yumulmamalý, harcanmamalý derneðimiz yararýna bir an önce mutlaka deðerlendirilmelidir.... Bu konuda baþlatýlacak bir kampanya sitemizin kapanmadan önceki son hizmeti olmalýdýr...
UNUTULMASIN!!!!
Mahmut Erdem'ler "BELLETÝLMÝÞ ÇARESÝZLÝÐÝMÝZÝ HUKUKLA YIKALIM " kampanyasýný, Mahmut ERDEM'ler bile gölgeleyemez

Yetkiliye Raporla   Kayýt Tutuldu Kayýt Tutuldu  

Son Düzenleme: 19/02/2009 00:45 tarafýndan EMEKLÝASSUBAY.
  Herkesin yazý yazmasý yönetici tarafýndan engellenmiþtir.
Cvp:MAHMUT ERDEM... 15 Yýl, 2 Ay önce Karma: 1  
Mahmut ERDEM tek baþýna yarýþýrsa olmaz."Paþa" Rumuzlu Aday ile yarýþmalý ki demokratik bir seçim olsun.

ery ()
Þu An Sitede Deðil Kullanýcý bilgilerini görmek için týklayýn
Cvp:MAHMUT ERDEM... 15 Yýl, 2 Ay önce Karma: 3  
Abi ben de olaya bu Sn. Mahmut ERDEM, Recep YABAN, PAÞA vb. kiþilerin www.emekliassubaylar.org sitesine oldukça büyük yarar saðladýðý inancýndayým. Saygýlar.

Son Düzenleme: 19/02/2009 00:46 tarafýndan EMEKLÝASSUBAY.
Cvp:MAHMUT ERDEM... 15 Yýl, 2 Ay önce Karma: -3  
Tedbir 33 ün önerisini destekliyorum ve Tedbir 33 ile Kofti TEMAD yazýsýný yazan arkadaþta aday olursa toplantý için ilk imzayý vereceðimi taahhüt ediyorum.
Saygýlarýmla.....

Cvp:MAHMUT ERDEM... 15 Yýl, 2 Ay önce Karma: 2  
Cengiz Bey,
Bu sitenin ve üyelerinin TEMAD'a destek için ön kampanya yapýldýðý on kez açýklandý ,öküz olsa anlardý ama anlamayanlar var ve bunlar ne yazýk ki TEMAD sitesinde yazýyor." Kofti TEMAD " lafýný dilinize doladýnýz, peki yönetimin verdiði tepkiyi benim bu konudaki tepkimden neden söz etmiyorsunuz? Mahmut þaþkolozunun mesajlarý yayýnlanýyor da benimki neden yayýnlanmýyor? Bu mu sizin yönetiminizin tarafsýzlýðý ve bu siteye verdiði deðer," birlik çaðrýsý lafla olmaz, icraatla olur " .Kimliðini gizleyecek kadar korkak olan birinin yerine mücadeleye destek veren, uyuyan devi uyandýran bu sitenin yanýnda olmanýzý dilerdim. Þimdi bana yuvarlak laflarla yanýt verirsiniz, ama ben laf deðil icraat bekliyorum, siz de icraatýnýzý Mahmut efendiyi korumaya çalýþarak bu site için tek olumlu söz etmiyerek gösterdiniz.

Son Düzenleme: 19/02/2009 13:55 tarafýndan EMEKLÝASSUBAY.
Cvp:MAHMUT ERDEM... 15 Yýl, 2 Ay önce Karma: -3  
Sayýn ADA;
Lütfen þahsýma yönelik yazýlarýnýzý mesaj kanalý ile yollayýnýz.Sizinle polemiðe girme taraftarý deðilim.Yazdýklarýnýzýn bu konu ile hiç alakasý yok.Kimseyede destek olmadým iyi okuyun.Lakin okuduklarýnýzý anlayamýyorsanýz bilemem.Kaldýki bu site hakkýndada hiç yorum yapmadým.Yuvarlak konuþma konusuna gelince ya kendinizle karýþtýrdýnýz yada yakýn çeevrenizden biriyle sanýrým.Ben direk konuþurum bahsettiðiniz gibi deðil.
Saygýlarýmla.....

EN ÜST Cevapla