cnnturk.jpg
haberturk.jpg
astsubaylar-yuruyor.jpg
videotalu.jpg

Kimler Sitede?

FORUM
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Cvp:OYAKLA İLGİLİ YENİ BALONLAR (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALT Cevapla Beğenilen: 0
BAŞLIK: Cvp:OYAKLA İLGİLİ YENİ BALONLAR
OYAKLA İLGİLİ YENİ BALONLAR 13 Yıl, 3 Ay önce Karma: 1  
MERHABA.Son zamanlarda oyakla ilgili kardemirin satılması ,oyakbankla ilgili hala bir karpayının olduğu ve bunun ocak ayının sonunda yatacağı gibi değişik haberler dolaşıyor.işin aslı hakkında bilgisi olan varmı. paylaşırsa sevinirim...

Yetkiliye Raporla   Kayıt Tutuldu Kayıt Tutuldu  
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
Cvp:OYAKLA İLGİLİ YENİ BALONLAR 13 Yıl, 3 Ay önce Karma: 56  
Değerli meslekdaşım, Elbette bu konular bazı arkadaşlarımızı ilgilendiriyor ama hepimizi ilgilendiren konu TÜM ÜYELERE KATILIMLARI NİSPETİNDE HİSSE SENEDİ VERİLMESİDİR
Benim aldığım bilgilere göre Kardemir'in satışı şimdilik söz konusu değildir.iyi günler diliyorum

Cvp:OYAKLA İLGİLİ YENİ BALONLAR 13 Yıl, 3 Ay önce Karma: 1  
OYAK kapalı bir kutu, muamma hep söylentiler var.

Cvp:OYAKLA İLGİLİ YENİ BALONLAR 13 Yıl, 3 Ay önce Karma: 0  
Kardemirle OYAK'ın bir alakası yok ki arkadaşım. Erdemir demek istedin galiba.Yok böyle bir şey.OYAK sayfasını, kanunu iyice inceledim satış falan olunca ödeme falan olmuyor. mail de yazdım hemen cevap verdiler hiç biri gerçek değil. OYAKBANK satılınca ödememi yaptılar. Üyelerin parasının üzerine ilave ettiler.Bunlar balodan başka bir şey değil.Bir deli bir kuyuya taş attı bizim gibiler de inanıyor.

Ben anlamıyorum arkadaşları ya.Siteye her şeyi yazmışlar, niye kimse okumuyor, incelemiyor.Mail yazınca cevap veriyorlar, anlamadığını sor.Gerçekleri, doğruları bu şekilde öğrenmek varken birbirimize soruyoruz.birileri de bizi keriz yerine koyuyor, salla gitsin.Sonra da bizimle dalga geçiyordur. Bu bilgisizlik ve cahillikle camiamız hakkında olumsuz imaj olmuyor mu? Bir kere bu OYAK'ın kendisi şirket mi, borsada OYAK diye bir hisse senedi mi varki hisse dağıtsın. OYAK'ın kendi özel kanunla kurulmuş bir kuruluş arkadaşlar.Kanunda yazan şekilde şirket alıp satabiliyor. Kar ediyor.Hukukçuya da okuttum kanunu hisse misse olmuyor, hiç heveslenmeyelim. Bir de hukukçu şunu dedi. Kuruluşunuzu sattırayım derken sizin üyeliğiniz varsa birikimi neyse alırsınız gerisi hazineye kalır, üyeler de hisse misse derdine düşmesin ayvayı yer dedi. Daha inceliyorum bir şey öğrenirsem yazarım.

Sn Ruhi33 ;

İnsanlar burada bir duyumu tartışmaya açmışlar,nedir diye.Siz de kalkıp "bir hukukçuya sordum";yok öyle bir şey;"bir de araştırıyorum"v.b. sözlerle tabiri caiz ise neyin neden olmayacağını;desteksizce açıklamaya çalışmışsınız..Önce bir karar verin;duyduklarınızı mı yorumlamaya uğraşıyorsunuz;yoksa okuyup araştırıp anlamaya çalıştıklarınızı mı paylaşmaya uğraşıyorsunuz?İsterseniz siz yine de bir Hukukçunuza okutturun konuyu iyice!
Selam ve saygılar..

EN ÜST Cevapla