cnnturk.jpg
haberturk.jpg
astsubaylar-yuruyor.jpg
videotalu.jpg

Kimler Sitede?

FORUM
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
17 EKİM ASSUBAYLAR GÜNÜ (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALT Cevapla Beğenilen: 1
BAŞLIK: 17 EKİM ASSUBAYLAR GÜNÜ
17 EKİM ASSUBAYLAR GÜNÜ 13 Yıl, 6 Ay önce Karma: 0  
MESLEKTAŞIMIZ SAYIN YÜKSEL BİNİCİ'NİN SİTESİNDEN,Kendilerinden izin alınarak bu konudaki yazıları forum sayfalarına taşınmalı ve konu olgunlaştırılmalıdır.

http://yukselbinici.com.tr/?sayfa=kose_yazisi

Yetkiliye Raporla   Kayıt Tutuldu Kayıt Tutuldu  
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
Cvp:17 EKİM ASSUBAYLAR GÜNÜ 13 Yıl, 6 Ay önce Karma: 56  
Sn.Evran sitemiz arşivindeki yazılarda mevcut bu konuda bizim önerilerimiz olmuş ABD ordusundan NATO'dan örnekler vermiş konuyu tartışmıştık ancak TEMAD yönetimi bu konuda hiçbirşey yapmadı; Bu tür günler personeli motive eder moralini yüksek tutar kendine güveni arttırır bunun mali külfetide yok ayrıca her sınıf okulun kendi marşı var,hepimizin harp okulu marşı gibi ortak assubay marşı yok; üstelik müzik branşı olan bir meslek için kayıptır.
Böyle bir marşın sözlerini yazacak birçok arkadaşımız var,sözleri arkadaşlarımız hazırlar gönderirse sitemizde oylar en çok oy alanı bandocu arkadaşlarımız besteler biz onun hit yaparız.

AKALP ()
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Cvp:17 EKİM ASSUBAYLAR GÜNÜ 13 Yıl, 6 Ay önce Karma: 0  
Ankara mitinginde kendisini şahsen tanıma fırsatı bulduğum assubay mücadelesine kendini adamış değerli büyüğüm Sn.Hüseyin Savcı'nın 17 Ekim ve assubaylar günü için yazmış olduğu yazılarından bazılarını bilgilerinize sunuyorum arşivde diğer yazıları da fırsat buldukça okumanızı öneririm. Bu değerli büyüğümün hukuksuz bir şekilde TEMAD üyeliğinden ihraç edilmesi hem ayıp hemde TEMAD için kayıptır
http://www.emekliassubaylar.org/2009-Amerikan-Ordusu-nda-Assubay-Yili-ilan-edildi.html
http://www.emekliassubaylar.org/BIZIM-DE-GUNUMUZ-OLSUN.html
http://www.emekliassubaylar.org/arsiv/index.php?option=com_content&task=view&id=1872&Itemid=88888992

Forumdan kaldırın lütfen gitsin!

Cvp:17 EKİM ASSUBAYLAR GÜNÜ 13 Yıl, 6 Ay önce Karma: 6  
Sn.EVRAN, Siz bizler için önemli olan bir konuyu tartışmak için form'a taşımışsınız arkadaşlarımızda bu konuda daha önce tartışılan ancak sonuçlandırılmayan yazıları bilgi olarak sunmuşlar sizin "Formdan kaldırın lütfen gitsin !"sözünüzde bir sitem olduğunu görüyoruz.
Burası tarşışma platformu ise arkadaşlarımız düşüncelerini açıklayacaklar ortak noktayı bulacağız.Saygılarımla
BÖLÜM YÖNETİCİSİ

Sn. Akalp.Bahsettiğiniz gibi Sn.Hüseyin SAVCI!nın TEMAD'dan mahmudun fiştaklamalarıyla ihraç edilmiş olmasını bende içime sindiremiyorum ve Sn.SAVCI'nın TEMAD için hemde büyük bir kayıp olduğuna içtenlikle inanıyorum.Sn SAVCI meslektaşlarımız arasındaki değerinden bir şey kaybetmemiştir ve mücadelesine gördüğünm kadarıyla her platformda üst seviyede devam etmektedir.Okumaya gelince... Özellikle bu sitede yazılan ve konusu ASSUBAY ve HAKLARI olan her yazıyı defalarca okumaktayım.Rafa kalkmış görünen bir konuyu bir sevgili meslektaşımızın ifadeleriyle ve görüşleriyle yeniden gündeme getirmek istedim.Yoksa BÜYÜKLERİMİN !!! sözlerinin üzerine söz söylemek biz küçüklerin haddinemi düşmüş.Ben bu yazı vesilesiyle tüm Assubayların EMEKLİSİYLE-HALEN ÇALIŞANIYLA ASSUBAYLAR GÜNÜNÜ EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLUYORUM.Saygı ve sevgiler.

EN ÜST Cevapla