cnnturk.jpg
haberturk.jpg
astsubaylar-yuruyor.jpg
videotalu.jpg

Kimler Sitede?

FORUM
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Cvp:KEY ÖDEMELERİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA BEKLİYORUZ (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALT Cevapla Beğenilen: 6
BAŞLIK: Cvp:KEY ÖDEMELERİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA BEKLİYORUZ
Cvp:KEY Ödemeleri Hakkında 13 Yıl, 7 Ay önce Karma: 0  
Sevgili meslekdaşım, Bende daha önce çalıştığım birlikler lağıv ılması nedenile bağlı oldukları üst birliklere ilk ödemelerin açıklandığı dönemde 2008 yılında müracaat ettim ancak yanıt alamadım. Bu arada çalışmaların devam etmesi ve müracaatların sonuçlanması için 2 nci dönem ödemelerini bekledim. Bu dönem listelerinde de adımın olmaması nedeniyle bu defa KKK.lığına dilekçe gönderdim. Onlardan diğer birliklere dilekçemin gönderildiğini ve bana bilgi vermelerini belirten bir yazı aldım. İki birlik bana cevap gönderdi. Yapılan arşiv araştırmasında adıma kayıtlı bir belgenin olmadığını gerekçe gösteriyorlardı. 3ncü dönem ödemeleri için açıklanan listede (23.08.2010) adıma sadece 40,00 TL. çıktığını öğrendim. Oysa o dönemde bekardım ve hiç lojmanda oturmamıştım.Yani tamamını almam gerekiyordu. Hikaye bu şimdi ne yapabilirim tavsiyen için şimdiden teşekkür ederim.

Yetkiliye Raporla   Kayıt Tutuldu Kayıt Tutuldu  
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
Cvp:KEY Ödemeleri Hakkında 13 Yıl, 7 Ay önce Karma: 1  
KEY ödemeleri için yapılacak tek şey var " BİR BARDAK SU İÇMEK " Benimde Kıbrıs'da görev yaptığım yıllara ait ödemem yapılmadı, 28 nci Tüm.K.lığına dilekçe yazdım, o yıllara ait arşiv kayıtları imha edilmiş. KEY ödelerinden subaylar da faydalansalardı çözümü çokta bulunurdu, bizleri ilgilendirdiği için duyarsız kalındı.

AKALP ()
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Cvp:KEY Ödemeleri Hakkında 13 Yıl, 5 Ay önce Karma: 0  
Bazı arkadaşlarımızın dikkatini çekebilir KEY ÖDEMELERİ İLE DAVA AÇANLARA MÜJDE haberini aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz
http://ekonomi.haberturk.com/emlak-mortgage/haber/580770-keyde-dava-acanlara-mujde

EN ÜST Cevapla