cnnturk.jpg
haberturk.jpg
astsubaylar-yuruyor.jpg
videotalu.jpg

Kimler Sitede?

FORUM
Hoþgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriþ ya da Kayýt.    Kayýp Parola?
Cvp:25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALT Cevapla Beðenilen: 3
BAÞLIK: Cvp:25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD
25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD 14 Yýl, 6 Ay önce Karma: -3  
25 yýl önce bir araya gelerek;

Derneðimizin kurulmasýný ve bugüne kadar yaþatýlmasýnda da fedakarca emek ve hizmetlerini esirgemeyen, sahýslarýnda Genel Baþkan, Þube Baþkanlarý ve deðerli kadrolarýna ve baþta deðerli kurucu üyelerimize;

K. Kerim Kalkan
Metin Sarýpýnalý
Mustafa Toydemir
Ýlhamý Karabulut
Mehmet Deregenli
Yunus As
Hüseyin Öziçi
Remzi Akyurt
Ýsmail Akdemir
Recep Ergül
Necati Kahraman
Yesari Erdoðan
Tevfik Büyükyumuk
Orhan ÖZKAN
Ali ÞENCAN
Mustafa EROL'A

Yaþayanlara saðlýk sýhhat, aramýzdan ayrýlanlara tanrýdan rahmet diliyorum.

25.yýlýmýz Kutlu Olsun.
Nice yýllarda da yaþatýlamasý dileklerimle.

Hikmet BOLAT

Yetkiliye Raporla   Kayýt Tutuldu Kayýt Tutuldu  
  Herkesin yazý yazmasý yönetici tarafýndan engellenmiþtir.
Cvp:25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD 14 Yýl, 6 Ay önce Karma: 3  
TEMAD'IMIZIN 25.YILI KUTLAMASI 17 EKÝM 2009 TARÝHÝNDE FARKLI BÝÇÝMDE ANITKABÝRDE MESLEKTAÞIMIZ T.KÜÇÜK'ÜN KATILIMI ÝLE BÝR ÞEKÝLDE BAÞLAYACAKTIR. TEMAD'ýmýzýn KURULUÞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLUYORUM.
SAYGILARIMLA

janas ()
Þu An Sitede Deðil Kullanýcý bilgilerini görmek için týklayýn
Cvp:25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD 14 Yýl, 6 Ay önce Karma: 0  
TEMAD'ýn kuruluþunu kutlarken Sayýn Onur yürüyüþçümüz Tuncer KÜÇÜK'üde saygýyla selamlýyorum.

Bu aþamada Deðerli Selçük ÝÇER büyüðümün veya bir baþka büyüðümün ayrýlmasýný kesinlikle reddediyorum.Bu amacýmýza darbe vurur.

Artýk onur mücadelesinin bu asamaya gelmesinde bizlerin arasýndan katkýsý olanlar Onuru kazanma anýndada burada ve aramýzda olmalýdýrlar.

O nedenle Sayýn Selçuk ÝÇER lütfen kararýnýzý geri çekin.Çünkü ben kendi adýma kabul etmiyorum.. Kusura bakmayýn.

Takipteyim(yada bir ara takibimi kaçýrdým,anlamadýðým durumlar var sitede.)

ery ()
Þu An Sitede Deðil Kullanýcý bilgilerini görmek için týklayýn
Cvp:25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD 14 Yýl, 6 Ay önce Karma: 3  
Ýnsan fikir merkezidir. Her insan kendi fikri ile hareket eder.
Etkileþim mutlak vardýr. TEMAD bugün 25 yýlýnda benim meslek yaþantýmdan fazla dernek geçmiþi var. Ancak bir STÖ olarak henüz çok genç. Kuruluþlarda yirmi beþ sene çok zaman deðildir. Üstelik bir askeri darbe zihniyeti ile oluþturuluþ dernek kanunlarýna göre kurulmuþ. Göbekten baðýmlý bir dernek için. Belki de üye olmamakta direnmem bunun için belki bana iyi anlatýlmadýðý için... En önemlisi asli görevlerini yerine getirmekte aðýr kaldýðý veya yapmadýðý izlenimi oluþtuðu için...
Önemli mi? Evet önemli...Sosyal bir yaþantýsý olan insan, sosyal yaþantýsýnýn devamý için dayanýþma arar, omzunu vereceði bir dost omzu arar...
TEMAD' a üye olmasam da umarým bundan sonra ki TEMAD'ýn bir sosyal toplum örgütü olarak geçmiþten kazanýmlar çýkartarak, geleceðe daha kararlý daha saðlam ve daha ses getirecek en önemliside hukuksal zeminde hareket ederek bende varým bu Emekli Assubay toplumunun verilmeyen haklarýný tam anlamý ile savunuyorum diyecek yönetimlerle yönetilmesi dileðimle kuruluþ gününü kutlarým. Saygýlarýmla

Cvp:25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD 14 Yýl, 6 Ay önce Karma: 4  
Temad Genel Baþkaný ve bir Baþkan yardýmcýsý,19 Ekim'de Danimarkanýn Baþkenti Kopenhag ta olacaklar,nedenmi Dünya Emekli Askerler federasyon toplantýsýna katýlacaklar,evet tüm dertlerini çözmüþ ,geçim dahil hiç bir sýkýntýsý olmýyan Temad ýmýzýn çok deðerli yöneticileri acaba oradan hangi feyzleri alarak dönecekler,belkide bir Assubay açýlýmý olabilirmi

Cvp:25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD 14 Yýl, 6 Ay önce Karma: 0  
TEMAD törenlerine renk katan eski yýllara göre daha fazla katýlýmý saðlayan ve sesimizi duyuran Sn.Tuncer KüÇÜK kardeþim senin bu büyük hareketini kutluyorum Ýhraçlarý özelliklede seni ihraç etmelerini kýnýyorum

EN ÜST Cevapla