cnnturk.jpg
haberturk.jpg
astsubaylar-yuruyor.jpg
videotalu.jpg

Kimler Sitede?

FORUM
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Cvp:Emekli Piyade Yarbay Ömer YILDIZ'ın yazısı (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALT Cevapla Beğenilen: 1
BAŞLIK: Cvp:Emekli Piyade Yarbay Ömer YILDIZ'ın yazısı
Cvp:Emekli Piyade Yarbay Ömer YILDIZ'ın yazısı 13 Yıl, 7 Ay önce Karma: 6  
Değerli Meslektaşlarımız,
Arkadaşımızın forum bölümüne yazısını taşıdığı Sn.E.P.Yb. Ömer YILDIZ'dan gelen mesajı teşekkürlerimizle bilgilerinize sunuyoruz.

Bizlerin uğruna ölmeye yemin ettiğimiz TSK'ne bağlılığımız devam ediyor. TSK'ya yapılan saldırılara en çok bizler üzülüyor ve bu konuda desteklerimizi sürdürüyoruz.
Bu önyargılarla bizlere tahakküme varan haksızlıkların kaynağının Genelkurmay olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Bu haksızlıkların sona erdirilmesine yönelik eleştirilerimizi yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Çünkü kurumları haksızlıkları yazanlar değil yapanlar yıpratır!..

Hiyerarşiye saygılıyız, hiyerarşi ile adaletsizliği, imtiyazı eş tutanlar bu kuruma zarar verenlerdir.
Bizler her vesile ile talebimizin imtiyaz değil adalet,eşitlik ve insan onuruna saygı olduğunu belirtiyor, bu haklı sesimize ve talebimize destek olan herkese de minnet ve teşekkürü borç biliyoruz. Saygılarımla.

FORUM YÖNETİCİSİ

From: Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır
To: Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır
Subject: TEŞEKKÜR
Date: Thu, 26 Aug 2010 16:09:41 +0300

Sayın Emekli Assubaylar.org sitesi üye ve yöneticileri...

Sitenizde "KRAL ÇIPLAK SAYIN GENERALİM" başlıklı yazımı yayınladığınızı ve değerli meslektaşlarımızın çeşitli yorumlar yaptığını öğrendim ve okudum. Son derece seviyeli ve naif eleştirlerinin yazılarıma olumlu yönde katkılarda bulunacağı muhakkaktır.www.omeryildiz.com.tr adresli kişisel sitemde kendimi açık yüreklilikle ortaya koydum. Şu anda hepimiz emekli ve sıradan vatandaşlarız. Bir emekli subay olarak beni yetiştiren ve bugünlere getiren Türk Ordusuna karşı yapılan saldırılarda hem saldırıda bulunanlara, hem de Türk Ordusuna sahip çıkmayanlara karşı düşüncelerimi açık yüreklilikle ifade ediyorum.

Türk Ordusunu savunmada meseleye rütbeler ve hiyerarşiler açısından bakmadım. Haspelkader Kuleli'yi kazanmışım.Kazanamaya da bilirdim.

Sitenizdeki özgürlüğün ve düşüncelerin çeşitliliği Türkiye'ye örnek olacak seviyede ve kalitededir. Çok sesliliğin ve kalitenin keyfine diyecek yoktur. Dostların sohbetinden daha güzel ne olabilirki.

Selam ve saygılarımla...

Ömer YILDIZ

Yetkiliye Raporla   Kayıt Tutuldu Kayıt Tutuldu  
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
Cvp:Emekli Piyade Yarbay Ömer YILDIZ'ın yazısı 13 Yıl, 7 Ay önce Karma: 1  
Çok önemli bir konuya dikkat çekmişsiniz.Ama bu yazıyı dilerim tüm silahlı kuvvetleri personeli okur ve dilerim görevdeki tüm generallerimiz ve komuta heyeti bu konuda biz emekli personelin duyduğu rahatsızlıktan biraz olsun rahatsız olup konuyu ele alırlar.Emekli yarbayımın tüm dediklerine harfi ve noktasına kadar katılıyorum.Saygılarımla.

Cvp:Emekli Piyade Yarbay Ömer YILDIZ'ın yazısı 13 Yıl, 5 Ay önce Karma: 1  
(E)P.Yb.Ömer YILDIZ' ın yazısı...
Ben bu kadar masum olduklarına inanmıyorum, savcılarımız tarafından yazılan iddianamenin de sadece iddiadan ibaret olamayacağını, yeterli suç şüphesi altında yazılmış iddianame olduğunu (bir hukukcu olarak) düşünüyorum. Kimse kendisini bu memleketin tek sahibi zannetmemeli. Ayrıca suç işleyen herkesten de hesabı sotulmalıdır.Hukuk herkese lazımdır. Saygılarımla

Cvp:Emekli Piyade Yarbay Ömer YILDIZ'ın yazısı 13 Yıl, 3 Ay önce Karma: 0  
Sn.Kubilay, Bu sitedeki form bölümünde yayın ilkelerine uygun yazılarla düşüncelerimizi birbirimizle paylaşıyoruz; Sn.Av.Faksoy emekli assubaydır konuya hukukçu gözü ile bakarak yorum yapmıştır.
Kendisini hedef alarak maksadı aşan yorumunuz silinmiştir.

Ergenekon operasyonu TSK'yı ortadan kaldırmaya yöneliktir. Bu iddialar tamamen uydurmadır

Av.Faksoy kardeşimizin yorumuna aynen katılıyorum.Ergenekon sanıklarının masum olduklarına ben hiç inanmıyorum.Nato ülkelerinin bir çoğunda,soğuk şavaş döneminde bu tür derin yapılanmalar vardı ve demirperdenin yıkılmasından sonra çoğu demokrasi ve hukuk marifetiyle tasfiye edildi.Bizdekiler devletin bütün kurumlarında suyun başını tutmuş olduklarından tasfiyeleri zaman alacak ve uzun sürecek.Bu yapılanma ile hiç bir ilişkileri olmamasına(Çünkü gayri memnun zümre mensuplarını neden aralarına alsınlar?) ve bu illegal yapılanmadan en çok zararı gördüğü tartışılmaz olan bir sınıfa mensup olmalarına rağmen bir kısım arkadaşlarımız;"Ergenekon operasyonu TSK'yı ortadan kaldırmaya yöneliktir. Bu iddialar tamamen uydurmadır."hükmünü tereddütsüz verebilmektedir.Oysa yedi düvelin ortadan kaldırmaya gücünün yetmediği Türk ordusunu kıytırık bir kısım cemaat türü yapılanmalar yok edebilirmi?

EN ÜST Cevapla