cnnturk.jpg
haberturk.jpg
astsubaylar-yuruyor.jpg
videotalu.jpg

Kimler Sitede?

FORUM
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Cvp:UMUR TALU'NUN GÖNÜL DOSTLARI (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALT Cevapla Beğenilen: 21
BAŞLIK: Cvp:UMUR TALU'NUN GÖNÜL DOSTLARI
Cvp:UMUR TALU'NUN GÖNÜL DOSTLARI 15 Yıl önce Karma: 6  
Assubay sevdalısı Ersen Ağbeyciğimizin değiminizle Sayın TALU BU ÜLKEDE TAŞLARI YERİNDEN OYNATMIŞTIR.Minnettarız.Sırtımızda hacca götürsek hakkını ödeyemeyiz.ANCAK BAZI MESLEKTAŞLARIMIZ BİR KALEMDE HAKKINI VERDİLER.SN TALU BU MÜCADELEYİ BAŞKA BİR MESLEK GURUBU İÇİN VERSEYDİ BAŞLARINDA TAŞIRLARDI.BİZDE MALESEF YERİN DİBİNE SOKTUK.BEKLENTİSİ VARMIŞ NE BEKLENTİSİ OLACAK? ASSUBAYLARIN KENDİSİNE FAYDASI YOK ÜÇ KURUŞ ZAM ALMAK UĞRUNA DAVALARINDAN VAZGEÇİYORLAR.ÜYE AİDATI OLAN 25.00 TL VERMEMEK İÇİN TEMAD!A UĞRAMIYORLAR ÜYEDE OLMUYORLAR.BUNLAR BASİT AYAK OYUNLARI.NASIL ASSUBAYLIK RUHUDUR.!!!SN TALU CESUR YÜREKTE YA BİZİMKİLER ?

Yetkiliye Raporla   Kayıt Tutuldu Kayıt Tutuldu  
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
Cvp:UMUR TALU'NUN GÖNÜL DOSTLARI 15 Yıl önce Karma: 2  
Assubay olan hiç kimse Sn.Umur TALU'nun bu zümreye ilkeleri uğruna yaptığı desteği unutamaz Güneydoğuda assubayların kahramanlıkları fedakarlıkları sonucu kendilerine Efsane komutan efsane albay dedirtenler bile o kahramanların yaptıklarını yazıp paralar kazanırken birtek kelime assubaylara vefa borcunu ödememiştir. Basınımızın anlı şanlı demokrasi insan hakları denince mangalda kül bırakmayan yazarları bizim uğradığımız haksızlıkları tek kelime ile yazmamıştır Kim şimdi demokrasi ve assubay dostu hadi canım sende biz kimin ne yapmak istediğini biliyoruz Sağolasın varolasın Umur TALU

DAMAR ()
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Cinsiyet: BAY http://www.facebook.com/home.php Doğum Günü: 1968-02-12
Cvp:UMUR TALU'NUN GÖNÜL DOSTLARI 15 Yıl önce Karma: 5  

Gunesin sana gelmesini istiyorsan, golgeden cik!
DAMAR ()
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Cinsiyet: BAY http://www.facebook.com/home.php Doğum Günü: 1968-02-12
Cvp:UMUR TALU'NUN GÖNÜL DOSTLARI 15 Yıl önce Karma: 5  
http://www.memurlar.net/haber/135588/
4.7.2001 günlü, 631 sayılı Memurlar ve Diğer Kamu Görevlilerinin Mali ve Sosyal Haklarında Düzenlemeler ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname;nin 17. maddesinin Anayasa'ya aykırı olduğuna ve İPTALİNE, 5.2.2009 gününde OYBİRLİĞİYLE karar verildi
Prof. Tbp. Kıd. Albay olarak tarihinde 1/4 derece ve 6400 ek gösterge ile Gülhane Askeri Tıp Akademisi;nden emekli olan davacı .. vekili ..
....DARISI ONUR MÜCADELESİ VEREN EMEKLİASSUBAY'LARDA....

Son Düzenleme: 28/03/2009 11:08 tarafından DAMAR.

Gunesin sana gelmesini istiyorsan, golgeden cik!
Cvp:UMUR TALU'NUN GÖNÜL DOSTLARI 15 Yıl önce Karma: 2  

Son Düzenleme: 28/04/2009 13:11 tarafından EMEKLİASSUBAY.
Cvp:UMUR TALU'NUN GÖNÜL DOSTLARI 15 Yıl önce Karma: 0  
Sevgili meslektaşlarım.Sn UMUR TALU'nun yazıları için laf söyliyenlerin Assubay olduğuna ben inanmıyorum.Onun karşısında saygısız davranabilecek bir meslektaşımın çıkabileceğine hiç ihtimal vermiyorum.Bizim için çok önemli bu sitemizde(Kuranları ve devam ettirenleri saygı ile selamlıyorum)yazı yazanların tamamının mesleğimizden olduğuna inanmıyorum.Düşüncem ve değerlendirmem oki sanki birlik ve beraberliğimizi istemiyen bazı çevreler bizi parçalamak için aramıza VİRÜS sokuyorlar.Gerçekten meslektaş olup olmadıklarının denetimininde zorluğunu düşünürseniz haklı olduğumu göreceksiniz.Gönül dostumuz sayın Umur TALUYU bu vesileyle bir kez daha SAYGI İLE SELAMLIYORUM.Hepinize saygılar ve sevgiler.

EN ÜST Cevapla