cnnturk.jpg
haberturk.jpg
astsubaylar-yuruyor.jpg
videotalu.jpg

Kimler Sitede?

FORUM
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Cvp:MİTİNGE DAVET... (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALT Cevapla Beğenilen: 5
BAŞLIK: Cvp:MİTİNGE DAVET...
Cvp:MİTİNGE DAVET... 15 Yıl önce Karma: 4  
Mitinge davet,sahşım adına bu davete evet diyorum.Temad şubelerine büyük işler düşüyor,umarım katılım yüksek olur.

Yetkiliye Raporla   Kayıt Tutuldu Kayıt Tutuldu  
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
Cvp:MİTİNGE DAVET... 15 Yıl önce Karma: 1  
Kıymetli Meslektaşlarım;

Sonunda bir hareket geldi. Tüm TEMAD şubelerine önemli bir organizasyon görevi düşüyor.
Bireyler olarak da hepimize görevler düşüyor. Şimdiden heyecanlandım. Emekli bir assubay
olarak damarlarımdaki kan daha bir hızlı akmaya başladı. Bu hepimizin davasıdır. Tüm
meslektaşlarımı katılıma davet ediyorum. Önümüzdeki süreci dikkatle takip etmeliyiz.

Saygılarımla.

Cvp:MİTİNGE DAVET... 15 Yıl önce Karma: 3  
KESİNLİKLE KATILIYORUM,TÜM MESLEKTAŞLARIMIZI DUYARLI OLMAYA VE KATILMAYA DAVET EDİYORUM.KATILMAYAN,TÜRBİNDE SEYREDENLER,KENARDA KÖŞEDE KISKIS GÜLÜP,ONLAR YÜRÜSÜN BİRŞEYLER OLURSA BENDE YARARLANIRIM DİYENLERDEN OLMAYALIM,BU HAZIRCILAR BİZDEN DEĞİLDİR...
GÖSTERMELİK VE YASAK SAVMAK İÇİN SES GETİRMEYECEK EYLEM DÜZENLEYİP,İYİ ORGANİZASYON DÜZENLEYEMEYİP,BİZİ DOSTA DÜŞMANA REZİL EDECEK BİR ORGANİZASYONSUZLUK SERGİLENİRSE,BÖYLE BİR GENEL MERKEZ ARTIK YÖNETİMDE KALAMAZ,KALMAMALI...
LÜTFEN ORGANİZASYONU DERNEK YÖNETİCİLERİ CİDDİYE ALIP, HİÇBİR EKSİKLİĞE VE KATILIM DÜŞÜKLÜĞÜNE İZİN VERMEMELİ.
SAYGILARIMLA,ŞİMDİDEN CAMİAMIZA HAYIRLI ,UĞURLU OLSUN.

Son Düzenleme: 16/04/2009 09:24 tarafından EMEKLİASSUBAY.
Cvp:MİTİNGE DAVET... 15 Yıl önce Karma: -3  
Değerli Meslektaşlarım;
23 Mayıs 2009 inşallah Assubay Onur Mücadelemiz için bir milat olur.Katılımın maximum seviyede olması için hepimize düşen görev var.Sitelerde yazan arkadaşlardan izdirhamım herkes kendine bir hedef belirleyip etrafındaki 5 kişinin katılımını sağlarsa çok güzel bir tablo ortaya çıkar.
Mitingimize katılmak isteyipte maddi imkansızlıklar nedeni ile sorun yaşayanlar için şu ana kadar 3 arkadaşımız bizzat beni arayıp 10 kişinin masraflarını karşılayabileceklerini beyan etmişlerdir.Arkadaşlarımızın bu yaklaşımları beni şahsen Onore etmiştir.Böyle bir zümreye mensup olduğum için bir kez daha Gurur duydum.Bu konuyu Yönetim Kuruluna taşıyacağım.Onların vereceği karar doğrultusunda bir organizasyon yapılabileceği inancındayım.
Organizasyonumuzun eksiksiz olması temennimizdir.Düşünceleri olan arkadaşların Yönetim ile paylaşmalarını izdirham ediyorum.
Assubay Onur Mücadelesine katılan ve destek sağlayan herkese minnettarım...
Saygılarımla.....

Son Düzenleme: 16/04/2009 13:17 tarafından Cengiz ERTEN.
Cvp:MİTİNGE DAVET... 15 Yıl önce Karma: 56  
TEMAD yönetiminin zümrenin sesine kulak vererek protesto yürüyüşü düzenlemesini takdirle karşıladığımızı belirtmeliyim.ancak sadece ben şu tarihte yürüyüş düzenledim demekle sonuç alamayız çok az katılımla yapılacak yürüyüş fiyasko ile sona ermemeli bu nedenle yürüşüy kadar katılımı da TEMAD yönetimi organize etmeli şubeleri zorlamalıdır hatta katılmayanlar için müeyyide uygulanmalıdır.Sadece bir yürüyüş yeterli tepki ve ilgiyi beraberinde getirmeyecektir bu nedenle yürüyüşten sonra çadır eylemi gibi uzun süreli eylemler beraberinde olmalıdır Gönüllü arkadaşlarımız yürüyüşün ardından Ankaradaki oturma eylemi için Ankara'da kalırlar bu arkadaşlarımızı Ankaradaki arkadaşlarımız zaman,zaman ziyaret ederler nöbet değişimleri sağlanarak gündemde uzun süre kalmayı ancak böyle sağlayabiliriz

Son Düzenleme: 16/04/2009 11:36 tarafından Ersen Gürpınar.
Cvp:MİTİNGE DAVET... 15 Yıl önce Karma: 56  
Türk'ün aklı sonradan gelirmiş Cengiz Erten kardeşimiz bu sitede dilediği gibi yazmasına ve bu sitenin faydalarına inanmasına rağmen yine TEMAD sitesinde inciler döktürmüş ben bu konuda yazmamaya karar verdiğim için her yazdığı konuya yanıt vermedim genel ifadelerle duşüncelerimizi belirttim o yazıda da belirtmiştim: DAHA ÖNCE YAPTIĞIMIZ YÜRÜYÜŞ BAYRAĞA SAYGI YÜRÜYÜŞÜ OLARAK LANSE EDİLDİ ARKA SOKAKLARDAN ABDİ İPEKÇİ PARKINA GELDİK TABİKİ KAMU OYU OLUŞTURAMADIK BU YÜRÜYÜŞ MUTLAKA TANDOĞAN MEYDANI GİBİ BİRYERDE OLMALI ARDINDAN OTURMA EYLEMİ İÇİN İZİN ALINACAK DİKKAT ÇEKEN BİR MAHALDE ÇADIR KURULARAK EYLEMİN DEVAMI SAĞLANMALIDIR ÇOK İYİ ORGANİZE EDİLMELİ SES GETİRMELİ KATILIM İÇİNDE GENELMERKEZİN PLANLAMA VE DESTEĞİ ÖNEMLİDİR ŞUBELER TARAFINDAN TUTULACAK OTOBÜSLERLE TOPLU KATILIMLAR GEREKİYOR BEN HANGİ ŞARTTA OLURSA OLSUN KATILACAĞIM VE OTURMA EYLEMİ İÇİN ANKARADA KALACAĞIM BELİRTTİĞİM GİBİ SADECE BİR YÜRÜYÜŞ YETERLİ TEPKİYİ SAĞLAMIYACAKTIR ARKADAŞLARIMIZIN KATILIM KONUSUNDA ŞARTLARINI ZORLAMALARINI DİLİYORUM

Son Düzenleme: 16/04/2009 11:38 tarafından Ersen Gürpınar.
EN ÜST Cevapla