cnnturk.jpg
haberturk.jpg
astsubaylar-yuruyor.jpg
videotalu.jpg

Kimler Sitede?

FORUM
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Cvp:MİTİNGE DAVET... (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALT Cevapla Beğenilen: 5
BAŞLIK: Cvp:MİTİNGE DAVET...
MİTİNGE DAVET... 15 Yıl önce Karma: 1  
Sayın Damar Yazınız uygun başlık adı altında buraya taşınmıştır,bilgilerinize...
-----------------------------
DAMAR (Kullanıcı)
---

39 Dakika önce
http://www.temad.org/haber_detay.asp?haberID=262

EMEKLİASSUBAYLARI ONUR MÜCADELESİNE DESTEK OLMAYA DAVET EDİYORUM..

Yetkiliye Raporla   Kayıt Tutuldu Kayıt Tutuldu  

Son Düzenleme: 15/04/2009 15:09 tarafından EMEKLİASSUBAY.
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
Cvp:MİTİNGE DAVET... 15 Yıl önce Karma: 1  
Sayın "bergamalı" yazınız forum konusuna uygun olarak buraya taşınmıştır,bilgilerinize...
-------------------------

bergamalı (Kullanıcı)

---
TEMAD Ana sayfasındaki "MİTİNGE DAVET" başlıklı açıklamasından bir bölüm alıntıdır;

" ... 23 MAYIS 2009 CUMARTESİ GÜNÜ ANKARA DA SAAT 13.00 DA BAŞLAYIP SAAT 17.00 DA SONA ERMEK ÜZERE YÜRÜYÜŞ VE MİTİNG YAPILMASINA İZİN VERİLMESİ İÇİN İLGİLİ DEVLET DAİRELERİYLE GÖRÜŞÜLEREK MÜRACÂTLAR YAPILMIŞTIR..."

--------------------
Saygıdeğer Meslektaşlarım,

TEMAD Genel Merkez Yönetim Kurulu'nun aldığı miting kararını umut verici bir gelişme olarak değerlendiriyorum.Umarım miting izni için yapılan müracaat ilgili devlet kuruluşundan verilir de bu mitingi gerçekleştiririz,TEMAD Yönetiminden mitingin yapılacağının kesinleştiğini ve izin alındığına dair açıklamayı da bekliyoruz,saygılarımla.

Son Düzenleme: 15/04/2009 15:08 tarafından EMEKLİASSUBAY.
Cvp:MİTİNGE DAVET... 15 Yıl önce Karma: 0  
arkadaşlar;mitinğ konusunda ne olursa olsun ANKARADA olalım,burdan tertip edenlere saygılar sunuyorum görevimiz ankaraya gelmektir saygılar

Cvp:MİTİNGE DAVET... 15 Yıl önce Karma: -3  
Değerli Meslektaşlarım;
Alınan karar ve yapılan başvuru inşallah olumlu sonuçlanır.Burada şimdi çok iyi organize olmak zorundayız.Katılımın maximum düzeyde olması gerekir.Maddi durumu iyi olmayıpta katılmak isteyen arkadaşlar konuyu paylaşırlarsa çözüm bulmaya çalışırız.
Yaşasın Assubay Onur Mücadelemiz.....
Saygılarımla.....

Son Düzenleme: 15/04/2009 17:52 tarafından Cengiz ERTEN.
Cvp:MİTİNGE DAVET... 15 Yıl önce Karma: -1  
NİHAYET

Hele şükür aklınıza geldi. Yönetim olarak günlerdir sataşmadığınız ve kırmadığınız kişi kalmadı. Şimdi miting yapıyoruz gelin diyorsun el insaf artık aklınız şimdi mi başınıza geldi aylardır insanlar ne anlatıyor size, Seçimler bitiyor, hükümet İMF ile anlaşma yapıyor hadi eylem yapalım haklarımızı alalım diyorsunuz.

Demir tavında dövülür.

Hadi hayırlı olsun camiamıza.

Cvp:MİTİNGE DAVET... 15 Yıl önce Karma: -2  
bu gelişme beni çok heyecanlandırdı.tamda TEMAD dan tüm umudumu kesmek üzereydim.umarım göstermelik bir eylem olmaz.uzun yıllardır beklediğimiz güçlü ses bu sefer assubay onur mücadelesi için meydanlardan yankılanır.izin alınır alınmaz TEMAD a düşecek ilk görev İstanbul,İzmir,Adana,Antalya gibi büyük şehirlerimizden başkentte yapılacak mitig için katılımcıları mümkün mertebe hiç bir ücret talep etmeden getirip götürmelidir.katılımcılar da ellerinden geldik ölçüde eş,dost,akraba,ne kadar seveni varsa bu mitingde güçlü bir görüntü vermek için orada hazır bulunmalıdır.deniz baykalın söylediği gibi bilhassa analarımızı da alıp gitmeliyiz.bizleri yeiştirip asker ocağına yollayan analarımızında elinden tutup gitmeliyiz.bayrama gider gibi giyinip süslenip gitmeliyiz.hem vatanseverliğimizi ortaya koymalıyız,hem ellerimizdeki bayraklarla cumhuriyet ve bayrak aşkımızı simgelemeliyiz.ama ne olursa olsun bu kararlı tutumumuzdan asla vaz geçmeyeceğimizi haykırmadan,haklı taleplerimizi,insan onuruna yaraşır hayat standartlarına kavuşma özlemimizi,yıllardır nasılda ikinci sınıf insan muamelesine tabi tutulduğumuzu haykırmadan dönmemeliyiz.gazete ilanımızdan sonra "bize muhtıra mı veriyorsunuz" diyenlere gerçek muhtırayı vermeden dönmemeliyiz.bu, TEMAD ın, cefakar,vefakar,azimkar assubay camisına borcudur.saygı ve hürmetlerimle büyüklerimin ellerinden öper saygılarımı sunarım.

EN ÜST Cevapla