cnnturk.jpg
haberturk.jpg
astsubaylar-yuruyor.jpg
videotalu.jpg

Kimler Sitede?

FORUM
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Cvp:Emekli Piyade Yarbay Ömer YILDIZ'ın yazısı (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALT Cevapla Beğenilen: 1
BAŞLIK: Cvp:Emekli Piyade Yarbay Ömer YILDIZ'ın yazısı
Cvp:Emekli Piyade Yarbay Ömer YILDIZ'ın yazısı 13 Yıl, 3 Ay önce Karma: 0  
Kubilay rumuzlu gardrop Atatürkçüsü!Senin Jandarma istihbarat elamanlığını yerim ben.Neyi rapor ediyorsun sen?Gestapo türü bir oluşum bu ülkede yönetime el mi koyacak?Muahatabı dahi olamayacağın insanları "bir iki ay sonra görürsün,rapor ettim" gibi ulumalarınla tehdit ediyorsun.Gaz odasına da attıracakmısın bizi?Site yönetimi senin buradaki zırvalamalarına hala nasıl göz yumuyor onu da anlayamıyorum.
----------------------------------------------------------
YÖNETİCİ NOTU
Sn.Can
Bu kişiyi iki kez forumda 2 kez de özel mesajla uyardık,tavrını devam ettirdiği için siteden son yorumunu ve üyeliğini sildik. Site yönetimi hiçbir olumsuzluğa göz yummuyor bu yorumu yazmadan önce dikkat etseydiniz bunu fark ederdiniz.

Yetkiliye Raporla   Kayıt Tutuldu Kayıt Tutuldu  
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
Sn.Yönetici
Ben dikkatliyim.Yukarıdaki eklemeyi kubilay rumuz'un, J.isth.elemanıyım şu şu isimleri rapor ettim(Şu anda silmişsiniz)yazısı ve bir kısım kardeşlerime bir iki ay içinde göreceksiniz tehditvari zırvaları üzerine yaptım.Siz de bunu fark etmeliydiniz!

Cvp:Emekli Piyade Yarbay Ömer YILDIZ'ın yazısı 13 Yıl, 3 Ay önce Karma: 6  
Sn.Can Bu sitede bulunmayı lütuf olarak gören bazı üyelerimize fazla tolerans gösterdiğimizin farkındayız ancak bu bizim aciziyetimizden değil üyelerimize olan saygımızdan kaynaklanmaktadır.
Bu site hepimizin sahip olması gereken sitedir;Sizler adına yayın ilkelerine uygun faaliyetleri düzenleyen yöneticilerinin de hataları olabilir,daha iyiyi amaçlayan eleştirileri saygı ile karşılarız ancak farklı ifadelerle bize görevimizi hatırlatmakta kimsenin haddinin olmaması gerektiğini düşünüyoruz. Konuyu bir kez daha açıklarsak;

1. KUBİLAY rumuzlu üyenin Sn.Faksoy'a yazdığı yorum silinmiş ve uyarılmıştır

2. Ayni kişinin tavrını devam ettirmesi üzerine yorumunun altına aşağıdaki uyarı yapılmıştır;
Değerli Üyemiz
Forum'umuz fikirlerimizin saygılıca paylaşıldığı bir alandır.Burası herkesin istediğini yazabileceği,birbirini tehdit edeceği bir arena değildir. Lütfen yazışmalarınızda sitemize üye olurken kabul ettiğiniz yayın ilkelerimize ve nezaket kurallarına uyunuz,kişisel polemiklerden uzak durmanızı,tasvip etmesek de gerekirse bu tür yazışmaları site içinden yazışmak istediğiniz kişilerin kişisel adreslerine yazmanızı önemle hatırlatıyorum. YÖNETİCİ

3.Uyarıya rağmen Sn.Hikmet Gülke'nin yorumuna verdiği yanıtın altına YÖNETİCİ NOTU olarak aşağıdaki uyarı yazılmıştır;
YÖNETİCİ NOTU. Sn.Kubilay Ergenekonu savunan bir askerin yenimine ihanet etmiş olacağını ve bu ülke ve TSK.ya sadakatini teri,kanı ve canı ile ispat etmiş kişilere şeref yeminini hatırlatma hakkını nereden aldınız? Sizi daha önce uyarmıştım yorumlarınızı kişiselleştirmeden yapmanız konusunda size bu son uyarımızdır.

4.Adı geçen kişi tehditlerine devam etmesi üzerine yazdığı yorum silinerek aşağıdaki yazı ile üyeliği silinmiştir
Sn.Kubilay; BU BÖLÜMDEKİ YORUMUNUZ SİLİNMİŞTİR
Bu site hayatını bu ülke için adayan buna rağmen önyargılarla sosyal ve ekonomik haksızlıklara uğratılan assubayların seslerini duyurdukları bir sitedir.
Sitemize yayın ilkelerine uyan saygı ile düşüncelerini ifade eden assubay dışındaki kişilerinde üye olması sağlanmıştır.
Sizi birkaç kez kibarca uyarmamıza rağmen saygısız ifadeleriniz jandarma istihbarat mensubu ayakları ile tehditleriniz devam etti. Bizler tehditlere papuç bırakacak kişiler değiliz. Siteye yazmanız ve üyeliğiniz sonlandırılmıştır. SİTE YÖNETİMİ

BAŞKA NE YAPMAMIZI BEKLİYORDUNUZ?

Buna rağmen malum kişiye üyeliğinin sonlandırılmasından sonra yazdığınız yorumda "Site yönetimi senin buradaki zırvalarına hala nasıl göz yumuyor" suçlamanız maksadı aşan haksız bir eleştiridir;
Size kibarca "hiçbir olumsuzluğa göz yummadığımızı hatırlatmamız üzerine hala bu tehdivari zırvaları görmemezlikten geldiğimizi belirtmenizi iyi niyetle bağdaştırabilirmisiniz?
BÖLÜM YÖNETİCİSİ

NOT. Konu bütünlüğü bozulmaması için bu şahsın son yorumu hariç sizin belirttiğiniz yorumu silinmemiştir.

Sn.Bölüm Yöneticisi,
"Daha iyiyi amaçlayan eleştirileri saygı ile karşılarız."İfadesinden sonra;"ancak farklı ifadelerle bize görevimizi hatırlatmakta kimsenin haddinin olmaması gerektiğini düşünüyoruz."diye yazmanız anlaşılabilir gibi değil.
İlkinde engin bir hoşgörü ve demokratlık iddiası,ikincisinde ise tahammülsüzlük var.
Bir densiz'e;"Site yönetimi senin buradaki zırvalamalarına hala nasıl göz yumuyor onu da anlayamıyorum."diye yazdığımı bu kadar uzatmaya ne gerek var?Madem bu şahıs hakkında gereğini de yapmışsınız,konu herkes için kapanmıştır.

Cvp:Emekli Piyade Yarbay Ömer YILDIZ'ın yazısı 13 Yıl, 3 Ay önce Karma: 1  
ahmetcan972 yazan:
QUOTE:
Sn.Bölüm Yöneticisi,
"Daha iyiyi amaçlayan eleştirileri saygı ile karşılarız."İfadesinden sonra;"ancak farklı ifadelerle bize görevimizi hatırlatmakta kimsenin haddinin olmaması gerektiğini düşünüyoruz."diye yazmanız anlaşılabilir gibi değil.
İlkinde engin bir hoşgörü ve demokratlık iddiası,ikincisinde ise tahammülsüzlük var.
Bir densiz'e;"Site yönetimi senin buradaki zırvalamalarına hala nasıl göz yumuyor onu da anlayamıyorum."diye yazdığımı bu kadar uzatmaya ne gerek var?Madem bu şahıs hakkında gereğini de yapmışsınız,konu herkes için kapanmıştır.

-------------
Sn.Can
Sizin direkt site yönetimini muhatap alıp "Site yönetimi senin buradaki zırvalamalarına hala nasıl göz yumuyor onu da anlayamıyorum." şeklindeki, üstelik işaret ettiğiniz kişi hakkında gerekeni yapmış olan site yönetimini haksız suçlamanız neticesinde yapılmış son açıklamada (EMEKLİASSUBAYLAR) verdiğimiz yanıt açık ve nettir.
Site yönetimini bu haksız suçlamanızdan dolayı son açıklamasına karşı dahi her ne kadar özür dilemeseniz de evet, KONU KAPANMIŞTIR. Forum bölümü fikirlerin özgürce ifade edileceği platform olmasına rağmen burada polemiklere izin vermemiz mümkün değildir.Saygılarımla.

EN ÜST Cevapla