cnnturk.jpg
haberturk.jpg
astsubaylar-yuruyor.jpg
videotalu.jpg

Kimler Sitede?

FORUM
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Cvp:MİTİNGE DAVET... (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALT Cevapla Beğenilen: 5
BAŞLIK: Cvp:MİTİNGE DAVET...
Cvp:MİTİNGE DAVET... 14 Yıl, 11 Ay önce Karma: 56  
Bizim ülkemizin gündemi hergün değişiyor sadece bir miting 24 saat sonra unutulur mitingten sonra mutlaka ses getirecek kalıcı eylemler (oturma eylemi açlık grevi v.s.) yapılmalı ve bunların kararını bölge toplantıları ile şube yöneticilerimiz birlikte vermeli diye dilimizde tüy bitti teşkilatların desteğini almaz sedece ben yaptım oldu mantığı ile hareket ederseniz bu hem zümremize hem yönetime derin yaralar açar Nihayet yönetim teşkilatlarla bölge toplantıları yapmaya karar vermiş bu kararda şubeler kaç kişi ile katılacaklar maddi desteğe ihtiyac duyulan şubelere ne sağlanabilir bunlar masaya yatırılmalı asgari 5-10 bin kişinin katılımı gerçekleşmez ise bu miting ertelenmelidir Toplantı sonunda alınacak karara bizler mutlaka saygı gösterecek destek vereceğiz

Yetkiliye Raporla   Kayıt Tutuldu Kayıt Tutuldu  
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
Cvp:MİTİNGE DAVET... 14 Yıl, 11 Ay önce Karma: 0  
arkadaşlar;hedefimiz ankarada buluşmak olmalı,2005 yılında organizasyon iyiydi,katılım azdı 3000 kişi vardı (tüm türkiyeden),ankarada oturan meslektaşlarımıza büyük iş düşüyor saygılar

Cvp:MİTİNGE DAVET... 14 Yıl, 11 Ay önce Karma: 8  
Muhatap olacaklara söylüyorum..
Mayıs ayı içinde bir atımlık barutum var. Bir kerelik Ankara'ya mitinge gitme hakkım ve gücüm var. Eğer 23 Mayıs Mitingi sürüncemede bırakılacak, açıklığa kavuşturulmayacak, sahip çıkılmayacaksa bileyim, yoksa hakkımı 17 Mayıs Cumhuriyet Mitinginden yana kullanacağım. Duyurulur...

Değerli Meslektaşlarım 23 Mayıs'ta Ankara'da yapılacak miting kararı camiamızda sevinçle karşılanmasına rağmen daha sonra bu tarihte Ankara'da başka mitinglerin düzenlenmesi,Temad şubeleri ile toplantılar yapılarak düşüncelerinin alınması sonucu tarih konusu Temad tarafından tekrar gözden geçirildiğini tahmin ediyorum kısa zamanda üyelerimizin bilgilendirileceğini umuyorum!...

ery ()
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Cvp:MİTİNGE DAVET... 14 Yıl, 11 Ay önce Karma: 3  
"Perşembenin gelişi,Çarşambadan bellidir" ne güzel bi söz!Üstelik atasözü diye geçer.
Bu suskunluk, bu sesizlik çarşamba idi, perşembe miting miting yok!
Niye? Çünkü Çarşamba şöyle olsaydı ;
1.Önce TEMAD Gn.Mrk.şubelerinin görüşünü alsaydı,
2.Eylem şekli hakkında bilgilendirme yapsaydı,
3.Karşı görüş olarak nitelendirilen üyelere, oluşumlara fikirleri sorulsa bilgi alış,verişinde bulunulsaydı.
4.Organizasyon hakkında yazılı ve görsel medya kullanılsaydı.
5.Sivil toplum örgütleri gezilseydi,ziyaretlerde bulunulsaydı.
...
Perşembe günü belli besbelli idi; 23 Mayıs 2009 da TEMAD sitesinde de yazılı olan davet gereği yürüyüş,miting,haklar alınana kadar hak çadırında nöbet bekleme,konuyla ilgili, ilgisiz tüm devlet kuruluşlarını bıktırırcasına ziyaretler, randevu verilmediği yerde o kapının önünde bir basın açıklaması yapılırdı.Bir kamuoyu oluşturulurdu.
Bunlar yapılmadığına göre; bu miting kararından dönülürse o dönenler gibi meclis tutanaklarına geçenlerden bir fark kalmıyacak.
"Bunların zaten bişey yapacak güçleri yoktu,bundan sonrada yapamazlar" denecek!
TEMAD'ın kendi üylerince de bundan sonra alınacak kararlar, sararlar olarak adlandırılacak!
Üye olmayanlarlara çığ gibi yenileri katılacak.
Assubay camiası varmı soruları? Kıs,kıs gülme sesleri sağır sultana kadar gidecek.
Görünürdeki Perşembe bu...
Umarım ben Çarşamba da değilimdir. Saygılarımla

Son Düzenleme: 05/05/2009 22:36 tarafından ery. Sebep: paragraf açma
istanbuldan gidecek olanlar haberleşelim.herkeste internet yok diğer arkadaşlara ulaşabbilme şekli nasıl olacak.ben sahsen kendi çevremdeki ve bildiğim arkadaşlara haber veririm ama gidip gidemiyeceklerini bilemem.

EN ÜST Cevapla