cnnturk.jpg
haberturk.jpg
astsubaylar-yuruyor.jpg
videotalu.jpg

Kimler Sitede?

FORUM
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
HEPİMİZ YÜKSELEN SESİZ (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALT Cevapla Beğenilen: 0
BAŞLIK: HEPİMİZ YÜKSELEN SESİZ
#1619
Cvp:HEPİMİZ YÜKSELEN SESİZ 12 Yıl önce Karma: 1  
Sayın İÇER’in veda yazısını üzülerek okudum. Site yönetiminin dileklerini katılıyor, biraz dinlenip tekrar aramıza katılacağını umuyorum. Selçuk ağabeyi, yüzyüze görüşmesemde, beni vicdansızlıkla suçlayan yazısının ardından ve devam eden günlerde, telefon ile yaptığım görüşmelerde, kendisini samimi ve sıcak bir insan olarak tanıdım. İmdat! desen koşup gelecek biri.

Sayın Tayyar YILDIRIM yazısında “İnanın bir yıl öncesine kadar çok rahat bir halim vardı. Ne zaman emekli astsubay meslekdaşlarımın içine girdim, kafama ağrılar çöktü.” demek ile çoğumuzun yaşadığı ruh halimizi anlatmış. Selçuk ağabey bunu bizlerden daha fazla yaşamış olacak ki, astsubay haklarının söz verilip ertelenmesinin yarattığı öfke ile eleştirilerinde bazen sert kelimeler sarfediyor. Bir meslekdaşımızın düştüğü olumsuz duruma benden daha çok üzüldüğünü hissediyorum. Kısa bir aradan sonra tekrar aramızda olmasını dört gözle bekliyorum. Saygılarımla.
 
Yetkiliye Raporla   Kayıt Tutuldu Kayıt Tutuldu  
  Konu kilitlendi.
#1620
Cvp:HEPİMİZ YÜKSELEN SESİZ 12 Yıl önce Karma: 56  
Cengiz Kardeşim;
Konuları saptırmayın, sapla samanı karıştırmayın hemen organize olmuşsunuz,ama sizin 6 ay önceki forumu yeniden gündeme getirmenizi anlamak mümkün mü?

Kendinizi ele veriyorsuz, siz 6 ay önce TEMAD Gn.Sekreterinin meslektaşlarımıza ağır hakaretler içeren mesajına tepki gösteren Sn.İçer'i ihraçla tehdit ettiğiniz zaman bizim kendisine verdiğimiz destekti, yani sizin ayıbınıza karşı "Hepimiz Yükselen Sesiz" dedik.
Şimdi durum farklı,ihraç yok arkadaşımızın bana göre duygusal bir anına denk gelerek eleştiri hudutlarını aşan başta BORNOVA ve BALÇOVA şube başkanlarımız olmak üzere şube başkanlarımız hakkındaki mesajını yayınlamadığımız için kırılıp tarafsızlığımızı ileri sürerek siteden ayrılması olayıdır!..

Bununla 6 ay önceki durumu nasıl aynı kefeye koyarsınız?
El insaf,adalet duygunuz nasırınıza basılınca mı aklınıza geliyor?
Yoksa nasılsa Sn.İçer bu siteyi tarafsızlıkla suçladı ah ne iyi oldu tam istediğimiz fırsat mı diyorsunuz?

Mevcut yönetimi eleştirsekte biz TEMAD tüzel kişiliğine saygılıyız. TEMAD bu mesajı hangi düşünce ve hesap içinde olarak yayınladı bilmiyorum, ama bunun gerekçesi özgür ifade olamaz; bu özgür ifade ise bizim yayınlanmayan mesajlarımız neyin ifadesi, bunu sorguladınız mı? Birinin gözünde çapak ararken gözünüzdeki merteği lütfen görün...

BU NEDENLE ADIMIZ SANSÜRCÜ OLSA DA ELEŞTİRİ HUDUTLARINI AŞAN,HAKARET İÇEREN YAZILAR YAYINLANMAYACAKTIR !

Polemikler kimseye yarar sağlamıyor,yapıcı eleştiriye herkes saygılıdır,olmak zorundadır , ama kimseye hakaret etme hakkınız olamaz. Bunu anlamanızı beklemiyorum,TEMAD sitesinde Gn.Sekreter'in bu zümreye yaptığı hakaretlere sessiz kalarak bunu eleştiren Sn.İçer'e İHRAÇ talebinde bulunurken şimdi Sn. İçer'e destek veriyor görüntünüz inandırıcı olmuyor!

Bizim herkese saygımız,Selçuk beyle ailevi dostluğumuz var, ama bin tane Selçuk'tan ziyade bir tane yüreğini vicdanını ortaya koyup TEMAD sitesindeki Mahmut rezaletine ve yönetimin hiçbir şey yapmamasına, bu mazlum zümrenin umutlarının kırılmasına tepki gösterecek Yüksek Denetleme Kurulu üyesine ihtiyacımız var; bunu yapabiliyorsanız sizi alkışlarız, yapamıyorsanız sessiz kalın, saygınızı yitirmeyin.Esenlikler diliyorum.
 
Yetkiliye Raporla   Kayıt Tutuldu Kayıt Tutuldu  
  Konu kilitlendi.
#1621
Cvp:HEPİMİZ YÜKSELEN SESİZ 12 Yıl önce Karma: -3  
Sayın GÜRPINAR,
Sizin baktığınız pencereden bakmadığım içinmi sapla samanı karıştırıyorum.Organize olmuşsunuz kelimenizin altında yatan nedir acaba?Bu sözün kime yakıştığı malumdur.(Organize saldırılar v.s.)Sayın İÇER ile ta en başından beri bir gönül köprümüz kurulmuş ve mevcuttur.Kusura bakmayın bunu kimse engelleyemez.Bu gün aynı kelimeleri kullanarak bir beyanat versin, ben şahsım adına aynı hareket tarzını sergilerim.Doğru bir tanedir ve ona göre hareket ederim, kim olursa olsun.....
Mahmut konusuna gelince sizinle bu konudaki ve IP numaraları ile ilgili görüşmemizi hatırlatırım.Ben birileri dedi diye gönlümü ortaya koymam.Ben mesleğe başladığım andan itibaren bu konuda gönlümü ortaya koydum.Beni tanıyan ve benimle çalışanlar bilirler.Sizinde çok yakınınızda bu kişiler mevcut.Sansürcülük malesef tüm sitelerde mevcut ve ben bu konuda her siteden şikayetçiyim...BEN ASSUBAY ONUR MÜCADELESİNİN BİR NEFERİYİM..Kişilere göre hareket etmem...
Saygılarımla.....
 
Yetkiliye Raporla   Kayıt Tutuldu Kayıt Tutuldu  
  Konu kilitlendi.
#1622
Cvp:HEPİMİZ YÜKSELEN SESİZ 12 Yıl önce Karma: 56  
Cengiz Kardeşim,
Ben bulunmadık hint kumaşı değilim, benimde hatalarım vardır, ama keşke benim penceremden olaya tarafsız Assubay onuru yanında olarak bakabilsek. Beni anlamak mı istemiyorsunuz, sizin Sn.Selçuk kardeşimle dostluğunuzdan onur duyarım,biz sizin kişisel dostluğunuzu eleştirmiyoruz ki benim de sizinle hukukum var bu gerçeklerin üzerini örtermi?

Ama bu forum sizin Sn.Selçuk İçer'i ihraç talebiniz üzerine kendisine destek vermek için açıldı,şimdiki olayın yani arkadaşın siteden ayrılması ile ne ilgisi var? Başka bir yerde farklı kelimelerle arkadaşımızın ayrılmasından duyduğunuz üzüntüye dile getirebilirdiniz !

Siz arkadaşımızın bana göre hatalı olan (ki bunu kendisine de bir dost olarak belirttim) mesajını haklı görebilirsiniz, alkışlayabilirsiniz bu sizin tasarrufunuzdadır, bu durumu arkadaşlarımız değerlendirir.

Mahmut konusunda bana İP numarasından kendisini araştırma imkanınız olmadığını belirttiniz, bu tamamen mesnetsiz bir savunma, bu kişi TEMAD sitesine yazılarını zarfa koyup kapının altından atmıyor değil mi? Mesajla bildiriyor mail adresi var,kendisine SİZ KİMSİNİZ KİMLİĞİNİZ GİZLİ KALMAK KAYDI İLE BİLDİRMEDİĞİNİZ TAKDİRDE MESAJLARINIZ YAYINLANAMAYACAK dediğiniz an sorun çözülür, sorunu böyle de çözmeye de gerek yok, bu kişinin toplumu geren ahlaksız mesnetsiz mesajlarını yayınlamazsınız olur biter,ancak bu mesajların gündem değiştirmesinden medet umarak özellikle YAYINLIYORSANIZ İÇERİĞİNE KATILIYORSUNUZ ...
Bu gelişmeden sizi suçlu tutmak insafsızlık olur, bunu size belirtirken TEMAD tüzel kişiliğinin yapması gerekenleri söylüyorum onlar yapmazsa siz bunu yapın araştırın kime ulaşacağınızdan endişe ederek engellenirse bunu toplumla paylaşın.
TEMAD bizim mesajlarımızı yayınlamayacak,Mahmudun yayınlayacak SANSÜR olarak değerlendirmiyeceksiniz. İki kişinin arasındaki konuşmayı ve maksadı aşan polemiklere neden olacağını düşündüğümüz mesajları yayınlamayınca SANSÜR diyeceksiniz, yapmayın bu sizin kişiliğinize yakışmıyor kimse de buna inanmıyor.
ONUR MÜCADELESİNİN NEFERİ OLMANIZDAN GURUR DUYARIZ, ama siz Ersen Gürpınar değilsiniz; Ahmet,Hasan,Hüseyin değilsiniz; TEMAD YÜKSEK DENETLEME KURULU ÜYESİSİNİZ, BU SIFATLA YAPMANIZ GEREKENLERİ YAPMAZSANIZ sizin kimseyi eleştirmeye hakkınız olamaz.İyi günler diliyorum

Not.Organize olmuşsunuzdan kastim Sn.İçer'in veda yazısını beklettim,kendisine sakin olup bir süre dinlenmesini önerdim,ısrar etti mesajı saat 00.25'te yayınladık, ama bu haberi iki saat önce duyuranlar oldu; TEMAD sitesi açılır açılmaz yayınlandı siz olsanız ne düşünürsünüz? Bu konuda siz de ben de düşüncelerimizi yazdık,toplumun taktirine bırakarak bu tartışmayı devam ettirmeyeceğim...
 
Yetkiliye Raporla   Kayıt Tutuldu Kayıt Tutuldu  
  Konu kilitlendi.
#1623
Cvp:HEPİMİZ YÜKSELEN SESİZ 12 Yıl önce Karma: 6  
Tedbir33 rumuzlu meslektaşımızın önerisine katılıyorum. Sn.İçer, zaman zaman sert üslubu olmasına rağmen onur mücadelesinin yılmaz bir neferi olduğunu bu sitede kanıtlamıştır. Kendisi saygı duyduğum dürüst kişilik sahibi bir meslektaşımızdır. İnanıyorum ki forumda yazılanlarla ilgili en gerçekçi değerlendirmeyi de kendisi yapacaktır. Zaman bu forum bölümünde açılan konuda polemik yapma zamanı değildir. Zaman onur yürüyüşü yapan ve bu uğurda ayakları patlayan ve mücadele uğruna terini akıtan meslektaşımızın yürüyüşüne saygı duyma zamanıdır.
 
Yetkiliye Raporla   Kayıt Tutuldu Kayıt Tutuldu  
  Konu kilitlendi.
#1624
Cvp:HEPİMİZ YÜKSELEN SESİZ 12 Yıl önce Karma: 0  
Ersen Gürpınar yazan:
QUOTE:
Bizim herkese saygımız,Selçuk beyle ailevi dostluğumuz var, ama bin tane Selçuk'tan ziyade bir tane yüreğini vicdanını ortaya koyup TEMAD sitesindeki Mahmut rezaletine ve yönetimin hiçbir şey yapmamasına, bu mazlum zümrenin umutlarının kırılmasına tepki gösterecek Yüksek Denetleme Kurulu üyesine ihtiyacımız var; bunu yapabiliyorsanız sizi alkışlarız, yapamıyorsanız sessiz kalın, saygınızı yitirmeyin.Esenlikler diliyorum.


Selçuk abim ile özel görüşmem,yazışmam oldu kendisine saygımı bilir o mesajı yazmamasını dilerdim bunun sonucunda aramızdan ayrılmasına inanın çok üzüldüm her olaydan kendine pay çıkarmak isteyenlerden bıktık. Bende Cengiz beyden Ersen abinin dileğini talep ediyorum bu polemikler artık son bulmalıdır. Saygılarımı sunuyorum
 
Yetkiliye Raporla   Kayıt Tutuldu Kayıt Tutuldu  
  Konu kilitlendi.
EN ÜST Cevapla