cnnturk.jpg
haberturk.jpg
astsubaylar-yuruyor.jpg
videotalu.jpg

Kimler Sitede?

FORUM
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
HEPİMİZ YÜKSELEN SESİZ (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALT Cevapla Beğenilen: 0
BAŞLIK: HEPİMİZ YÜKSELEN SESİZ
#818
DAMAR ()
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Cinsiyet: BAY http://www.facebook.com/home.php Doğum Günü: 1968-02-12
Cvp:HEPİMİZ YÜKSELEN SESİZ 12 Yıl, 6 Ay önce Karma: 5  
ASSUBAY ONUR MÜCADELESİ sırasında tanışmaktan gurur duyduğum S.İÇER ve C.ERTEN abilerime buradan selam ve saygılar.
Ankara da selçuk abimizi görmekten mutluluk duyarız havaların sıcak ya da soğuk olması farketmez
Bende TEMAD üyelik kimliğimi bekliyorum CENGİZ abi eğer onay verildi ise
 
Yetkiliye Raporla   Kayıt Tutuldu Kayıt Tutuldu  
 
Gunesin sana gelmesini istiyorsan, golgeden cik!
  Konu kilitlendi.
#819
Cvp:HEPİMİZ YÜKSELEN SESİZ 12 Yıl, 6 Ay önce Karma: -3  
Değerli Kardeşim;
En Kısa sürede tarafına ileteceğim...
Saygılarımla.....

NOT: Mesajın tarafımdan alındı, anlaşıldı...
 
Yetkiliye Raporla   Kayıt Tutuldu Kayıt Tutuldu  
 
Son Düzenleme: 12/04/2009 15:55 tarafından Cengiz ERTEN.
  Konu kilitlendi.
#820
Cvp:HEPİMİZ YÜKSELEN SESİZ 12 Yıl, 6 Ay önce Karma: 56  
Saygıdeğer Arkadaşlarım
Ben kendi şahsıma prensip olarak kişileri hedef almam sorunum sistemledir. TEMAD yönetimine yaptığımız eleştirilerde de her vesile ile TEMAD tüzel kişiliğine saygımızı belirttik, eleştirilerimizde önerilerimizde yöneticilerimize hiçbir zaman saygıda kusur göstermedik münferit bir olay varsa bunun ceremesini tüm zümreye kimse mal edemez hakaretleri sıralayıp biz bir elbise diktik üzerine uyan giysin diyemez ; TEMAD yönetiminden Ertuğbay bey ve Gn.Sekreterin yazdığı mesajların adresi olamaz,bu zümreden bunu hak edenlerin olabileceğini düşünemiyorum, Biz birlik ve beraberliğimizi bozmaya yönelik saygısızca yazılar yazan sanal kişilere bile bu tarz bir yazı ile karşılık vermedik. Birleştirici misyonu olması gereken Sn.Gn.Başkanın bu durumu kabul etmesi ve ve Mahmut dinilen sanal gafilin mesajının tüm tepkilere rağmen yayınlanması iyi niyet olarak ifade edilemez. Bizi kimse balık hafızalı zannetmesin sabrımızında bir sınırı olduğunu unutmasın aşağıdaki mesajı TEMAD yönetimine gönderdim yanıtını bekliyorum;TEMAD tüzel kişiliğine herzaman destek ve saygıyı göstermeye devam edeceğiz ancak hiçbir kişiye tek taraflı saygı göstermemiz beklenemez saygı göstermeyen bizden saygı göremez.


Sn.TEMAD GN.MRK.YÖNETİMİNE
Sn.Erten ile Sn.İçer arasındaki konu yanlış anlaşılmış olabilir ancak yönetimden iki arkadaşın yazdıkları kabul edilemez üstelik Sn.Başkanın bunu doğrulaması ve TEMAD noteri Mahmut efendinin tastiki özrünüz kabahatinden büyük sözünü dogrulamaktadır.
Ata sözleri ve felsefi kelimeler üzerine sayfalar dolusu yazmak mümkün peki muhataplarınız bunu hak etmişmidir DAHA DOĞRUSU BUNA HAKKINIZ VARMI Hangi meslekdaşınız sizi eleştirirken sizin benzetmelerinizi veya benzer konulardaki kelimeleri kullandı ? Hangi başarınız vardı da bunu takdir yerine eleştilere muhatap oldunuz ? Her eleştirimizde başarıyı arzuladık saygımızımızı ifade ettik demekki yanlış davranmışız herkeze hak ettiği eleştiriyi yapmalıymışız.Genel ifadeler geneli kapsar yazılarınızla kimi muhap aldınız somut örnekle belirtin veya özür dileyin Diktiğiniz gömlek bize dar gelir ;Yanıt hakkım saklı kalmak kaydı ile açıklamanızı bekliyorum. SAYGILARIMLA
 
Yetkiliye Raporla   Kayıt Tutuldu Kayıt Tutuldu  
  Konu kilitlendi.
#821
Cvp:HEPİMİZ YÜKSELEN SESİZ 12 Yıl, 6 Ay önce Karma: 0  
arkadaşlar;mevcut temad yönetimi sorunlarımızı çözemez.çünki bugüne kadarda çözdüğü hiç bir konu yoktur.gerçek assubay sevdalıları çok sayıda arkadaşımız vardır yasalarda müsaittir bizler haklarımızı arayacak yasal yöntemler bulabiliriz.saygılar sunuyorum.
 
Yetkiliye Raporla   Kayıt Tutuldu Kayıt Tutuldu  
  Konu kilitlendi.
#1617
Cvp:HEPİMİZ YÜKSELEN SESİZ 12 Yıl önce Karma: -3  
Dün akşam mesaj panosunda Sayın İÇER'in bu siteye veda mesajını okudum, üzüldüm ve içim burkuldu.Boşuna tarih tekerrürden ibarettir dememişler.Ve bu forum konusunu tek tek yeniden okuma gereği duydum, yazılanları inceledim....Ayrılıma nedenini düşününce;
Demekki Vefa İstalbul'da bir semt ve meşhur bir bozacının ismi olduğunu bir kez daha algıladım.
Güle güle Sayın İÇER, yolunuz açık olsun.1 Selçuk gider, 1000 Selçuk gelir.....
Bilesinki Ankara'da bir kardeşin Gönül dostun var.
En İçten Saygılarımla.....
 
Yetkiliye Raporla   Kayıt Tutuldu Kayıt Tutuldu  
  Konu kilitlendi.
#1618
Cvp:HEPİMİZ YÜKSELEN SESİZ 12 Yıl önce Karma: 8  
Selçuk Kardeşim. Sizi, diğer bir çok kişiyi, Emekli Assubaylar Sitesi yönetimini sadece ve sadece internet ortamında yazdıklarınızdan tanıyorum. Mutlaka bu yazılaraından tanıdığım kişiler hakkında herkes gibi benim de bir değerlendirmem vardır, orası bana ait. Şayet her gün gece gündüz sitemizde yapmaya çalıştığımız kendi deyiminizle "Assubay Onur Mücadelesinin" bir hatırı varsa, sizce Assubay Onur Mücadelesi bir şeyler ifade ediyorsa,sizden rica ediyorum Cesur Adam Tuncer Küçükü'n kutsal hak arama eylemi sona erinceye kadar, site yönetimi ile aranızda her ne geçmiş olursa olsun, tartışmaları, cesur adamın Ankara'ya ulaşmasından sonraya bırakalım. Cesur Adam'ın eylemini gölgede bırakacak hiç bir harekete prim vermeyelim.Madem bu kutsal haraketin organizasyonun içinde olduğunuzu söylyorsunuz, bu işin en iyi şekilde sonuçlanmasının da gururunu yaşayanız. Eften püften şeylerle bu kutsal hareketin gölgelenip başkalarının da doya doya yaşamasına bizzat sizin de izin vermeyeceğiniz kanaatindeyim. Sakın ola ki boş bulunup ikide bir üyelerini ve kendileri gibi düşünmeyen şube başkanlarını bile tüzük maddesi ile tehdit edenlerin ekmeğine yağ sürmeyesiniz. Bu gibi konulardan söz açılacaksa bile 17 Ekimden sonraua bırakılsın. Sanırım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir. Saygılarımla gözlerinden öptüm..
 
Yetkiliye Raporla   Kayıt Tutuldu Kayıt Tutuldu  
  Konu kilitlendi.
EN ÜST Cevapla