cnnturk.jpg
haberturk.jpg
astsubaylar-yuruyor.jpg
videotalu.jpg

Kimler Sitede?

FORUM
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
OLAĞAN ÜSTÜ GENEL KURUL (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALT Cevapla Beğenilen: 2
BAŞLIK: OLAĞAN ÜSTÜ GENEL KURUL
#753
OLAĞAN ÜSTÜ GENEL KURUL 12 Yıl, 6 Ay önce Karma: 4  
Olağan üstü genel kurul bir an önce toplanmalı ,ilk olarak tüzük düzenlemesi yapılarak Demokratik seçim durumu oluşmalı ardından da sorunlarımıza gerçekten sahip çıkacak ,eylemlerle basın bildirileriyle ortalığı toz duman haline getirecek aktif ,cevval yepyeni bir Temad yönetimi ile yeniden başlangıç yapmalıyız,yada yıllarca cek cak larla uyutulmaya devam diyerek bekliyeceğiz,ben Ankara delegesi olarak,bıçağın artık kemiğe dayandığı değil adeta delip geçtiği bu durumdan kurtulmak için,Eylül -Ekim yada uygun olan hangi tarih mümkünse Olağan üstü genel kurul diyor ve imzamı atıyorum.Hayırlı olsun.
 
Yetkiliye Raporla   Kayıt Tutuldu Kayıt Tutuldu  
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
#754
Cvp:OLAĞAN ÜSTÜ GENEL KURUL 12 Yıl, 6 Ay önce Karma: 56  
Saygıdeğer Arkadaşlarım
Hissiyatınızı anlıyorum, eli kolu bağlı oturmak birilerinin himmetine insafına kalmak bizi kahrediyor ama herşeyi mantık ve akıl süzgecinden geçirmemiz gerekiyor; Herşeyin bir çaresi var 30 yıldır başlangıç derecelerimiz bile hallolmadı 30 yıl daha beklemeye tahammülümüz varmı dediğinizi duyar gibiyiz. Haklısınız TEMAD yönetimi seçimlerden sonra kendisine kerhen verilen desteği hak edeceğini belirtip HİÇBİRŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK sözünü vermişti ancak bu sözünü tutmadığı gibi olumlu hiçbir adım atmadı sizleri anlıyorum ama bu uyarılarımızda kesin kararlı olduğumuzu mutlaka anlayacaklar ve yeni bir yol haritası çizeceklerdir lütfen biraz sabır akan su mecrasını bulur sözünü hatırlayınız bu kadar zaman kaybettik birkaç ay daha bekleyelim ne dersiniz?
 
Yetkiliye Raporla   Kayıt Tutuldu Kayıt Tutuldu  
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
#755
Cvp:OLAĞAN ÜSTÜ GENEL KURUL 12 Yıl, 6 Ay önce Karma: 1  
Kamuoyuna; Bu:TEMAD yönetimini değiştirmek için başlatılan hareket,Assubay onur ve hak mücadelesinin bir toplumsal hareketidir,Assubayların haykırışının siyasiler ve kurumlarca yok sayılması sonucu başlamıştır.
Assubaylara; İleride yanlış anlamalara ikilik ve ayrılıklara ve herhangi bir başarısızlığa düşmemek adına; Başarıya aday her toplumsal hareket amaçların ve izlenecek prensiplerin açık ve net olarak , madde madde yazıldığı bir manifestoya ihtiyaç duyar.
Bu sitedeki değerli büyüklerimden olan Sn Savcı ve Sn Gürpınar'ı : "Assubay Onur Mücadelesi Manifestosu" nu yazmaya ve bu site ile birlikte çeşitli platformlarda yayınlamaya davet ediyorum.Şahsım adına kendilerinin bu konuda bana verebilecekleri göreve amadeyim.
Yine ayrıca bu konu katkı yapmak isteyen bütün arkadaşlarımın katkılarına ihtiyaç duyar.Saygılarımla.
 
Yetkiliye Raporla   Kayıt Tutuldu Kayıt Tutuldu  
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
#756
Cvp:OLAĞAN ÜSTÜ GENEL KURUL 12 Yıl, 6 Ay önce Karma: 0  
Ankarada yapılması dillendirilen olası mitinge katılımını kendimize hedef olarak koyduğumuz ve sitelerdeki yazılarımızda açıkladığımız 500 kişilik miktarın hala arkasında duruyoruz.En geç bir aylık süreçte sonuçlandırmayı planladığımız çalışmalarımız var.(il olarak kendi iç sorunumuz)Ondan sonra daha etkin ve tutarlı kararlar alabileceğimiz kanaatindeyim.Şu anda Delege ve bir üye olarak toplumumuzun menfaati neyi gerektiriyorsa hiç tereddüt etmeden yapmaya ve yardımcı olmaya her an hazırım.Planlanan ve yapılacak her hareketin uygulanabilir ve meslektaşlarımızın çıkarlarına uygun olması umuduyla.
 
Yetkiliye Raporla   Kayıt Tutuldu Kayıt Tutuldu  
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
#757
Cvp:OLAĞAN ÜSTÜ GENEL KURUL 12 Yıl, 6 Ay önce Karma: 6  
Sevgili meslektaşlarım; M.Akpınar arkadaşımızın da belirttiği gibi elbette sözün bittiği yere gelindi. Sn. Ersen Gürpınar ve Sn.Hüseyin Savcı nın sitemizde yazdığı yazılar ile hepimizin zihninde görünen TEMAD gerçekleri birebir örtüşmektedir. TEMAD nedendir bilinmez iş yapamaz bir duruma gelmiştir. Gözle görülür, elle tutulur hiç bir iş başarılamamıştır. sorunlara çare olmaktan uzak kalmış hatta yanından bile geçilmemiştir. ben bu konuda daha fazlasını yazmak istemiyorum zaten hepimiz bunun farkındayız ve görüyoruz ancak, bazıları da delege olan duyarlı bir çok arkadaşımızın bu mücadeleye canı gönülden katkı yapmak istedikleride alenen ortada olup bir hareketlilik beklenmekte ve artık zaman kaybetmek istenmediği görülmektedir. Ancak geçtiğimiz sonbahar da bir seçim süreci yaşandı, bilindiği gibi yeni oluşum hareketi seçim arifesine kadar çok iyi organize olmasına rağmen son anda ortaya çıkan bazı olumsuz gelişmeler nedeniyle mevcut yönetim kerhen desteklenmek zorunda kalınarak seçilmiştir. TEMAD yöneticileri yan gelip yatsalar da haklarını vermek gerek çünki seçim sürecinde harıl harıl çalışmaktadırlar. kendileri koltuk avantajını sonuna kadar kullanmakta ve en küçük zaafiyeti kendi lehine çevirebilmektedir. aslına bakılırsa sitemizin her köşesinde de bahsedilen konular gereği TEMAD yönetiminin derhal el değiştirip davaya sonuna kadar akılcı ve etkin bir şekilde sahip çıkacak, çalışkan ve kararlı yeni bir yönetimin iş başı yapması gerçeği kaçınılmazdır. ancak bu süreçte aceleci olmamakta fayda olduğu düşüncesindeyim. Bu sürecin de TEMAD a taviz değil onlara son bir şans olduğuda bilinmelidir. Sonuç olarak bu davada, kararlı tüm arkadaşlar ve delegelerimiz öfkeyle kalkıp zararla oturmamalıyız, öncelikle sabredilerek süreç çok iyi kullanılmalı, sağlıklı bir organizasyon sağlanmalı ve akılcı hareket edilmelidir. Bilinmelidir ki akıl ve kararlılık her zaman galip gelecektir. Saygılarımla...
 
Yetkiliye Raporla   Kayıt Tutuldu Kayıt Tutuldu  
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
#759
Cvp:OLAĞAN ÜSTÜ GENEL KURUL 12 Yıl, 6 Ay önce Karma: -3  
Saygıdeğer Meslektaşlarım;
Burada sürekli TEMAD yönetimini eleştirenlere nacizane bir sorum olacak.Hiç bir şey yapmadıklarını ve yan gelip yattıklarını nereden biliyorsunuz?En son derneğimizi ne zaman ziyaret ettiniz?Samimi olarak bu soruyu kendinize sormanızı izdirham ediyorum...
Saygılarımla.....
 
Yetkiliye Raporla   Kayıt Tutuldu Kayıt Tutuldu  
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
EN ÜST Cevapla