cnnturk.jpg
haberturk.jpg
astsubaylar-yuruyor.jpg
videotalu.jpg

Kimler Sitede?

FORUM
Hogeldiniz, Ziyareti
Ltfen Giri ya da Kayt.    Kayp Parola?
TAVIR KOYMA KAMPANYASI (1 inceleyen) (1) Ziyareti
EN ALT Cevapla Beenilen: 1
BALIK: TAVIR KOYMA KAMPANYASI
Cvp:TAVIR KOYMA KAMPANYASI 11 Yl, 8 Ay nce Karma: 3  
Seluk bey,taVr koyma yazm ve balm tek doru anlayan, net yant yazan siz olduunuz iin ok teekr ederim.
ARKDALAR NET SYLYORUM,NCE MZDEK ZBKLERLE RTBATI KESELM.NE LMNDE ,NE DRSNDE BULUNALIM.NK,YAKINDAN ATILN TALAR BAIMIZI YARIYOR.SELUK BEYNDE BELRT GB RESMEN,KENDLERNCE DALGA GEEN ZBKLER BEN ARTIK ASSUBAY OLARAK GRMYORUM,KORE'de,GNEY DOUDA,Melek yaam iinde yaptm dedikleri KAHRAMANLIKLARA SE H NANMIYORUM ve de DNLEMYORUM.Cann esirgemeyen,onu,gurur ve namusu uruna,vatanuruna cann ortaya koyan kiiler,MD de bu yaptklarn tasvip etmeyenlere kar durabilme,bize deil yaptklarn ONLARA ve TRK halkna haykrp,BZ BRO MEMURU DELZ,BZ BRO MEMURU GB GREMEZSNZ?BZMDEN DAHA HAFF LERDE ALIANLARA TANINA MKANLAR BZE E TANINMALI DYEBLME CESARET VE ERDEMN GSTERMEYEN,KORKUP SNM,GREVDE MECBUREN AMR KORKUSU LE CA ETM KORKAKLARLA M OLMAZ.MZ OLMAMALI,Kendine faydas olmayanlarn ASSUBAY TOPLUMU N NE FAYDASI OLACAK,Onlar,Bir kede lmn beklesin.Torunlarna ben unu yaptm bnu yaptm diye anlatsn.Onlarda akl erince ANLAT ANLAT DEDE desin,Tam anlatrkende bir emkli komutann ne yapyorsun baavu diye seslendiinde korkudan nasl zpladn tornunda grsn...Kolay deil tabi 25-3 yl bask ve zulmle adam yerine konulmamak imdide kendimizi adamdan saymak,saydrmak ok zor ok.RUHUMZA ,LMZE KEMMZE LEMLER...
Buralarda laf olsun diye bulunmuyorsak,gereken haklysak,(100.000 lerle ifade edilen toplumda,sadece bir avu kiinin buralarda mcadele iinde bulunmas,TEMAD da yzde bir ye kayd, bazen, ACABA BZM HATALIYIZ,ACABA HERKES HALNDEN MEMNUN VE KEYF YERNDE DE SADECE BZM HONUTSUZLUK NDEYZ,BZM DSPLNSZLK YAPIYORUZ DYE DNMEKTEN KENDM ALAMIYORUM.)
Bu ie gerekten inanyorsak iimizdeki,lerden ve icraatsz gnl.mrkz.ynetiminden kurtulalm.
SAYGILARIMLA

Yetkiliye Raporla   Kayt Tutuldu Kayt Tutuldu  

Son Dzenleme: 02/04/2009 02:15 tarafndan .
  Herkesin yaz yazmas ynetici tarafndan engellenmitir.
Cvp:TAVIR KOYMA KAMPANYASI 11 Yl, 7 Ay nce Karma: 2  
Toplumlar harekete geiren onlara gven veren Liderlerdir bizim liderimiz kim TEMAD peki bize gven vermektemidir. yelerinin artmas iin bir gayreti varm,haklarmz iin ne yapyor hangi konular hangi tezlerle savunuyor biliyormuyuz,eletirilerimizi nerilerimizi dikkate almad belli .lgisiz arkadalara tavr koyalm koymasna da onlarn ilgisizlii iin kln kprdatmayanlara ne yapalm

Cvp:TAVIR KOYMA KAMPANYASI 11 Yl, 7 Ay nce Karma: 3  
Mithat bey,aabeyim sayg duyuyorum,ok doru sylyorsunuz...Ancak TEMAD da yelik armz ile uandaki pasif,icraatsz yetim anlayn kartrmasak ve zaten armzdaki ama,ye olmaktaki ama birlik beraberlimizi etkin bir TEMAD genel merkezi ats altnda srdrmek, bu pasif ynetime ve bize haklarmz vermeyenere YETER ARTIK DYEBLMEK,SES GETRMEK,BZDE VARIZ DYEBLMEK,SOSYAL BR STAT NDE YERMZ YURDUMUZU BLMEK,ASSUBAY OLUPTA ASSUBAYIM DYEMEYENLERE,ASSUBAYI KK GRENLERE,DOSTA,DMANA, BLG ve KLTRMZ LE GCMZ GSTERMEK N TEMADA ye olmaya davet ediyoruz,bu yolda yanmzda olmayanlarda zaten BEN ARTIK ASSUBAY DELM DYEN ZAVALLI ZBKLERDR...Bilmiyorlar ki lnce dahi RAHMETL BAAVU diye anlacan...
SAYGILARIMLA

Cvp:TAVIR KOYMA KAMPANYASI 11 Yl, 7 Ay nce Karma: 1  
Sn HEZER bir de u etkin TEMAD merkezinin nasl gerekletirilebileceini anlatsanz.Baz arkadalar yeni bir dernekten bahsetmeye balad bile.Sayglarmla...

Cvp:TAVIR KOYMA KAMPANYASI 11 Yl, 7 Ay nce Karma: 3  
Tabiki Tahir bey,yeni bir dernekte sz konusu olabilir,ancak kurulmu bir dernek var ortada,bu dernei ASSUBAY Camiamzn %90 n benimseyip,kabul etmesi ile etki ve etkinlikler balar.LK ETKNLMZDE Dernek tzn camiamzn istedii gibi deitirmekle,bizi daha iyi temsil edecek ynetimi semekle etkinlik ve yetkinliimizi artrabiliriz.
Genel merkez ynetiminin baarszl bir araya gelemememizin sadece kk bir maddesi,bunuda genel merkez seimine katlan,camia mevcudumuzun yzde onunu temsil eden, kaytl ye temsilcilerinin tekrar bu ynetimi semesinden anlamak mmkndr.
DER KATILMAMA NEDENLER,MEVCUT EM.ASB.CAMAMIZIN ETKNLKLER LE YE MEVCUDU ORANINDA GZLDR.FAZLA SZE GEREK YOK.MEVCUT YNETMLERE GRE FAZLA YEYE DE GEREK YOK.
BUNA RAMEN MEVCUT DERNEMZE SAHP IKALIM.YE OLARAK SAHP IKMAYANLARI STRAHATE GNDERELM.KOMUTANLARI LE EKTRDKLER AY PARTLER VE KOKTEYL FOTORAFLARINA BAKIP,ANILARINI YAZSINLAR.
SAYGILARIMLA

Son Dzenleme: 04/04/2009 05:02 tarafndan .
EN ST Cevapla