cnnturk.jpg
haberturk.jpg
astsubaylar-yuruyor.jpg
videotalu.jpg

Kimler Sitede?

FORUM
Hogeldiniz, Ziyareti
Ltfen Giri ya da Kayt.    Kayp Parola?
TAVIR KOYMA KAMPANYASI (1 inceleyen) (1) Ziyareti
EN ALT Cevapla Beenilen: 1
BALIK: TAVIR KOYMA KAMPANYASI
janas ()
u An Sitede Deil Kullanc bilgilerini grmek iin tklayn
Cvp:TAVIR KOYMA KAMPANYASI 11 Yl, 6 Ay nce Karma: 0  
Bizler siyasi deiliz.Haklarmz var alnmas gereken.Bu nedenle Onlarda a partisi,b partisi deil, Astsubay Partili olarak TEMAD nclnde kazanmaktr amacmz.Bunun dnda amacmza destek vermeyen parti zaten o partili astsubaynada destek vermiyor demektir.Demekki desteide bizden bekleyemez.Krkrne birilerini desteklemekte enayilik olur.Tek are bu sitede ve dier sitelerde bugne kadar yaptmz gibi ye says ile maddi olarak TEMAD' ve yneticilerimizin elini glendirmektir.Tabi yneticilerimizinde artk Asker olmadklarn hatrlayarak bazlarna yeter artk diyebilmelerinin zaman gelmitir.

TSK ya destek veren dernekler deniyor.1 nci TESUD.sehit dernei,muharip gaziler,antkabir mze.... enson TEMAD.Burda bile sama bir sralama var.ehit dernei niye birinci deil,TESUD 1 nci ise TEMAD niye ikinci deil.Garip bir durum.Artk TEMAD arln hissettirmeli,saygn yerini almaldr.Herey parada deildir.

Sayglarmla.

Takipteyim.

Yetkiliye Raporla   Kayt Tutuldu Kayt Tutuldu  
  Herkesin yaz yazmas ynetici tarafndan engellenmitir.
Cvp:TAVIR KOYMA KAMPANYASI 11 Yl, 6 Ay nce Karma: 1  
GARPMYM BEN?
Aylardr hasretim bir demli aya
Duman tten bir sigaraya
Cebim kat deil, bozuk paraya
Mermi skar diye garipmiyim ben?

Her gn zeytin, ekmek karnm doyar?
Midem feryat eder, kulam duyar.
Yanna domates, iki de hyar
Alamadm diye garipmiyim ben?

Sz ald akam komu kzndan.
Onunda fark yok krk sazmdan.
Deli kat ister beylik dznden.
Tutamadm diye garipmiyim ben?

Gurbette yalnzm, derdim sladr.
Sitemim, Allah''a deil kuladr.
tibar paraya, birde uladr,
alamadm diye garipmiyim ben?

Mukaddes bayram, sevgili yurdum.
hedalar verip lkemi kurdum.
Antkabirdeki ATA''ma sordum
Vatan topranda garipmiyim ben?
(yazarn bulamadm, gyabnda selam olsun)

Bende haklarm bulmak iin arar dururum.Lakin hep bir kr kuyu , bir kmaz sokak , boa kan bir umutla oturur kalrm.
Eer siyasetilerde iyi ile kt arasnda fark yok ise!
Eer siyaseti bize kar borlu yada alacakl deilse( onlarda bitmiyorsa) o zaman baz meslekdalarmz sadece kendi menfaatleri iin mi siyasete girmi oluyor.yleyse(ki bu durumda yle gzkyor) de biz llahaki parti farketmez Assubay adaylar destekliyoruz derken sadece ahde vefa olsun diye mi arkadalarmz desteklemi oluyoruz.yleya milletvekilleri,maliye bakan,adalet bakan,milli savunma bakan etkisiz elemansa bize attklar kazklarn bundan dolay hi bir nemi yoksa bizim emikezekteki 9.sradan belediye meclis yesi aday arkadamzn bize nasl bir etkisi olacak.
Sras gelmiken bir aklama daha yapmak isterim:Bu iin zerine gitmek den kastm herhangi bir partiye paye karmak deil.Tutarl olup kendi kendimle elimemek,kendimi ve evremi kandrtmamak adnadr.
Eer ki siyasilerin benim haklarmn iadesinde bir etkisi var ise benim de burada iyiyle kty seme hakkm var iken;Elimden alnm haklarn peinden koarken bu hakkmda boa harcamam ne byk yanl olur deilmi!
Meslekdalarmn hibirinin hakkn boa harcamamas dileiyle hayrl seimler dilerim.
Haklarmzn alnmasnn/alnamamasnn dier kaynaklarn seimlerden sonra irdelemek zere hoakaln.Sayglarmla...

Cvp:TAVIR KOYMA KAMPANYASI 11 Yl, 6 Ay nce Karma: 2  
Sayn Tahir bey kardeim form konusu neydi neyi tartr hale geldik.Benzetme iin zr dilerim kzn nne bile otla msr koysak birini tercih eder biz belli yaa geldik tecrbemiz kltrmz sonucu elbette siyasi tercihimiz olacaktr ancak burada ASSUBAY st kimlii ile biraradayz sorunlarmza zm aryoruz arkadalarmzn ounun dilei siyaset ve din konularnn burada tartlmamasdr. Bir partiye paye karma dncem yok diyorsun ama yazlarnda buram buram kime kar olduun belli bende ayni partiye tepkiliyim ama senin benim tepkili olduuma bakas sempati duyduunu aklasa baka bir arkadata baka bir partiyi vse veya eletirse kar fikirde olanlar tartmaya katlsa bunun ucu nereye gider? Artk kara cahil bile muhtara peki diyor ama sandkta gnlnden geene oy veriyor. Bu konular ltfen arzu eden baka platformlarda tartsn buras yeri deil diyen arkadalarlara bende katlyorum Yarnki seimlerin lkemize hayrlar getirmesini temenni ediyorum.

Cvp:TAVIR KOYMA KAMPANYASI 11 Yl, 6 Ay nce Karma: 1  
Sayn Ada "Cesaretin varm aka" Diye sorarlar adama.Benim alnacak haklarm varsa.Bunun 1.Siyasiler yoluyla alnmas 2.GENKUR yoluyla alnmas. 3.Hukuk yoluyla alnmas sz konusu ise.Bu arada TEMAD iine kapanm bu konularda ortak bir tavr alp bana yol gstermiyorsa;Bende doru drst sesimi karabildiim tek platform olan bu sitede siyasilere doas gerei siyasi tavr olarak ,GENKUR'a kendine has yntemleri ile mracaat etmiyorsam.TEMAD' da istediimiz formata doru olumlu-olumsuz eletirmiyorsam.Ben ne yapyorum diye kendi kendime sormam lazm.
Assubay mcadelesini arabesk bir at m sandnz.Hadi eylem koyamyoruz tavr da m gsteremiyeceiz.Siyasetse siyaset.
stelik ben siyasileri ekonomik politikalar d politikalarn yada i politikalarn rnekleyerek eletirmiyorum ki.Bunlar burada yapmaya kalksam belki hakl olabilirsiniz.Ama ben sadece ve sadece Assubaylara gsterdikleri dostluk ve dmanla gre deerlendirdim.Bunada m hakkm yok.Bahse konu partiyi savunan arkadalarmda benim sylediklerimin yalan yada yanl olduunu ispat etsin.Veya parti yapt yanltan dnsn bende eletirmeyeyim."kral plak" denmesinden kimse rahatsz olmasn.Hele hele kraln plaklndan en ok zarar grm olan terziler bence hi rahatsz olmasn.
Hem benim burada yazdklarm kzma olduu gibi ayn zamanda gelineydi.Seim getiine gre bunuda rahatlkla aklayabilirim:Hasbelkader burada yazdklarmz etkili/yetkili siyasilerden bazlar okur yada duyarda;"Yahhu hakikaten ayp etmiiz,imdi biz bu adamlardan nasl oy bekleyeceiz dedirtebilirmiyiz adnayd.
Ayrca brakn bundan vazgemeyi ben seimden sonra bunu dahada ileriye gtrp, Assubay haklarn/istemlerini bir deklerasyon haline getirip;Siyasi partilerden iktidara gelmesi muhtemel partilere tek tek gidip ,iktidara geldiinizde bunlar gerekletirmeyi taahht ederseniz siz oy veririz eklinde bir mcadele teklif etmeyi dnyordum.
stelik demokrasilerin olmazsa olmazlardan biri hatta aslolan muhalefettir.Bu sitede Assubay mcadelesi adna demokratik bir platform olduuna gre;Brakn bende enazndan muhalefet grevini yerine getireyim.Muhalefet sen sus da demeye kalkmyacaksnz heralde.Hele hele Assubay sen sus ok konuma hi demiyeceksiniz heralde.
yle bo oturup bo konumayacagmza gre.Bir yerlere elbette gndermeler yapacaz.Yoksa bir arkadamn bu sitede daha evvel dedii gibi oturarak bir i becerebilen tek canl tavuk trdr.
Korkmayalm ,meslekten kalan ataleti zerimizden atalm etliye stlye karmadan suya sabuna dokunmadan birtakm haklar elde edilinmez.Tam yerine rasgeldi manzara koyduk.Yanl m ettik.
Haydi benim aklm yetmedi,bilemedim.Siz ne nerirsiniz? Mcadele adna;Ayrntl olarak izah edin de bizde bilelim.Sayglarmla.

Cvp:TAVIR KOYMA KAMPANYASI 11 Yl, 6 Ay nce Karma: 3  
Arkadalar bunca hakszlklarla kar karya kalm, bizlerin,tavr koymamz gereken ne ok kurum,kurulu ve kii var. ANCAK en bata kendisini bizden grmeyen ama ASSUBAYLIIN nimetlerinden koarak yararlananlara TAVIR KOYALIM, en kk klfeti olan TEMAD da ve hi bir cret VE Klfeti olmayan sitemize katlmayan, E.ASSUBAY olupta toplumda ve mcadelemiz iinde bulunmayanlara ASIL TAVRIMIZI KOYALIM.Sonra icraatsz TEMAD genel merkez ynetimine,ondan sonra hkmet yada gnkura tavr koymamz lazm.
100 binlerle ifade edilen toplumdan, 10.000 yemiz olmamas dndrc.
BATA, EKLEN MESLEKTAIMIZ OLANLARA TAVIR KOYALIM.
Ben bundan sonra TEMAD da ve sitemize ye olmayan ASSUBAYI Tanmyorum,sayg ve sevgide gstermiyorum.
SAYGILARIMLA

Son Dzenleme: 30/03/2009 00:13 tarafndan .
Cvp:TAVIR KOYMA KAMPANYASI 11 Yl, 6 Ay nce Karma: 6  
Ac da olsa Sn. Hezer doru tespitte bulunmu,bu ii nce ieriden halletmek gerekir. TEMAD'a ye olmayan bu sitede mcadeleye katlmayarak orduevlerinde kamplarda ahkam kesenler 100 TL zam iin azn ap bekleyenler tabiri caizse srtmzdan geinenlerden balamakta fayda var.Bu tiplere tavr alnmaldr.Malesef bende TEMAD'a ve Sitemize ye olmayan E.Assubaylar tanmyorum.evremde bulunan bu tip E.Assubaylar mteakip defalar TEMAD'a ye olmaya davet ettim saatlerce ene yordum sitemize girmelerini hakeza defalarca anlattm oral dahi olmadlar,BENDE BU MESLEKTALARIMI GRNCE SIRTMI DNP GRMEMEZLKTEN GELYORUM.YA BZLER KULLANIYORLAR,YADA AMYANE TABRLE KAFA BULUYORLAR.HAK ETTKLER MUAMELEY GRMELER GEREKR.Onurlu Assubay, davasna inanan ve mcadele verendir.

Son Dzenleme: 30/03/2009 12:34 tarafndan EMEKLASSUBAY.
EN ST Cevapla