cnnturk.jpg
haberturk.jpg
astsubaylar-yuruyor.jpg
videotalu.jpg

Kimler Sitede?

FORUM
Hogeldiniz, Ziyareti
Ltfen Giri ya da Kayt.    Kayp Parola?
TAVIR KOYMA KAMPANYASI (1 inceleyen) (1) Ziyareti
EN ALT Cevapla Beenilen: 1
BALIK: TAVIR KOYMA KAMPANYASI
TAVIR KOYMA KAMPANYASI 10 Yl, 10 Ay nce Karma: 3  
Saygdeer arkadalarm,
Kendini Assubaylktan soyutlayp,hatta Assubay dahi olmad syleyecek kadar dmzda tutup,sosyal tesislerin mdavimi,kazanlan sosyal haklar almak iin en nde giden,devaml ne oldu bizim 100 TL DYE SORAN,Kayseri TEMAD'da olmu mnferid olaylar takip edip TEMAD'a ye olmad halde acmaszca eletiren,gel ye ve bakan ynetim kurulu yesi ol,o da olmazsa gel istediin,layk olduumuzu dndn ynetimi beraber seelim, dediimde de binbir bahane ile mazeret sralayan, szde Assubaylardan artk bktm...
Ben ahsm Hakan HEZER olarak E.Assubaym diyenlere iki soru soruyorum VE ona gre layk olduklar gibi TAVIR-DAVRANI GSTERYORUM.SAYGI VE SEVGM FAZLA HAK EDENE FAZLA, HAK ETMEYENE SAYGI SEVG YOK.Bunlara ramen yola devam.(siyasi mesaj deildir ) )
1-TEMAD'a yemisiniz?
2-Emekli assubaylar.org sitesine yemisiniz?

kisinden hi olmazsa birine olumlu yant vermeyeni e.Assubay meslektam olarak kabul etmiyorum,bym dahi olsa sayg duymuyorum,duymayacam.
BU KONUDA HEP BERABER TAVIR KOYMALIYIZ,DEVREMZ DAH OLSA,BU BRLK BERABERLK NDE YER ALMAYAN KLERN HBR TOPLUMSAL NDE VE OLAYINDA BZLER DE YANINDA OLMAMALIYIZ,TCAR ALI-VERMZ,ALE GRMELERMZ, KISACA KTSAD-SYAS VE SOSYAL LKMZ KESMEL, BYLES ZBKLERE KESN TAVRIMIZI KOYMALIYIZ...BU ZBKLER ARTIK YCE LER GTRP BAHANELER ARASINA BU TEN BZM NE IKARIMIZ OLDUUNU SYLEME CESAETNE KADAR GTRMEYE BALAYIP,MORAL VE MOTVASYONUMUZU BOZMALARI,BU N ONUR VE GURUR MCADELES OLDUUNUN HALA FARKINA VARAMAMALARI OK ZNT VERC,Bu iten ben Hakan HEZER olarak maddi karm deil zararm dahi olduunu bu insanlara nasl anlatabilirim...

u anda sitemizde Assubaylktan subayla gemi; fakat hala mcadelemize bandan beri destek veren, ok deerli,saygdeer aabeylerimizi Assubay olarak TSK'ya girip Assubay olarak emekli olmu ZBKLER karsnda sayg,sevgi ve takdirle karlyorum.Onlarn yreindeki Assubaylk sevgisi eklen Assubay olanlardan daha yce.
SAYGILARIMLA.

Yetkiliye Raporla   Kayt Tutuldu Kayt Tutuldu  

Son Dzenleme: 27/03/2009 11:48 tarafndan EMEKLASSUBAY.
  Herkesin yaz yazmas ynetici tarafndan engellenmitir.
DAMAR ()
u An Sitede Deil Kullanc bilgilerini grmek iin tklayn
Cinsiyet: BAY http://www.facebook.com/home.php Doum Gn: 1968-02-12
Cvp:TAVIR KOYMA KAMPANYASI 10 Yl, 10 Ay nce Karma: 5  
Onur mcaadelesi iin herkesin zerine den grev vardr, bizler nyarglarn sona ermesini adalet,eitlik ve insan onuruna saygy savunuyoruz ve mutlaka baaracaz.

Gunesin sana gelmesini istiyorsan, golgeden cik!
Cvp:TAVIR KOYMA KAMPANYASI 10 Yl, 10 Ay nce Karma: 0  
Deerli meslektam Hakan HEZER Bey yazmak isteyipte eitli gerekelerle yazamadklarmzn bir blmn dile getirmi,katlmamak mmkn deil.Daha fazlasn farkl boyutlarda bizlerde burada yayoruz,iimize ata ata patlama noktasna geldik,bakalm dayanma gcmz nereye kadar,ya sabr diyoruz.Yolumuz ok uzun;deil dikenli tel serseri maynlarla dolu.Hakszl,hukuksuzluu,zmreye yaplan her trl olumsuz muameleyi kabullenmeyerek tm gc ile mcadele etmeye alan bir ka duyarl ve sorumluluk tayan arkadalarma sabr dilemekten baka u an yaplacak bir ey yok.Gittii yere kadar gider gidemedii yede kalr herkes hak ettii muameleye katlanr,bedeli neysede gk kmadan der.Bu dnyada herkes beyni kadar yaayayacaktr.Hakan HEZER meslektama almalarnda baarlar diliyorum.

Cvp:TAVIR KOYMA KAMPANYASI 10 Yl, 10 Ay nce Karma: 56  
Balk batan kokar derler TEMAD rnek almalar yapacak baar salyacak ksaca gven kazanacak ki arkadalarmz ye olsun; Herkez baary beklemesin destek versin birlikte baarlr diyenler olacaktr.Peki TEMAD adn duymayanlar nasl ye olacak milletin dilinde ty bitti TEMAD bir bror hazrlasn tm emeklilere datsn neler yapyor neleri hedef alm bilgilendirsin ama nedense yapmyor.yelerine bile srtn dnm yapc eletirilere,nerilere tahamml etmiyor,ne yapyor ne ediyor,hedefleri ne hangi konularmz hangi tezlerle savunuyor biliyormuyuz?Neden yeleri ile paylamyor,onlarn dncelerine deer vermiyor hereyi ben bilirim ben yaparm havalarnda ama ne yaptlar bugne kadar varm somut bir baar?Biz onlardan mucize deil baary da baarszl da paylamak istiyoruz Biz TEMAD iin varz ama onlar bizim iin varm,grevlerini yapyorlarm bu konuda olumlu bir kanaatiniz varm? Temad sitesinde yazan fikir reten ube bakan says bir elin parmaklar kadar onlar bu kadar umutsuzken,hatta genel merkez icraatszlndan ikayeti iken, ye olanlar bile soumaya balamken yenileri nasl ye yapacaz Tavr nce bu zihniyete sonra arkadalara koymamz.Biz derneimizin,mcadelemizin sahibi ve savunucusuyuz TEMAD'n tek yasal temsilcimiz olduunun ve ayni gemide olduumuzun bilincindeyiz. Ynetimler zellikle karar mekanizmas olan Genel Merkez Ynetimi bu bilinte olmal ve bizim saygmz hak etmelidiriler.

Cvp:TAVIR KOYMA KAMPANYASI 10 Yl, 10 Ay nce Karma: 1  
Kaynana, Oluyla birlikte olmayan geline tavr koymu;lakin bilmez olunda tk yok.Ben damad'n pardon TEMAD'n sitesini ve bu siteyi 5-6 ay nce kefettim.lk nce ne nedir,kim kimdir anlamaya alrken bazen TEMAD sitesindeki yazlara bu siteden baz meslekdalarmn eletirel yazlarn kefedince hemen onlara, durun ne yapyorsunuz trnden kar eltiriler getirmitim.Fakat sonralar grdm ki TEMAD maslahatgzar bir tutumla ma gtrmeye alyor.Bundan dolay ye olmak istemedim.Sonralar Sayn Ersen Grpnar gibi deerli byklerimizin ne olursa olsun TEMAD bizim tek resmi organmz yine de TEMAD' terk etmememiz gerekir dncesindeki yazlarna istinaden ye olmak zere TEMAD'n Sitesinde belirtilen Aydn ubesinin adres ve tlf'una birka hafta boyunca(belki ilgili arkadalarn bir ii kmtr diye) ulamaya altm.Lakin byle bir ube olmadn(ne kadar da TEMAD'n sitesinde var gzksede)anlaynca TEMAD'a deiik zamanda mailler atarak ye olmak istediimi, Aydn ubesine ulaamadm, bana yardmc olmalarn, ya da bana bilgi vermelerini istedim.nann tek bir cevap verilmedi.Sizin TEMAD'nz ye istemiyorki; Siz bana neden ye olmuyorum diye tavr almaya kalkyorsunuz.Ben hi olmazsa direk genel merkeze de mracaat ederek kabul ederlerse ye olacam.Ama ncelikle kendi ehrimde ube olursa daha iyi olur, ya da biz bir ube kurabilirmiyiz diye aratrma yapyorum(aresiz gelin kendi iini kendi kendine gryor).Bir de durumdan hi haberi olmayanlar ile ekinceleri olanlar dnn.imdi syleyin bakalm.Gelin mi Damat m? Sayglarmla...

Son Dzenleme: 27/03/2009 18:44 tarafndan EMEKLASSUBAY.
Cvp:TAVIR KOYMA KAMPANYASI 10 Yl, 10 Ay nce Karma: 56  
"TEMAD bizim tek yasal temsilcimizdir; TEMAD BR NEHR BZ ONA AKAN DERELERZ" demekten bktk, bunu her seferinde yazarken biz hakikaten bu gveni veremedik mi diye kendimi sorguluyorum. Bu sitede,Milliyet Blogta ve muhtelif platformlarda benim yazlarm okuyorsunuz, kendimi madah sananlardan deilim, Assubay sevdals ve TEMAD BALOVA b. yesi olmakla vnyorum.TEMAD tzel kiiliine ve mcadelemize zarar verdiimi kantlayan bir tek yazm gstersinler, kendimi mfteri ve erefsiz kabul edip bir daha bir tek kelime yazmam; ama bizi muhalif olarak gsterip gndem deitirmek istiyorlar. Bizim yapc eletirilerimizden,nerilerimizden, yazlarmzdan vazgetik,Kendisini ahsen tanyp fikirlerini paylatm Atatrk ilke ve inkilaplarna bal, bilgili, aydn ,zverili TEMAD BORNOVA B.BK. Sn.Okan Erdem'in az nce mesaj panosundaki mesajn okudum .TEMAD ube Bakannn bile mesajn yaynlamam, daha neyi tartyoruz?. Bu zihniyet deimelidir, tepkimiz nce bu zihniyete olmal ki dier arkadalarmz eletirme hakkmz olsun.
Tm olumsuzluklar bizim TEMAD tzel kiiliine olan saygmzn nne geemez; Arkadalarmzn TEMAD yesi olmalarn salayalm ve bu olumsuzluklar hep birlikte aalm. Baka ansmz yok .Sayglarmla

Son Dzenleme: 27/03/2009 18:48 tarafndan EMEKLASSUBAY.
EN ST Cevapla