cnnturk.jpg
haberturk.jpg
astsubaylar-yuruyor.jpg
videotalu.jpg

Kimler Sitede?

FORUM
Hogeldiniz, Ziyareti
Ltfen Giri ya da Kayt.    Kayp Parola?
TEMAD'IN GAFI (1 inceleyen) (1) Ziyareti
EN ALT Cevapla Beenilen: 2
BALIK: TEMAD'IN GAFI
TEMAD'IN GAFI 11 Yl, 8 Ay nce Karma: 3  
TEMAD IN GAFI!KADIN KOLLARI DERNE EHT VE GAZLERN ZYARET ETT.Derneimizin sitesinde byk bir gaf yaplmtr dernek iinde dernekmi olur?Derneimizin tznde dernek iinde dernek yok sadece komisyonlar olur.Derneimizin yanllarn da,dorularnda her zaman grrz greceizde.Kim yanl yaparsa yapsn sylemek hakkmz var Dernekler yelerle oluturulur yelerle can bulur.Bizleri temsil eden derneimiz genel kltre ne kadar sahip?Bizler kr,sar deiliz siteye iki resim koymakla gzlerimizi kapatamazlar.5 bayan ynetimden neden istifa ettiler?Bunun cevabn GENEL KURULDA veremediler;GETRDLER Tpk dernein gelir,gider bilanosu gibi !TEMADDA otur otur kalk kalk zihniyeti ile ynetime karydk kahvehane kltr,Ben bilirim zihniyeti bu toplumu nereye gtrr?Ben ve altm ye arkadalarmz yeyiz geen yln nisan ayndan belli TEMAD A Adm atmadk atmayzda neden?Bugn SAYIN MZEYYEN HANIMA VE DER ihra edilen arkadalarmza yaplan muamelei grdk yarn bizede yaplr.Drstce mertce yanllarn grdk elenk olaynda sahip kamadlar kiileri tandk Benim arkadalarma yaplan bana yaplmtr.Astsubay eleri olarak beylerinde bizlerin arkasnda olmasn isterdik,isteriz.BZ ASTSUBAY ELER olarak ATATRK LKEL DRST GVENLR ARKADALARIN her zaman arkasndayz,arkasndada olduk olmayada devam edeceiz bu siyaset olsun,yaamn dier alanlar olsun Bizlerin vizyonuna uyanlarn yanndayz.Bir ASTSUBAY arkadamzn ei ETMESGUTTAN Belediye bakan aday dier bir ASTSUBAY arkadamz aday adayyd bizler yanlarnda olduk olacazda SAYIN MZEYYEN DURSUN HANIMEFENDNN Akrabasda ETMESGUTTAN ADAY ADAYIYDI onu desteklemedi Atsubay arkadamz destekleyelim altk.Bu buna benzer fedakarlklar yapan baylarda bizlere katld desteklediler meslektalarn birlikberaberlik budur ADANA Saimbeyli Belediye bakan aday bir ASTSUBAY ARKADAIMIZ ONUDA DESTEKLYORUZ BURDAN TEBRK EDYORUZ 1999 Seimlerinde de Belediye bakanl yapmtr iki devre destekliyoruz vizyonu,vizyonumuza uyduu iin Bizler seiciiz Babamzda yanl yapsa karsna karz yanln dobura dobur syleriz Drst,ilkeli ATATRK insanlarn arkasndayz YNETMDEKLER KMN OYLARIYLA o koltuklara oturtuluyorsa oy alyarsa yanln,dorunun bilanonun hesabn vermek zorundadr.Bu yenin ve oy verenin demokratik hakkdr bu hakk hi kimse elimizden alamaz.HAK HUKUK EVRENSELDR H KMSENN TEKELNDE DELDR Tekelinde olamaz olmamal.Ben bilirim deil!Benim insanlardan ok reneceim vardr deyip insanlar dinlemek tpk ATATRK N Kylsn iisini bayanlar nemseyip dinleyip bak bu insanlar yanllarmz gsterip daha iyi yerlere gelmemizi iaret ediyorlar diyebilen yneticiler hani nerde?insan sevgisi,mangal gibi yrei afedebilen hakta eit drstce karmza gelsin ATATRK NEDEN HALA YAIYOR LMSZLK Yaplan iyiliklerdir .Benim arkadalarm VE BEN GENEL KURULU birbirine katmadk Bayanlar gndeme geldiinde zaten salonu terkettik DELEGE OLARAK DER arkadalarmzada sz hakk verilmeden yargsz infaz etti gerekleri konumaya izin verilmedi fayalarndan korktuklar iin iftira amur atanlar knyorum bunu kendilerine yaktryorum.TEMAD kimsenin tekelinde deil bu oyla gelmise kim olursa olsun yzne syleriz.Bizler icraat,eylem retim insanlaryz masa banda sanal,yapay gndem magazin kltrnden uzak kadnlarz Vatanmza insanmza camiamza nasl faydal oluruzun peindeyiz .MAKALE yazmakla resim ektirmekle icraat olunuyorsa ok bekleriz retimi icraat.HAD EYLEMN TAM ZAMANI SENDEN BENDEN OY STEYENLERE SYLESENE YASAL TEMSLCMZ TEMAD HAKLARIMIZI VERMEENLERM OY VERECEZ AIZ,AIZ EMEKL DUL YETM HAKKINI VERME OY STEYN TAM ZAMAN DELM!!!HAK VEREN HAKEDER OY DA ALIR ETLK ADALET BARI NERDE???GVERCNLERDEM HAYD TEMAD HAK ARAMANIN EYLEMN TAM ZAMANI.SAYGILARIMLA FEVZYE GL

Yetkiliye Raporla   Kayt Tutuldu Kayt Tutuldu  
  Herkesin yaz yazmas ynetici tarafndan engellenmitir.
      Balk Yazar Tarih
    thread link
TEMAD'IN GAFI
Fevziye Gl 19/03/2009 16:45
EN ST Cevapla