cnnturk.jpg
haberturk.jpg
astsubaylar-yuruyor.jpg
videotalu.jpg

Kimler Sitede?

FORUM
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Sağlıklı Yaşam (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALT Cevapla Beğenilen: 0
BAŞLIK: Sağlıklı Yaşam
Sağlıklı Yaşam 11 Yıl, 4 Ay önce Karma: 2  
Uzun ömür için 10 altın kural

Sağlıklı yaşam ve uzun ömür için uzmanlar 10 altın kuralı açıkladı.

http://www.bugun.com.tr/haber-detay/62874-uzun-omur-icin-10-altin-kural-haberi.aspx

Yetkiliye Raporla   Kayıt Tutuldu Kayıt Tutuldu  

Son Düzenleme: 16/03/2009 11:23 tarafından bergamalı.
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
ery ()
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Cvp:Sağlıklı Yaşam 11 Yıl, 4 Ay önce Karma: 3  
Üzgünüm ama mesaj panosuna yazılmıyor.Büyük ihtimalle bir aksaklık var.Yazdıklarım yayınlanmıyor.Kayseri de yapılan hukuk dışı olayı kınıyorum onu yapanların da şayet başlarına gelirse yine kınayacağım.
O üç kişinin Assubay olması bir kenara İNSAN onlar, vatan haini de olsa insanlık dışı uygulamaya tabi tutulmamalı.Sanmıyorum ama şayet vatan hainleri ise haklarındaki delillerle hukuk mahkemelerine sevk edilmeliydi. Tüm hukuk dışı uygulamaları kınıyorum.
Gelde sağlıklı kal! Sayın Bergamalı.

Cvp:Sağlıklı Yaşam 11 Yıl, 4 Ay önce Karma: 6  
Sn.Yalçın Yazdıklarınızın yayınlanmaması mümkün değil; Kendinizde mesaj panosuna yazamıyorum bir aksaklık var demişsiniz.Siz ve diğer üyelerimiz karşılaştıkları teknik sorun için sitemiz teknik sorumlusu Sn.Semih Koç ile temasa geçebilirsiniz.(Sitemizin sol alt köşesinde Skoc linkindan ulaşarak not bırakabilirsiniz) Sitemiz ile çok uyumlu olan MOZİLLA proğramını kullanmayı öneriyoruz yazınız sitemize ulaştığı zaman zaten size mesajın kaydedildiği bilgisi otomatik verilmektedir.Mesajı gönderdiğinizde bu iletiyi almazsanız YENİLE linkini tekrar tıklayın
Bu mesleğin mensupları sürekli sinir ve stres içindeler bu da sağlıklı yaşamımızı engelliyor ama yine de Sn.Bergamalı'nın ilettiği önerileri denemekte yarar var.Atalarımızın "Ayağını sıcak tut başını serin düşünme derin,derin" sözünü hatırlatıyor HEPİNİZE SAĞLIKLI GÜNLER DİLİYORUZ

Son Düzenleme: 16/03/2009 12:16 tarafından EMEKLİASSUBAYLAR.
Cvp:Sağlıklı Yaşam 11 Yıl, 4 Ay önce Karma: 4  
Geçenlerde doktor bir tanıdığımla konuşurken konu emekli subay ve astsubayların kalp hastalıklarına geldi. Doktorun görüşü şöyleydi.

Genellikle;

Subaylar akranlarından daha fazla takdirname beklentileriyle, Albay olunca da Generallik beklentilerinden dolayı büyük stres yaşadıklarından tansiyon ve kalp hastalığına yakalanıyorlar.

Astsubaylar ise büyük sorumluluk taşıdıklarından ve mağduriyetlerini savunamayıp içlerine attıklarından strese girip tansiyon ve kalp hastalığına yakalanıyorlar.

Ben doktorun bu fikrine katılıyorum.
Saygılarımla.

Son Düzenleme: 16/03/2009 12:32 tarafından İ.TURAN.
ery ()
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Cvp:Sağlıklı Yaşam 11 Yıl, 4 Ay önce Karma: 3  
Sayın yönetici nasihatınızı tutacağım da yün çorap bi hayli pahalanmış. Ama söz Assubaylar haklarını aldıklarında bende ayaklarımı sıcak başımı soğuk tutacam.Ben farkına varamaz isem lütfen efendim sizlere zahmet beni uyarın ASSUBAYLAR haklarını aldı diye.Ben mesaj panosona yazınca e-mailinizi kontrol edin yazısı geliyor.Formda bu olmuyor.Belki benim bilgiyisayan bu cihaz hınzır. Ama yok yok ben ne kadar da dediğinizi yapsamda bi faydası olmaz... İnanın dışlanmış, kendi içinde bile birliği olmayan, esasında oldukca büyük ama farkında olmayan geneli uyuyan bir camianın emekli üyesiyim. Adına As(t)subaylar deniyor ya... Onun için on değil yüz on kuralda söylense faydalı olmaz.Takıyorsun efendim inan takıyorsun hele böyle bozuk bir ampül olursa sürekli yenisini takmakla uğraşıyorsun.Saygılarımla

Cvp:Sağlıklı Yaşam 11 Yıl, 4 Ay önce Karma: 2  
Saygıdeğer Arkadaşlarım,
Haklı taleplerimizin uzun soluklu mücadelesini yaparken lütfen bu uzman görüşlerini de olabildiğince göz önünde tutarak uygulamaya çalışalım,sağlığımızı kaybedersek,haklı mücadelemizin içinde sürekli olarak ne kadar etkin rol alabiliriz,değil mi? Mesleğimizden dolayı edindiğimiz birçok rahatsızlıklarla zaten boğuşuyoruz.Saygılarımla...

------------------
Depresyondaki erkekler riskli bir hayatı tercih ediyor.
http://haber.mynet.com/detay/saglik/Depresyondaki-erkekler-riskli-bir-hayati-tercih-ed/16Mart2009/X1237195996781

Son Düzenleme: 17/03/2009 11:13 tarafından bergamalı.
EN ÜST Cevapla