cnnturk.jpg
haberturk.jpg
astsubaylar-yuruyor.jpg
videotalu.jpg

Kimler Sitede?

FORUM
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
TEMAD ve BAŞARI. (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALT Cevapla Beğenilen: 0
BAŞLIK: TEMAD ve BAŞARI.
TEMAD ve BAŞARI. 11 Yıl, 9 Ay önce Karma: 1  
Son çıkan kanun rezaletinden sonra derin sessizliğe mecburen bürünen Temad yönetimi artık sansür 'e de sıkı devam kararı aldı,bu nedenle yazıları yayınlanmıyan arkadaşların yazıları bizlere geliyor bizde hayırlı bir iş olur diyerek gelenleri yayınlıyalım dedik;

Halil KÖSE
TEMAD YÖNETİMİNE
MECLİSTEN YASA GEÇTİ HALA BAŞKANDAN AÇIKLAMA BEKLİYORUZ. ONURLU GURURLU BİR ŞEKİLDE AÇIKLAMA GELMELİ. BU GÜNE KADAR LEHİMİZE NE KAZANIM ALDIK. BOOOOOOŞ.HALA BAŞKAN ORADA OTURMAYA DEVAM EDECEKMİ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL YAPILIP YÖNETİM DEĞİŞMELİ YOKSA ÖMRÜMÜZ BEKLEMEKLE CEK CAKLARLA GEÇECEK.MESAJI BAŞKANA YÜKSEK SESLE OKUYUN YÜREĞİNİZ YETİYORSA YAYINLARSINIZ

GÜRAY ARIKAN
Sayın Temad yetkilileri Genelkurmaya hitaben verdiğiniz şu sözü hatırlatarak başlamak istiyorum; EMRİNİZDEYİZ.Yıl 2007 miydi neydi.Bu söz kime karşı ne için verilmişti eminim siz benden daha iyi biliyorsunuzdur.Şimdi eleştirim şu, bu son çıkan yasa ile birlikte hepimiz anladık ki assubayların beklentilerini karşılayacak bir yasa resmi gazetede yakın zamanda yayınlanamayacak (hiçbir zaman demek istemiyorum).Bence sebebi şu EMRİNİZDEYİZ taahhüdünü herkes iyi anlamış.Bu nedenle emrinde olduğunuz Genel Kurmayı bu kadar sık boğaz edip hak hukuk istiyoruz diye vaktini alıp disiplinsizlik etmeyelim.Diğer taraftan iktidarı da kendimize açık açık ya kardeşim ne oldu da emrinde olduğunuz kurumun aleyhine kanun istiyorsunuz diye söyletmeye çalışmayalım ve insanları kendimize güldürmeyelim

LOKMAN CANDAN
TEMAD YÖNETİMİ;

GÖREVDE OLAN BİR ASTSUBAY OLARAK BU DERNEĞİN KURULDUĞUNDAN BU GÜNE KADAR ASTSUBAYLARA HANGİ HAKKIN SAĞLANMASINA VESİLE OLDUĞUNU SORMAK İSTİYORUM. SADECE OYAK YÖNETİMİNE 1-2 ASTSUBAY SOKMAK İÇİN ÇABALANIP DURULUYOR. BENCE 1-2 KİŞİYE FAYDA SAĞLAYACAK ÇABALARDAN ÇOK TÜM ASTSUBAY CAMİASINI İLGİLENDİREN KONULARA YÖNELİNİRSE DAHA FAYDALI OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM. MAŞALLAH BÜYÜK HİZMET YAPILDIĞI DÜŞÜNÜLEREK AÇILAN EMEKLİ ASTSUBAY DERNEKLERİ KUMARHANEYE DÖNMÜŞ DURUMDA. EĞER YÖNETİMDEKİLER BU İŞİ BİLMİYORSA DAHA KISA BİR ZAMAN ÖNCE KURULAN EMUD (EMEKLİ MUVAZZAF UZMANLAR DERNEĞİ) DAN BİRŞEYLER ÖĞRENSİNLER. ADAMLAR HAKLARINI SÖKE SÖKE ARIYORLAR. BİZİMKİLERDE KRALDAN ÇOK KRALCILAR

murat aktuna
Değerli TEMAD Yönetim Kurulu,
Sizleri tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim.Eğer biraz kendinize saygınız varsa, lütfen hemen istifa edin, ben açıkca sizin seçim için zam,özlük haklarında düzenleme vb,konularında genel kurul seçimleri için bir film çevirdiğinizi zannediyorum.Yapacağınız en güzel hareket TBMM binasının önüne TEMAD Yönetimi olarak siyah çelenk bırakıp ,bir basın açıklaması ile isteklerimizi ve başaramadığınızdan dolayı tüm Astsubay ve Emekli Astsubay zümrenizden özür dileyerek istifa ettiğinizi açıklayınız ki bizim gözümüzde daha da değer kazanırsınız.

Yapamadığınız işi bırakın, hiç değilse yapabilecekler belki gelir, sizden artık Emekli Assubay camiasına hayır gelmez.

selçuk içer
İTLER AĞLAR HALİMİZE..!!!
İnsanlık onurumuzu mesleğimizi ayaklar altına alan Genelkurmay'ı , sessiz kalarak kabüllenen ve yaşananları seyre dalan aciz,silik,korkakTEMAD'I ŞİDDETLE VE ESEFLE KINIYORUM,Bizleri bu hallere düşürmeye utanmıyormusunuz.??? ÜNİFORMASI KEFEN OLAN ASSUBAYLARI MAHALLE BEKÇİSİNDEN DAHA KÖTÜ DURUMA DÜŞÜRDÜNÜZ.Kıytırık bir gazete ilanı vermekten korkan ZİHNİYET EYLEM YAPACAKTA HAKLARIMIZI ALACAĞIZ. BİZLERİ BU HALE GETİRENLERE, ONURUNU ,KİŞİLİĞİNİ KORKU VE MENFAAT ÜĞRUNA AYAKLAR ALTINA ALDIRANLARA LANET OLSUN. BU DERNEK AKTİF HALE GELMEZSE 'TEMAD ÜYELİĞİMİ TEKRAR DEĞERLENDİRECEĞİM VE BU UTANCA ORTAK OLMAYACAĞIM'

kimbilir daha bize ulaşamıyan ne yazılar vardır da haberimiz yoktur,kısacası aldanmaya ve aldatılmaya devam kakarı alan derneğimizin yüce Yönetimini doğrusu ya ,hizmet'te kusur etmedikleri Genelkurmay tarafından derhal takdir edilmeleri gerekir.

Yetkiliye Raporla   Kayıt Tutuldu Kayıt Tutuldu  

Son Düzenleme: 08/02/2009 13:23 tarafından AKTUNA.
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
      Başlık Yazar Tarih
    thread link
TEMAD ve BAŞARI.
AKTUNA 08/02/2009 01:29
    thread link
thread linkthread link Cvp:TEMAD ve BAŞARI.
Ersen Gürpınar 08/02/2009 03:03
    thread link
Erdal GÜNŞER 08/02/2009 17:26
    thread link
thread linkthread linkthread link Cvp:TEMAD ve BAŞARI.
M.AKPINAR 08/02/2009 21:43
    thread link
Erhan Mert 08/02/2009 22:15
    thread link
Gürcan 08/02/2009 22:19
    thread link
Erhan Mert 08/02/2009 22:37
    thread link
M.AKPINAR 08/02/2009 22:53
    thread link
Erhan Mert 09/02/2009 13:03
EN ÜST Cevapla