cnnturk.jpg
haberturk.jpg
astsubaylar-yuruyor.jpg
videotalu.jpg

Kimler Sitede?

FORUM
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Cvp:İhaneti Gördüm - Erdal SARIZEYBEK (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALT Cevapla Beğenilen: 0
BAŞLIK: Cvp:İhaneti Gördüm - Erdal SARIZEYBEK
Cvp:İhaneti Gördüm - Erdal SARIZEYBEK 15 Yıl, 3 Ay önce Karma: -3  
Tek başına, Vatan kurtaran kahraman misaline uygun anlatımlar yapan Yazar.

-burak_buyukozer' arkadaşımızın burada muradı nedir acaba?

Sanırım bu tenkit ve serzenişlerden bir şeyler çıkarmıştır.

Yetkiliye Raporla   Kayıt Tutuldu Kayıt Tutuldu  
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
Cvp:İhaneti Gördüm - Erdal SARIZEYBEK 15 Yıl, 3 Ay önce Karma: 2  
Soyut bir kavram olan İhaneti görebiliyor ama yanındaki cascavlak Assubayı göremiyor. Saygılarımla

Cvp:İhaneti Gördüm - Erdal SARIZEYBEK 15 Yıl, 3 Ay önce Karma: 4  
OLAY TAMAMEN DUYGUSALDIR,ASLINDA HER BİRİMİZ BÖYLE KİTAPLAR YAZABİLİRİZ,SANIRIM BU İŞTE ÇOK PARA VAR,AMA NEDENSE EVET HEP BİZLERİ UNUTUYORLAR AMA HAKSIZ DA DEĞİLLER HANİ NEDENMİ,ASSUBAYLAR SİZLERİNDE BİLDİĞİ GİBİ ORDUNUN AZINLIĞIDIR,100 SUBAYA BİR ASSUBAY ANCA DÜŞER BU NEDENLEDE PEK ORTADA GÖRÜLMEZLER,YA ZİMMET İÇİN DEPODA ,YADA YATAKHANE TEFTİŞİ İÇİN KOĞUŞTA BULUNURLAR;KİMİ ALDATIYORLAR,HERKESİ APTALMI SANIYORLAR.

Son Düzenleme: 03/02/2009 22:05 tarafından M.AKPINAR.
Cvp:İhaneti Gördüm - Erdal SARIZEYBEK 15 Yıl, 3 Ay önce Karma: 2  
Ersen Gürpınar yazan:
QUOTE:
Saygıdeğer Arkadaşlarım
Televizyonlarda efsane albay (Sarızeybek) efsane komutan (Pamukoğlu) furyası devam ediyor bu rüzgarı yakalayan efsane komutanlar kitapları ile para kazanmaya devam ediyor.Onların efsane olup olmadıkları tartişılır peki olduklarını kabul edersek kimler sayesinde efsane olmuşlardır? Anlattıkları olaylarda assubaylar piknikmi yapıyorlardı assubaylar olmadan karargahlarından çıkamayanların assubaylara yaptıkları haksızlık ve vefasızlık belgesellerinde ve kitaplarda ortaya çıkmıştır.
Bizler bu konuda tepkimizi dile getirdik ben Milliyet Blogta Kan uykusu belgeselini yazdım ne yazıkkı anılan emekli generali temsilcisi olduğunu belirten bir arkadaşımız savunmaya çalıştı Sarızeybek albayda Sn.Mehmet Akpınar kardeşimin formuna gönderdiği yanıtta bizi tatmin etmekten uzaktı. Bizler kimsenin merdiveni değiliz görevimizi de ettiğimiz yemine uyarak onurla kahraman olmak gibi bir gayemiz olmadan kahramanca yaptık KİTAPLARDA GERÇEKLER OLABİLİR AMA VEFASIZLIK TÜM GERÇEKLERİ GÖLGELEMİŞTİR
Bizler her platformda haklılığımızı bilinçli ve saygılı olarak ifade edeceğiz
Bu vesile ile bu ülke ve bayrağımız uğruna ter ve kan dökenlerle aziz canlarını feda edenlere minnettarlığımı sunuyor bunu rant olarak görenleri kınıyorum.
http://blog.milliyet.com.tr/Blog.aspx?BlogNo=12960

Değerli Meslekdaşlarım
Sn.Ersen Gürpınarın alıntı yaptığım yukarıdaki yorumu bizce herşeyin özetidir. Gerçek kahramanların yanı sıra kendini kahraman olarak gösterenlerin varlığını bizler o coğrafyada görev yapanlar olarak biliyoruz.

Cvp:İhaneti Gördüm - Erdal SARIZEYBEK 15 Yıl, 3 Ay önce Karma: 0  
İhanet edenler de aynı ihaneti gördüm diyenler de !

Cvp:İhaneti Gördüm - Erdal SARIZEYBEK 15 Yıl, 3 Ay önce Karma: 0  
Benim Kastım felan yok değerli komutanlarım.

Şunları söylemeliyim sizde biliyorsunuzki Sarızeybek ile Osman Pamukoğlu medyatik oldular.Biz onların ağzından Terörü dinledik değilmi ?

Çünki biz terörden bıktık.Ancak işte PKK nasıl biteceği ile ilgili sunduğu fikirler,öneriler biraz mantıklı olduğu için onlara karşı sempati yükledik.

Komutanlarım ben yoksa bir er,nöbette bir er görsem selam veririm ben Askeri,Askeriye çok seviyorum çünki.

Ondan dolayı aşk,böcek forumları yerine Asker forumlarında vaktimi harcıyorum.Bilgiler öğrenmeye çalışıyorum.

Şu konuda sizlere katılıyorum Assubaylar evet gerçekten az değil hiç anılmıyorlar buda yanlış tabiki.

Üye olduktan sonrada bir konu açayım dedim.

Asker forumuna asker konusu açayım dedim.

Başka bir maksadım yoktu.

Ama açtık ve bazı şeyleri öğrenmemiz çok iyi olmadımı.

EN ÜST Cevapla