cnnturk.jpg
haberturk.jpg
astsubaylar-yuruyor.jpg
videotalu.jpg

Kimler Sitede?

FORUM
Hoþgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriþ ya da Kayýt.    Kayýp Parola?
Cvp:25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALT Cevapla Beðenilen: 3
BAÞLIK: Cvp:25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD
Cvp:25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD 14 Yýl, 6 Ay önce Karma: 6  
Anlýyorum Sn.Akpýnar, Brütüs olayý gibi biþey olsa gerek. sanýrým sende bunu anladýn...

Yetkiliye Raporla   Kayýt Tutuldu Kayýt Tutuldu  
  Herkesin yazý yazmasý yönetici tarafýndan engellenmiþtir.
Cvp:25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD 14 Yýl, 6 Ay önce Karma: 1  
Mahmut ERDEM veya ME sizin sandýðýnýz gibi taa uzaklardan deðil, çok yakýndan yazdýðýný hissediyorum. Bu siteden edindiðim tecrübe beni bu yönde düþünmeyi sevk ediyor.Ayný yöntemi sanal olmasa da benzer versiyonunu yaþadým. Sanýrým kendiside ortaya çýkmak için þafak sayýyordur. Saygýlarýmla.

Cvp:25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD 14 Yýl, 6 Ay önce Karma: 56  
Saygýdeðer Arkadaþlarým
TEMAD sitesinde Genel Baþkan Genelkurmay baþkaný ile görüþmek için 11 kez randevu talebinde bulundum alamayýnca mektup býraktým dediðini hatýrlarsýnýz o günlerden önemsediðimiz Genelkurmay baþkanýnýn TEMAD kuruluþ yýldönümü kokteyline katýldýðýmýz günlere geldik. Kimin sayesinde? Herhalde baþkanýn kara kaþý kara gözünün hatýrýna deðil; Temad kiþisel hesaplar yerine görevini; Bizi eleþtirenler daha iyisini yapmalý yoksa gerisi teferruattýr,hikayedir.Baþarý dolu nice yýldönümlerini kutlamayý diliyorum.

Cvp:25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD 14 Yýl, 6 Ay önce Karma: 4  
Dün gece yarýsýndan bu yana Temad web sayfasýnda ,bölücü hain Mahmut ERDEM in mesajlarý durmakta,buna vesile olanlarý kýnýyorum bu web sayfasýnýn bu halinden de meslektaþlarým adýna utanç duyuyorum,bir an önce harekete geçerek bu rezaleti önlememiz lazým,ancak üzüldüðüm nokta hemen hepsinin kim olduðunu tahmin etmelerine ,bu bölücü hain in sanal olduðunu bilmelerine raðmen hiç bir þb.nin buna karþý çýkamamasý,yazýklar olsun,koskoca adam sandýðýmýz kiþilerin uðraþtýðý iþlere bakýn.22/10/2009saat10.47

Cvp:25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD 14 Yýl, 6 Ay önce Karma: 6  
Deðerli meslektaþlarýmýz; bu TEMAD yönetimine anlatamadýk biz sanal Mahmutu yok yok anlatamadýk deðil biz anlattýk da onlar anlamamak için ýsrar ediyorlar. Açýkçasý bir siteye hakim olamayan ve kendi sesi olan sitesini dahi kontrol altýna almaktan aciz bu zihniyetten nasýl olurda emekli assubay toplumunun haklarýný alacak faydalý plan, proje, eylem ve gayretler içinde olmasýný bekleyebiliriz. TEMAD yetkilileri YETER artýk!!! ya bu iþe bir son verin ya da gölge etmeyin...
Deðerli meslektaþlarým ayrýca benim bu Sanal Mahmut olayý ile ilgili bir önerim var bu Mahmut denen sanal þahsiyet burada yazmaya devam ettiði sürece hiç bir meslektaþýmýz TEMAD mesaj panosunu kullanmasýn ve eðer samimiler ise ülke sathýndaki tüm Þube Baþkanlarý ve þube yönetimlerinde bulunan diðer yetkili meslektaþlarýmýz da bu mesaj panosunu kullanmasýn böylece baþlatacaðýmýz bir protesto kampanyasý sonucu orada sadece Mahmut yazsýn ve Mahmut okusun bakalým ne olacak... Bu Mahmut olayýndan ciddi anlamda rahatsýz olan ve rahatsýzlýklarý da TEMAD yönetimince sadece yazýlarda kalan tüm meslektaþlarýmýz bence bu protesto kampanyasýna katýlalým ve bugünden tezi yok TEMAD msj panosuna yorum býrakmayalým ve sonuçlarýný da yine hep birlikte burada izleyelim bakalým neler olacak!!! Saygýlarýmla...

Cvp:25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD 14 Yýl, 6 Ay önce Karma: -3  

EN ÜST Cevapla