cnnturk.jpg
haberturk.jpg
astsubaylar-yuruyor.jpg
videotalu.jpg

Kimler Sitede?

FORUM
Hogeldiniz, Ziyareti
Ltfen Giri ya da Kayt.    Kayp Parola?
25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD (1 inceleyen) (1) Ziyareti
EN ALT Cevapla Beenilen: 3
BALIK: 25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD
Cvp:25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD 12 Yl, 1 Ay nce Karma: 56  
TEMAD'n tzel kiiliine saygm gerei ve Tuncer Kardeimi karlamak iin eim ve torunumla ANKARA'daydm duygulu anlar yaadk karlama ve basn bildirisinden sonra tm karlayanlar antkabir trenlerindeydik bu eylemin ses getirdii,nemi Sn.Genelkurmay bakanmzn TEMAD ziyareti ve ziyaretinde sizler STK olarak sesinizi duyurun biz destekleriz szleri ile ortaya kmtr. Sn.Tuncer KK' ihra etmek kimseye birey kazandrmad gibi bunu hakl gsterecek hibir nedende olamaz bu sadece acizlik ve korku belirtisidir. Tuncer KK tm assubaylarn yreinde onursal yedir bunu engellemek mmknm? Tuncer kardeimi kutlarken korku dalarndan antparka inemeyen TEMAD ynetimini ve etkisinde kalanlar knyorum. Gerekler acdr dost ac syler ya bunlar deerlendirip yeni aklc politikalar izliyeceksiniz yada bizleri de ihra etmeye devam edeceksiniz Bir zamanlar MEB okullar olmasayd u maarifi ne gzel idare ederdim demi sizde yesiz TEMAD' ne gzel idare edersiniz o nedenle zaten ye art iin nerilen hibir alma iinde deilsiniz Ama unutmayn siz gidecisiniz TEMAD kalcdr;Bizler mcadelemizdeki her almaya her eyleme maddi ve manevi destei vermeye hazrz.Mevcut politilarnz deitirmenizi birkez daha neriyoruz; Yuhalanarak gitmek yerine gnllerde yer almak konusundaki tercihi sizler yapacaksnz.

Yetkiliye Raporla   Kayt Tutuldu Kayt Tutuldu  
  Herkesin yaz yazmas ynetici tarafndan engellenmitir.
janas ()
u An Sitede Deil Kullanc bilgilerini grmek iin tklayn
Cvp:25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD 12 Yl, 1 Ay nce Karma: 0  
Onur Yry ve Sayn KK kalbimizdeki yerini ald.Bunu kimsede deitiremez.Bu yry batan sona yaananlaryla deerlendirildiinde Asb.Onur ve hak mcadelesine katlanlar ve katlmayanlar alenen ortaya koymutur.Ne acdr ki TEMAD bu mcadelede yoktur.Bizler dereler gibi TEMAD'a akyoruz diyoruz ama TEMAD ihralarla bunu olumluya deil,olumsuza eviriyor.Akl ii deil.

Gnkur Bk.n eylem diyor,acaba bu sefer TEMAD eylem karar alabilecekmi?Alabilirse Sayn Tuncer KK'ten,Sayn Ersen GRPINAR dan ve bu eyleme gnl vermi dier byklerimden zr dilenecekmi,eyleme destek istenebilecekmi?.Bu konuda siz kararsz olabilirsiniz ama burdaki onurlu insanlar, TEMAD ve E.Asb.larn kazanm adna her platformda destek vermekte biran bile tereddt etmezler.Hala bunu anlayamayanlara bir kez daha hatrlataym.

Bekleyelim,grelim.Beyinlerde bir deiiklik olacakm?

Takipteyim.

Cvp:25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD 12 Yl, 1 Ay nce Karma: 4  
4-5 yldr katldm 17 Ekim trenlerinin en anlamls ve kalabaln bu yl grdm,anlam katan Em.Asb.Tuncer KK ve onun gerekletirdii onur yry idi,Temad ynetimi hemen ertesi gn uakla Kopenhag 'a hareket etmi ve dnya emekli Askerleri federasyonu Toplantlarna itirak etmiler,ne gzel,zaten bizlerin hi bir sorunuda yok oradan belkide bir almla dnerler,ama en nemlisi eylem nedir nasl yaplr ,baarya giden yol nasldr bunlar renirlerse iyi olur,ama kopenhag n mehur yerlerinide gezmelerini neriririm,unutulmaz hazlar vardr,baarlar.

KOLAY GELSN !!!!!!!!( CENGZ ERTEN BEY LE ERSEN BEY ARASINDAK GRME)Mahmut ile ilgili konuya gelince, hatrlarsanz sizinle bu konuyu paylatm. lk nce size Turkcellde tandnz varm diye sordum.Cevabnz EVET oldu.Akabilinde bu ahsn 2 farkl IP adresini tesbit ettiimizi ve Turkcellde ktn, bilgilere ulamak iin Savclk kanal ile veya ahsi tandk ile olabileceini syledim ve sizden yardm talep ettim.Sizde bana ahsi kredinizi bu iler iin kullanamayacanz ifade ettiniz.Cevabnz hayr ise bu konumamzda ispata hazrm.SAYIN CENGZ ERTEN BEY , ERSEN BEYLE ARANIZDA GEEN YAZIMAYI HAYRETLER ERSNDE TAKP EDYORUZ . ZELLKLE YUKARIDAK PARAGRAF TARAFIMIZCA OK LGN VE DKKAT EKC BULUNMUTUR. ANLAMADIIMIZ TARAF MAHMUT ERDEM ERSEN BEY SUSTURMAK N ARIYOR, PEK SZ NEDEN ARIYORSUNUZ, ERSEN BEYDEN NEDEN YARDIM TALEP EDYORSUNUZ, IP LERLE NEDEN URAIYORSUNUZ, EER MAHMUT ERDEM YAZILARI LE TEMADA KARI VEYA MALUM STE MUHALFLERE KARI SU LYORSA NEDEN TEMAD STESNDE YAZILARINI YAYIMLIYORSUNUZ. YOK YLE DEL DYORSANIZ NEDEN IP Y ARATIRMA HTYACI DUYUYORSUNUZ. KARDEM BEN BASIN AIKLAMASINDA VARDIM, ANITKABRDE VARDIM, KOKTEYLDE VARDIM BEN BURALARA HOB OLSUN DYE GTMEDM. ASLINDA YUKARIDAK METN N YAZILACAK OK EY VAR AMA MDLK UNU SYLEMEKLE YETNYORUM ZNCR ZAYIF HALKASINDAN KOPAR. EER YNETMDEN BRS ERSEN BEYLE BYLE BR GRME YAPIYORSA BZM SYLEYECEK FAZLA BR EYMZ YOKTUR.EER DANIIKLI DV YAPIYORSANIZ BZ NEDEN URATIRIYORSUNUZ. KOLAY GELSN. u rezaleti gryorsunuz ve hala Bu ynetime gveniyorsanz PES dorusu,Yksek Denetleme Kurulu yesinin bir yazs zerine hemen ta nerelerden sayn Mahmut ERDEM bakanm grlemi,hatta bu arkadamz zayf halka olarak niteliyerek tehditlerde savurmu,diyecek sz bulamyorum daha nce Temad web sitesinede yazdm AYIP oluyor,ama bu kadarnada pes dorusu,takdir Emekli Assubay camiasnn ve bu camiann b.ve Ynetim kurullarnndr. KARDEM BEN BASIN AIKLAMASINDA VARDIM, ANITKABRDE VARDIM, KOKTEYLDE VARDIM BEN BURALARA HOB OLSUN DYE GTMEDM.Bunlar itiraf deilmi,bu hain Assubay dman zat' hala tanyamadnzm,eee o kadar da anlaytan yoksunsanz diyecek bireyim yok,Anlamyanlar anlyanlara sorsun..

Cvp:25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD 12 Yl, 1 Ay nce Karma: 6  
Sn.Akpnar tespitlerine aynen katlyorum. Resim ok ak ortada ve grnen o ki Sanal Mahmut aba altndan sopa gsteriyor, te yandan denetleme kurulu yeside ona yazd cevapta sayg duyarm diyerek biat ediyor... Sylenecek bir ey yok pes ki ne pes...

Yalnz burada tuhaf bir durum var,bakan bu ahsiyete gereksiz zayf halka tepkisi vermiyor,baz bildikleride var tpk resimlerdeki gibi.Anladnz onu...

EN ST Cevapla