cnnturk.jpg
haberturk.jpg
astsubaylar-yuruyor.jpg
videotalu.jpg

Kimler Sitede?

FORUM
Hogeldiniz, Ziyareti
Ltfen Giri ya da Kayt.    Kayp Parola?
25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD (1 inceleyen) (1) Ziyareti
EN ALT Cevapla Beenilen: 3
BALIK: 25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD
Dalkl ()
u An Sitede Deil Kullanc bilgilerini grmek iin tklayn
Cvp:25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD 10 Yl, 3 Ay nce Karma: 0  
Sn.Erten bilgilendirmenize teekkr ederken gnlm resepsiyona katlanlarn genelkurmay bakanmza verdiiniz linkteki Ersen aabeyin yorumu gibi arpc bir ekilde sorunumuzu anlatmasn arzulard. http://www.memurlar.net/haber/151835/

HABERN ALTINDAK YORUMLARDAN BRTANES
Sayn Genelkurmay bakanm hayatnz kurtaran astsubayn meslekdalar nyarglar sonucu sosyal ve ekonomik hakszlklar yznden yaam mcadelesi veriyor onlar kurtarmay dnyormusunuz? Size kurmaylarnz bu kadar ar artlarda grev yapan astsubaylarn bro memurlar gibi greve balatldn zellikle emeklilerinin alk snrnda maa aldn sylemedilermi ne yazkk kamu oyu bizide subaylar gibi deve yk ile maa alyor zannediyor Ltfen bizlerin adalet,eitlik ve insan onuruna sayg taleplerimize kulak vererek vefa borcunuzu deyiniz.Sayglarmla

24 Ekim 2009 10:35Ersen Grpnar

Yetkiliye Raporla   Kayt Tutuldu Kayt Tutuldu  
  Herkesin yaz yazmas ynetici tarafndan engellenmitir.
Cvp:25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD 10 Yl, 3 Ay nce Karma: -3  

DAMAR ()
Cinsiyet: BAY http://www.facebook.com/home.php Doum Gn: 1968-02-12
Cvp:25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD 10 Yl, 3 Ay nce Karma: 5  
http://www.temad.org/haber_detay.asp?haberID=308
ANAYASAL HAKSIZLIKLARI GDERLM EMEKLASSUBAYLAR LE BRLK VE BERABERLK NDE ???

Gunesin sana gelmesini istiyorsan, golgeden cik!
Cvp:25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD 10 Yl, 3 Ay nce Karma: -3  
Sayn DALKILI;

Bilgi almadan sadece yorum yapmak amac ile yorum yapmayn.Oradaki konumalarda bir ok meslektamz vard.zdirhamm onlardan bilgi aldktan sonra yaznz.Orada bir ok ey konuuldu...rnek;
''Sayn Komutanm Balkesir Astsubay Meslek Yksek Okulunda yaptnz aklamalarn gereinin yaplmasn bekliyoruz.''gibi..
Sayglarmla.....

Dalkl ()
Cvp:25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD 10 Yl, 3 Ay nce Karma: 0  
Sayn Erten sizi ve resepsiyona katlanlar sulamadm hepimiz genelkurmay bakanmzn ziyaretini nemsediimizi yazmtk ben bu frsat yaratlm iken Ersen abinin yazd gibi arpc birka kelimenin sylenmesini temenni ettim Balkesir Asb.MYO konumasnda sayn genelkurmay bakanmz bizim sosyal ekonomik konulardaki hakszlklarmz iin rnein 9/2 ve 1/4 konusunda sz verdiklerini ben hatrlamyorum siz ve arkadalarm hatrlyorsa zr dilerim hereye yant yetitiriyorsunuz ama YDK yesi sfat yapmanz gerekenler yazlnca sessiz kalyorsunuz sayglar sunuyorum.

Cvp:25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD 10 Yl, 3 Ay nce Karma: 6  
Sn.Erten Dalkl adl yemiz bir temennisini belirttiini bu konu dile getirilmi ise zr dilediini belirtmesine ramen yantnzda hala ayni konular dile getirdiinizden polemiklere neden olmamas iin yantnz silinmitir. Form fikirlerin tartlma platformudur Tm yelerimizin kiisel tartmalarn site iin mesajla yapmalarn neriyoruz.

EN ST Cevapla