cnnturk.jpg
haberturk.jpg
astsubaylar-yuruyor.jpg
videotalu.jpg

Kimler Sitede?

FORUM
Hogeldiniz, Ziyareti
Ltfen Giri ya da Kayt.    Kayp Parola?
25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD (1 inceleyen) (1) Ziyareti
EN ALT Cevapla Beenilen: 3
BALIK: 25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD
Cvp:25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD 12 Yl, 1 Ay nce Karma: 6  
Anlyorum Sn.Akpnar, Brts olay gibi biey olsa gerek. sanrm sende bunu anladn...

Yetkiliye Raporla   Kayt Tutuldu Kayt Tutuldu  
  Herkesin yaz yazmas ynetici tarafndan engellenmitir.
Cvp:25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD 12 Yl, 1 Ay nce Karma: 1  
Mahmut ERDEM veya ME sizin sandnz gibi taa uzaklardan deil, ok yakndan yazdn hissediyorum. Bu siteden edindiim tecrbe beni bu ynde dnmeyi sevk ediyor.Ayn yntemi sanal olmasa da benzer versiyonunu yaadm. Sanrm kendiside ortaya kmak iin afak sayyordur. Sayglarmla.

Cvp:25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD 12 Yl, 1 Ay nce Karma: 56  
Saygdeer Arkadalarm
TEMAD sitesinde Genel Bakan Genelkurmay bakan ile grmek iin 11 kez randevu talebinde bulundum alamaynca mektup braktm dediini hatrlarsnz o gnlerden nemsediimiz Genelkurmay bakannn TEMAD kurulu yldnm kokteyline katldmz gnlere geldik. Kimin sayesinde? Herhalde bakann kara ka kara gznn hatrna deil; Temad kiisel hesaplar yerine grevini; Bizi eletirenler daha iyisini yapmal yoksa gerisi teferruattr,hikayedir.Baar dolu nice yldnmlerini kutlamay diliyorum.

Cvp:25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD 12 Yl, 1 Ay nce Karma: 4  
Dn gece yarsndan bu yana Temad web sayfasnda ,blc hain Mahmut ERDEM in mesajlar durmakta,buna vesile olanlar knyorum bu web sayfasnn bu halinden de meslektalarm adna utan duyuyorum,bir an nce harekete geerek bu rezaleti nlememiz lazm,ancak zldm nokta hemen hepsinin kim olduunu tahmin etmelerine ,bu blc hain in sanal olduunu bilmelerine ramen hi bir b.nin buna kar kamamas,yazklar olsun,koskoca adam sandmz kiilerin urat ilere bakn.22/10/2009saat10.47

Cvp:25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD 12 Yl, 1 Ay nce Karma: 6  
Deerli meslektalarmz; bu TEMAD ynetimine anlatamadk biz sanal Mahmutu yok yok anlatamadk deil biz anlattk da onlar anlamamak iin srar ediyorlar. Akas bir siteye hakim olamayan ve kendi sesi olan sitesini dahi kontrol altna almaktan aciz bu zihniyetten nasl olurda emekli assubay toplumunun haklarn alacak faydal plan, proje, eylem ve gayretler iinde olmasn bekleyebiliriz. TEMAD yetkilileri YETER artk!!! ya bu ie bir son verin ya da glge etmeyin...
Deerli meslektalarm ayrca benim bu Sanal Mahmut olay ile ilgili bir nerim var bu Mahmut denen sanal ahsiyet burada yazmaya devam ettii srece hi bir meslektamz TEMAD mesaj panosunu kullanmasn ve eer samimiler ise lke sathndaki tm ube Bakanlar ve ube ynetimlerinde bulunan dier yetkili meslektalarmz da bu mesaj panosunu kullanmasn bylece balatacamz bir protesto kampanyas sonucu orada sadece Mahmut yazsn ve Mahmut okusun bakalm ne olacak... Bu Mahmut olayndan ciddi anlamda rahatsz olan ve rahatszlklar da TEMAD ynetimince sadece yazlarda kalan tm meslektalarmz bence bu protesto kampanyasna katlalm ve bugnden tezi yok TEMAD msj panosuna yorum brakmayalm ve sonularn da yine hep birlikte burada izleyelim bakalm neler olacak!!! Sayglarmla...

Cvp:25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD 12 Yl, 1 Ay nce Karma: -3  

EN ST Cevapla