cnnturk.jpg
haberturk.jpg
astsubaylar-yuruyor.jpg
videotalu.jpg

Kimler Sitede?

FORUM
Hogeldiniz, Ziyareti
Ltfen Giri ya da Kayt.    Kayp Parola?
25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD (1 inceleyen) (1) Ziyareti
EN ALT Cevapla Beenilen: 3
BALIK: 25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD
25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD 10 Yl, 10 Ay nce Karma: -3  
25 yl nce bir araya gelerek;

Derneimizin kurulmasn ve bugne kadar yaatlmasnda da fedakarca emek ve hizmetlerini esirgemeyen, sahslarnda Genel Bakan, ube Bakanlar ve deerli kadrolarna ve bata deerli kurucu yelerimize;

K. Kerim Kalkan
Metin Sarpnal
Mustafa Toydemir
lham Karabulut
Mehmet Deregenli
Yunus As
Hseyin zii
Remzi Akyurt
smail Akdemir
Recep Ergl
Necati Kahraman
Yesari Erdoan
Tevfik Bykyumuk
Orhan ZKAN
Ali ENCAN
Mustafa EROL'A

Yaayanlara salk shhat, aramzdan ayrlanlara tanrdan rahmet diliyorum.

25.ylmz Kutlu Olsun.
Nice yllarda da yaatlamas dileklerimle.

Hikmet BOLAT

Yetkiliye Raporla   Kayt Tutuldu Kayt Tutuldu  
  Herkesin yaz yazmas ynetici tarafndan engellenmitir.
Cvp:25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD 10 Yl, 10 Ay nce Karma: 3  
TEMAD'IMIZIN 25.YILI KUTLAMASI 17 EKM 2009 TARHNDE FARKLI BMDE ANITKABRDE MESLEKTAIMIZ T.KK'N KATILIMI LE BR EKLDE BALAYACAKTIR. TEMAD'mzn KURULU YILDNMN KUTLUYORUM.
SAYGILARIMLA

janas ()
u An Sitede Deil Kullanc bilgilerini grmek iin tklayn
Cvp:25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD 10 Yl, 10 Ay nce Karma: 0  
TEMAD'n kuruluunu kutlarken Sayn Onur yrymz Tuncer KK'de saygyla selamlyorum.

Bu aamada Deerli Selk ER bymn veya bir baka bymn ayrlmasn kesinlikle reddediyorum.Bu amacmza darbe vurur.

Artk onur mcadelesinin bu asamaya gelmesinde bizlerin arasndan katks olanlar Onuru kazanma anndada burada ve aramzda olmaldrlar.

O nedenle Sayn Seluk ER ltfen kararnz geri ekin.nk ben kendi adma kabul etmiyorum.. Kusura bakmayn.

Takipteyim(yada bir ara takibimi kardm,anlamadm durumlar var sitede.)

ery ()
Cvp:25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD 10 Yl, 9 Ay nce Karma: 3  
nsan fikir merkezidir. Her insan kendi fikri ile hareket eder.
Etkileim mutlak vardr. TEMAD bugn 25 ylnda benim meslek yaantmdan fazla dernek gemii var. Ancak bir ST olarak henz ok gen. Kurulularda yirmi be sene ok zaman deildir. stelik bir askeri darbe zihniyeti ile oluturulu dernek kanunlarna gre kurulmu. Gbekten baml bir dernek iin. Belki de ye olmamakta direnmem bunun iin belki bana iyi anlatlmad iin... En nemlisi asli grevlerini yerine getirmekte ar kald veya yapmad izlenimi olutuu iin...
nemli mi? Evet nemli...Sosyal bir yaants olan insan, sosyal yaantsnn devam iin dayanma arar, omzunu verecei bir dost omzu arar...
TEMAD' a ye olmasam da umarm bundan sonra ki TEMAD'n bir sosyal toplum rgt olarak gemiten kazanmlar kartarak, gelecee daha kararl daha salam ve daha ses getirecek en nemliside hukuksal zeminde hareket ederek bende varm bu Emekli Assubay toplumunun verilmeyen haklarn tam anlam ile savunuyorum diyecek ynetimlerle ynetilmesi dileimle kurulu gnn kutlarm. Sayglarmla

Cvp:25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD 10 Yl, 9 Ay nce Karma: 4  
Temad Genel Bakan ve bir Bakan yardmcs,19 Ekim'de Danimarkann Bakenti Kopenhag ta olacaklar,nedenmi Dnya Emekli Askerler federasyon toplantsna katlacaklar,evet tm dertlerini zm ,geim dahil hi bir sknts olmyan Temad mzn ok deerli yneticileri acaba oradan hangi feyzleri alarak dnecekler,belkide bir Assubay alm olabilirmi

Dalkl ()
Cvp:25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD 10 Yl, 9 Ay nce Karma: 0  
TEMAD trenlerine renk katan eski yllara gre daha fazla katlm salayan ve sesimizi duyuran Sn.Tuncer KK kardeim senin bu byk hareketini kutluyorum hralar zelliklede seni ihra etmelerini knyorum

EN ST Cevapla