cnnturk.jpg
haberturk.jpg
astsubaylar-yuruyor.jpg
videotalu.jpg

Kimler Sitede?

FORUM
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Cvp:TEMAD NEREYE KOŞUYOR (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALT Cevapla Beğenilen: 4
BAŞLIK: Cvp:TEMAD NEREYE KOŞUYOR
Cvp:TEMAD NEREYE KOŞUYOR 14 Yıl, 10 Ay önce Karma: 0  
TEMAD BITMISTIR.SON 3 AYDA GITTIGIM 4 ILDE,
MESLEKTASLARIMIN SIZDEN UMUT KESTIGINI VEDE
AIDAT ODEMEDIKLERINI OGRENDIM.SIZ INANMAZSINIZ AMA BEN ONLARI TEMAD A SAHIP CIKMAYA IKNA ETTIM.YONETICILER GECICIDIR,SEREFLI VE NAMUSLUDUR,GEREGINI YAPARLAR DEDIM.SIZIN YERI-NIZE GITTIGIM YERLERDE CALISTIM.ILGILI BIR KURUM MUDURUYLE KONUSTUM,BIZE YAPILAN HAKSIZLIKLERI DILE GETIRDIM,HAKLILIGIMIZI SOYLEDIM.BEN AYRICA BU SITENIN MENSUBUYUM ONUR DUYUYORUM,GOREVIMIZ MESLEKTASLARIMIZIN YASAL VE HAKLI HAKLARINI VERMEYENLERDEN ALMAKTIR.TEMAD GENEL MERKEZ YONETICILERI LUTFEN BIZE DESTEK VERIN.AKSI
TAKDIRDE GOREVDE KALMANIZ HEM KENDINIZE HEMDE
BIZE YANI TUM MESLEKTASLARINIZA ZARAR VERMEKTE-DIR.KAN KAYBEDIYORUZ.AMA BIZ KANIMIZIN SON DAMLASINA KADAR GOREVE DEVAM EDECEGIZ.YILMAK YOK,YOLA DEVAM.SAHTEKARLAR BIZI YILDIRAMAYACAK-LARDIR.

Yetkiliye Raporla   Kayıt Tutuldu Kayıt Tutuldu  
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
Cvp:TEMAD NEREYE KOŞUYOR 14 Yıl, 10 Ay önce Karma: 0  
TEMAD SİTESİNDEN BU GÜN ALINMIŞ BAŞLIKLARDA BAZILARI AŞAĞIYA ÇIKARILMIŞTIR

1)ASTSUBAYLARA SÖZÜNÜ TUTTU (Kim yada hangi makam hangi sözünü tutmuş?)

2)ASTSUBAY MUTLU-GÖZLER MECLİSTE (Söz konusu olan hangi ülkenin assubayları acaba.Böyle bir mutluluktan haberi olan meslektaşım varmı?)

3)ASTSUBAYLARA YENİ HAKLAR (Hani nerede?)

4)ASTSUBAY DEVRİMİ (Yorum yok)

Sayın meslektaşlarım.TEMAD'ın nereye koştuğu yıllardır değiştirilmeyen ve güncellenmeyen kendi sitesindeki bu başlıklardan belli değilmi.Bu sitede baştan beri her şeye rağmen savunulan TEMAD'ın bizim tek yasal temsilcimiz olduğu tezi bana göre anlamını yitirmiştir.Yasal olması assubayları temsil etmeye maalesef yetmiyor.Yöneticiler ve sanal yağdanlıklar içinde bulundukları durumdan mutlu olabilirler.En azından bu sitede görüşlerini belirten sevgili meslektaşlarımın hiç mutlu olmadıkları bir gerçek.Tüzük kurultayı ve delegelerin tavırları netleşinceye kadar bu günden başlıyarak TEMAD üyeliğimi askıya almaya ve aidat ödememeye,hiç bir etkinliğine katılmamaya kararlıyım.
saygı ve sevgilerimle.

Cvp:TEMAD NEREYE KOŞUYOR 14 Yıl, 10 Ay önce Karma: 6  
Sn.Evran TEMAD'a üye olup olmamak, üyeliğini askıya almak elbette arkadaşlarımızın kendi tasarrufundadır ancak olumsuzlukları sona erdirebilmek,yönetimler üzerinde denetim mekanizmasını oluşturmak için TEMAD'a üye olmamız gerektiğini saygılarımızla bildiririz.

Cvp:TEMAD NEREYE KOŞUYOR 14 Yıl, 9 Ay önce Karma: 8  
Ben delege olmadığımdan katılamadım. Son Temad Genel Kuruluna delege olarak katılan delege meslektaşlarıma soruyorum. Genel kurulda yapılan seçimde, derneğimizin seçimle gelen organlarından, yönetim kurulu üyeliklerinin, yüksek denetleme kurulu organlarının olduğunu biliyorum ama, bu organlara ek olarak , "Başkanlık Yalakalığı" adıyla bilinen bir organ varmıydı? Sayın delege meslektaşlarım, bu organ için de oy kullandılar mı? Çünkü mesaj panosuna yazılanları okudukça, Sayın Hüseyin Savcı'nın yazısını okunmadan, sırf sayın başkana yalakalık olsun diye dhada ileri giden, gerçek oldukları şüpheli, sanal olmaları muhtemel böyle bir göreve seçilmiş duygusu veren kişiler görüyorum ve bu duyguya kapılıyorum?

Cvp:TEMAD NEREYE KOŞUYOR 14 Yıl, 9 Ay önce Karma: 6  
Muhtemelen böyle bir organ mevcuttur Kendisine çalışan Yönetimler hoşlanırlar tabiri caizse yalaka takımından,sanalları olduğu gibi gizli yalakalarda mevcuttur.Bunlarda seslerini çıkartmayanlardır.Sessiz kalarak destek verirler Yöneticilerine hakkı hukuku gözetmeden.Gerçekleri haykıramazlar hep susar susarlar arada dolaşır vaziyeti idare ederler.Hafif sırıtarak,kırıtarak ve arzıendam ederek..Bitmez bunların yalakası yalaması..

memet ()
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Cvp:TEMAD NEREYE KOŞUYOR 14 Yıl, 9 Ay önce Karma: 0  
[file] SAYIN MESLEKTAŞIM TEMAD GENEL BAŞKANI İKİ DÖNEMDİR TEMADIN GENEL BAŞKANLIGINI YAPMAKTADIR.BU GÜNE KADAR ASSUBAYLARIN SORUNLARI İLE İLGİLİ BİR ADIM ATAMAMIŞTIR.SADECE GÖRÜŞMELER YAPMIŞTIR BUDA YETRSİZ KALMIŞTIR.ERSEN BEY VE ARKADAŞLARININ TOPLADIGI PARALAR İLE SABAH GAZETESİNDE YARIM SAYFA BİR İLAN VERME ZAHMETİNDE BULUNMUŞ AMA ARKASINI GETİREMEMİŞTİR.TAM ZAMANINDA BİR MİTİNK YAPMA DÜŞÜNCESİ OLMUŞ AMA TEŞKİLAT GÜVEN DUYMADIGI İÇİN DESTEK VERMEMİŞ BUNUDA ZMANLAMA UYGUN DEGİL DİYE İPTAL ETMİŞTİR.TEMAD YÖNETİMİNE SEÇİLEN YARARLI MESLEKTAŞLARIMIZI ÇESİTLİ ENRİKALAR YAPARAK İSTİFA ETTİRMİŞTİR .HALBUKİ İSTİFA EDEN TEKİN KARAKAŞ ARKADAŞ YARARLIYDI AMA GENEL BAŞKANIMIZIN İŞİNE GELMEZDİ .SİGORTA ŞİRKETİ KURDU BAŞARILI OLAMADI ÇÜNKİ BİR PLAN OROGRAM YAPMAYI BECEREMEMEKTEDİR.BECERDİGİ BİRŞEY VARDI ODA SANAL İSİMLERLE YAZILAR YAZMAK BUNU BECERDİ AMA KİMSEDE ALLAH İÇİN ANLAMADI RECAİ BEYİN BAŞKANIMIZ OLDUGUNU.ZAHMET EDİP BU SAYFALARI OKUMAZ ÇÜNKİ UYKUSU KAÇAR.BİR AN EVEL BAŞKANIN BU KOLTUGU BIRAKIP GİTMESİ VEDE GENÇLERE HEYECAN DUYAN MESLEKTAŞLARA TESLİM ETMESİ GEREKİR.

EN ÜST Cevapla