cnnturk.jpg
haberturk.jpg
astsubaylar-yuruyor.jpg
videotalu.jpg

Kimler Sitede?

FORUM
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Cvp:MİTİNGE DAVET... (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALT Cevapla Beğenilen: 5
BAŞLIK: Cvp:MİTİNGE DAVET...
Cvp:MİTİNGE DAVET... 14 Yıl, 12 Ay önce Karma: 56  
TEMAD Yönetimi mutlaka ama mutlaka şubelerimizle istişare etmeli katılımcı sayısını tahmini olarak belirlemeli siteye 23 Mayısta protesto yürüyüşü yapıyoruz diye yazmakla bu işin sonuçlanması mümkün değil bu kişisel davetten ileriye gitmez ve sonuç bizi üzer tekrar,tekrar yönetimden rica ediyorum şubelerle eylemin konusu kaç kişi katılacağı konuları kesinleştirilmeden bizlerin umutlarını ve TEMAD'ın saygınlığını erezyona uğratmayın. Bu konuda açıklama bekliyoruz

Yetkiliye Raporla   Kayıt Tutuldu Kayıt Tutuldu  
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
Cvp:MİTİNGE DAVET... 14 Yıl, 12 Ay önce Karma: 0  
27 NİSAN 2009 TARİHLİ SABAH GAZETESİNDE KÖŞE YAZARLARINDAN YAVUZ BAYDAR OKUR TEMSİLCİSİ KÖŞESİNDE MESLEKTAŞLARIMIZDAN BURAK TÜRK ÜN GÖNDERDİĞİ NOTU YAYINLAMIŞTIR.
YAZININ LİNKİ AŞAĞIDADIR.

http://egazete.sabah.com.tr/yaz1348-10-121-20090427-100.html

Son Düzenleme: 27/04/2009 21:28 tarafından EMEKLİASSUBAY.
Cvp:MİTİNGE DAVET... 14 Yıl, 11 Ay önce Karma: -3  
23 MAYIS 2009'DA ANKARA ABDİİPEKÇİ PARKINDA SAAT 13:00'DA BAŞLAYIP, SAAT 17:00'DA SONA ERECEK ÖZLÜK HAKLARIMIZI ALMAK İÇİN, TEMAD GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN MUSTAFA EROL TARAFINDAN İLAN EDİLEN YÜRÜYÜŞ VE MİTİNGDE SEN DE BULUNMALISIN.

Cvp:MİTİNGE DAVET... 14 Yıl, 11 Ay önce Karma: 4  
Cengiz Bey merak etmeyin çok anormal bir durum olmazsa o mitinge koşa koşa geleceğim.Fakat size bir sorum var TEMAD Genel Merkezi şubelerine 23 Mayıs'ta yapılacak miting ile ilgili bir yazı gönderdi mi? Bir çok arkadaşım şubelere böyle yazı gelmediğini söylüyor ,ben de bunlardan biriyim, gelmediğini biliyorum.Hatta bazı arkadaşlarım bazı şubelerin böyle mitingten haberi olmadığını söylüyorlar,buna da katılıyorum.Ve diyorum ki haberi olmayan şubeler varsa bu miting nasıl başarılı olacak.Başarılı olması için şubelerin organizasyon yapması gerekmez mi ?Peki Genel Merkez mesaj panosunda mitingle ilgili detaylı bir açıklama neden yapmaz .Veya 23 Mayıs Abdi İpekçi parkında saat 13.00-17.00 arasında miting vardır,bu yeterli midir? Böyle bir miting iyi organizasyonla başarılı olur.Şu anki görünen durum bana göre,böyle organizasyon yok.

Son Düzenleme: 29/04/2009 19:01 tarafından EMEKLİASSUBAY.
DAMAR ()
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Cinsiyet: BAY http://www.facebook.com/home.php Doğum Günü: 1968-02-12
Cvp:MİTİNGE DAVET... 14 Yıl, 11 Ay önce Karma: 5  
tüm assubayorduevleri ve sosyal tesislerin mesaj panosunda miting ilanını görmek istiyoruz...yasak mı acaba??

Gunesin sana gelmesini istiyorsan, golgeden cik!
Cvp:MİTİNGE DAVET... 14 Yıl, 11 Ay önce Karma: 1  
Evet 23 Mayıs gerçekten Assubaylar için bir milad olacak buna inanmaya başladım.
Assubay olmak zor zanaat be usta!
Böyle giderse;Bu mitinğ konusundaki tutarsızlık ve ilgisizlik ile:
24 Mayısdan itibaren Assubayım diyebilmek bile çok daha zor bir zanaat olacak çekirge!!!

EN ÜST Cevapla