cnnturk.jpg
haberturk.jpg
astsubaylar-yuruyor.jpg
videotalu.jpg

Kimler Sitede?

FORUM
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Cvp:MİTİNGE DAVET... (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALT Cevapla Beğenilen: 5
BAŞLIK: Cvp:MİTİNGE DAVET...
Cvp:MİTİNGE DAVET... 14 Yıl, 11 Ay önce Karma: 1  
Ah ne desem laf değil.Bi kıymeti harbiyesi yok.Çünkü muhatabımdakilerin niyeti niyet değil.Sn Ery bazı arkadaşlar bu sessizliği fırtına öncesi sessizliğe benzetirken ben de: Cumanın gelişi perşembeden belli demiştim.Çarşamba geldi çattı perşembe belli.Cuma belli.Cumartesi belli.Ali veli deli.Kırkdokuz elli.Ne dersen de yok bi kıymeti harbiyesi.Saygılarımla.

Yetkiliye Raporla   Kayıt Tutuldu Kayıt Tutuldu  
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
Cvp:MİTİNGE DAVET... 14 Yıl, 11 Ay önce Karma: 4  
Temad Genel Merkezinin 23 Mayıs'ta aldığı eylem kararı ileri bir tarihe ertelenmiştir.Erteleme kararı almalarına sebep olanlar ülkenin krizde olduğunu bahane eden İstanbul şubeleri ve Antalya şubesine hevesimizi kursağımızda bıraktığı için ne kadar teşekkür etsek azdır.İyiki sizler varsınız ,var olduğunuz sürece de bizler haklarımızı alma konusunda bir adım ileri gidemeyiz.

Cvp:MİTİNGE DAVET... 14 Yıl, 11 Ay önce Karma: 6  
Miting kararının gündemi değiştirme olarak alındığını günlerdir yazıyoruz,ÜLKE KRİZDE,MİLLİ DUYGULAR,ESKİ ASKERLER SÖYLEMLERİ BİRER KILIF.EMEKLİ ASSUBAYLAR OYALANMAYA, KANDIRILMAYA,ALIŞTIRILMIŞ,HER UMUDUN SONU MUTLAKA HÜSRANLA SONUÇLANIYOR.YAZIK OLDU UMUTLARA,EMEKLİ ASSUBAYLARA.HAKLARIMIZ NASIL ALINACAK ? BU YÖNETİMLE HİÇ BİR ŞEY ELDE EDİLEMEYECEĞİ KESİNDİR.GEREK GENEL MERKEZ GEREKSE İSTANBUL VE ANTALYA ŞUBELERİ BU VEBALİN ALTINDAN NASIL KALKACAKLAR ?TELAŞIN NEDENİ BELİ OLDU.TEMAD YÖNETİMİ DERHAL İSTİFA ETMELİ VE E.ASSUBAYLARIN ÖNÜNÜ AÇMALIDIRLAR.YAZIK ETTİLER BİZLERE.Saygılarımla..

Cvp:MİTİNGE DAVET... 14 Yıl, 11 Ay önce Karma: 1  
HİÇ ŞAŞIRMADIM!!!! Zaten böyle olacağı başından belliydi. Anlayamadığım, herbiri en az 20
yıl bu ülkeye hizmet etmiş biz emekli assubayları dünkü çocuk yerine koymaları. Kaba bir
tabirle ortaya bir zarf atıldı, tepkiler ölçüldü ve zaten baştan belli olan karar verildi.
Geçenlerde de belirtmiştim. Bence en iyi yöntem hukuk yoluyla Sn;İsmail TURAN ağabeyin
gösterdiği yoldan gitmek. Ama büyük bir katılımla. Yarı yolda bırakmadan.

Saygılarımla.

Cvp:MİTİNGE DAVET... 14 Yıl, 11 Ay önce Karma: 4  
Değerli Arkadaşlarım,Temad Genel Merkezi(eylem kararı almasına rağmen ,aldığı kararın ardında durma cesaretini gösteremiş ve Ege ,marmara ve İstanbul'da bölge toplantısı yaparak diğer taşra şubelerini hiçe sayarak onlarla toplantı yapma gereği bile duymamıştır.İşin ilginç tarafı hiçe saydığı bir çok taşra şubesi miting için otobüs ayarlamıştır.Bu karardan sonra iptal yoluna gitmişlerdir.Kısaca Temad Genel Merkezi inanırlığını kaybetmiştir.) Bu zamana kadar hiç sesini duymadığımız İstanbul ve 6 şubesi(basın merkezinde olmalarına rağmen ,hiç bir basınla irtibata geçme girişimden bulunmamışlardır.Bırakınız onu köşesinde bizlerin sorunlarını anlatan Umur TALU'yu bile ziyaret etmemişlerdir.Fakat yeri geldiğinde biz emekli assubayların yıllardır maddi krizde olduğumuzu hiçe sayıp,ülke krizde bu eylemi erteleyelim demeyi bilmişlerdir.)Antalya şubesi (yerel seçimlerde bir adım öne çıkmalarına rağmen ,aman böyle bir kriz durumda eylem olmasın diyebilmişler ve kendi seçim dertlerine düşmüşlerdir),yine kalabalık emekli assubaylarımızın yaşadığı Eskişehir,Bursa ve Balıkesir şubeleri eylem konusunda sessiz kalmaları düşündürücüdür.Bu eylemin iptali kararı alınmasında etken olan şubeler ve eylem iptal kararı alan Temad genel merkezi derhal istifa etmelidir.

Cvp:MİTİNGE DAVET... 14 Yıl, 11 Ay önce Karma: 0  
Buna benzer hadıseler daha öncede yaşanmıştı.Arkadaslar memleket zorda denildiğinde dizlerinin bağı çözülüyor. oysa kullanıldığımızı korkarım kabre kadar anlamıyacaklar.Vatan sağolsun!
'kanat vardır doğanı sultana götürür,kanat vardır kuzgunu leşe getirir...Bilgisiz kişilere öğüt vermek,çorak toprağa tohum atmak gibidir.'
Bu memleket için oluk louk kan döken canınnı kanını hayatını bu memleket için adayan şehitlerimizin durumu ortada, bizlerin durumu ortada ...Biz memleketimizi seviyoruzda,memleketi idare edenler bizi niye sevmiyor .yoksa bu memleketi sevmeyenlermi idare ediyor diye düşüncelere dalıyorum ,allah bu insanlara vicdan merhamet duygusuyla birlikte vatan sevgisi ihsan eylesin .vatan sağolsun.

EN ÜST Cevapla