cnnturk.jpg
haberturk.jpg
astsubaylar-yuruyor.jpg
videotalu.jpg

Kimler Sitede?

FORUM
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Cvp:İZMİR TOPLANTISI (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALT Cevapla Beğenilen: 1
BAŞLIK: Cvp:İZMİR TOPLANTISI
İZMİR TOPLANTISI 14 Yıl, 5 Ay önce Karma: 6  
Sitemiz üyesi İzmirde ikamete eden arkadaşlarımız TEMAD BALÇOVA tesislerinde bugün olağan toplantılarından birini gerçekleştirmişlerdir. Onur mücadelesine destek olduğuna inandığımız bu toplantıya katılanları kutluyoruz .Toplantı detaylarını arkadaşlarımız sizlere aktaracaklardır. Saygılarımızla

Yetkiliye Raporla   Kayıt Tutuldu Kayıt Tutuldu  
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
Cvp:İZMİR TOPLANTISI 14 Yıl, 5 Ay önce Karma: 6  
Saygıdeğer Arkadaşlarım
Assubay onur mücadelesine destek veren sitemiz üyesi arkadaşlarımızla şahsen tanışmak sorunlarımız hakkında fikir teatisi yapmak mücadelemize daha fazla nasıl katkıda bulunabiliriz düşüncesi ile gerçekleştirdiğimiz İZMİR toplantılarından birini daha birçok şube üyesi arkadaşlarımızın katılımı ile TEMAD Balçova tesislerinde gerçekleştirdik.
Başta bize ev sahipliği yapan Balçova şubemiz yöneticilerine ve mücadele için yüreğini ortaya koyan katılımcı arkadaşlarımıza teşekkür ederim.
Toplantıda aşağıdaki konular gündeme getirilmiş ve bu tür toplantıların diğer şubelerimizde de o şubelerin üyelerinin ev sahipliğinde yapılması kararlaştırılmıştır. Saygılarımla
1. TEMAD yönetiminin mücadelemizde daha aktif ve bilinçli çalışmalar yapması yapılacak bu çalışmalara hertürlü desteğimizin verileceği
2. Toplumu ziyadesi ile rahatsız eden sanal kişilerin yazılarına son verilmesi bu kişilerin kimliklerinin yazıları yayına verenlerce ortaya çıkarılmasının çok basit olmasına rağmen çıkarılmamasının, yazılardan medet umulmasının büyük nefret ve tepkiye neden olduğu
3. Arkadaşlarımızın TEMAD'a üye olmaları şubelerimizdeki olumsuzluğun giderilmesi için yönetimlerle işbirliği yapılması bilinçli,kararlı ve özverili arkadaşlarımızın yönetimlerde görev almaları
4. İlgililerin ve toplumumuzun bizleri yeteri kadar tanımadıkları gerekli tanıtım ve olumsuzluğun giderilmesi için bu konuda yapılacak çalışmalara destek verilmesi
5. TEMAD'ın gerçek STK hüviyetine kavuşması için tüzük değişikliği çalışmalarının devamı ve TEMAD tarafından tüzük kurultayının toplanmasının teminini TEMAD yönetiminin bu konuda açıklama yapması konusunda tepkilerimizin iletilmesi
6. Kamuoyunda olumsuz tepkiler olmaması için taleplerimizin daha fazlası değil adalet,eşitlik ve insan onuruna saygı olduğunun her platformda dile getirilirken gerekli özenin gösterilmesi
7. Haklı taleplerimizin daha yüksek sesle ifade edilmesi bu konuda yapılacak eylemlere hepimizin maddi ve manevi desteğinin verileceği
8. Mücadelemizde sayısal gücün fazlalığının önemine binaen TEMAD'ın daha önce önerildiği gibi tanıtıcı broşürler hazırlıyarak tüm emeklilerimize gönderilmesinin gerektiği
9. Büyük bir aile olan assubayların mecliste temsil edilebilmesi için aday olabilecek arkadaşlarımızın tespiti bunlarla ilgili siyasi partiler nezninde girişimde bulunulması
10.Onur mücadelesine büyük ivne kazandıran sitemizle ilgili kişisel menfaatleri önünde bizleri engel görenlerin çıkardıkları maksatlı olumsuz söylentilerin giderilmesi için sitemizin tanıtımının yapılması
11. Ülke sorunlarına duyarsız kalmamızın mümkün olmadığı, SOSYAL DEMOKRATİK HUKUK DEVLETİNİN tüm kurum ve kuralları ile hayata geçmesinin sorunlarımıza çözüm teşkil edeceği çocuklarımız için daha iyi bir Türkiye yaratacağı gerçeğini dikkate alarak bunu temini için üzerimize düşenin yapılmasının gerekliliği vb. konular büyük bir olgunluk ile dile getirilmiş tartışılmış yeniden toplanma dilekleri ile toplantı sona ermiştir.Bilgilerinize sunuyorum. Saygılarımla

NOT. YUKARIDAKİ BİLGİLENDİRME SN.ERSEN GÜRPINAR'ın SİTEMİZ MESAJ PANOSUNDAKİ YAZISINDAN ALINMIŞTIR

Cvp:İZMİR TOPLANTISI 14 Yıl, 5 Ay önce Karma: 1  
Org sitesi izmir üyelerince gerçekleştiren sinerji toplantısından çok büyük keyif aldım.Üyelerin hiç biri ile daha önce karşılaşmamış olmama rağmen, yayılan duygu ve enerjiyi iliklerime kadar hissettim.
Saygılarımla.

Cvp:İZMİR TOPLANTISI 14 Yıl, 5 Ay önce Karma: 0  
Bende EMEKLİ ASSUBAYLAR GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU İzmir toplantısına ilk kez katılma şansı buldum.Daha önceden Balçova Temad yönetiminden Sn.Abdullah ZENGİN kardeşim dışında hiç bir platform üyesi arkadaşımla tanışma fırsatım olmamıştı.Ne istediğini ve ne yaptığını bilen değerli meslektaşlarımla tanışmak ve tartışmaların kalitesi banada keyif verdi.Toplantıda alınan her kararı ve belirlenen yol haritasını SONUNA kadar maddi ve manevi olarak gönülden destekleyeceğim.Saygı ve sevgilerimle SAĞLIKLA kalın.

Cvp:İZMİR TOPLANTISI 14 Yıl, 5 Ay önce Karma: 2  
Değerli Arkadaşlarım
Bugünki toplantıda arkadaşlarımın kararlılığını görünce umutlarım arttı kendilerine teşekkür ederim. Emeği dostu vefayı bilmeyenler meslekdaşlarına hakareti varlık nedeni sayanlar ve beni de sanal ilan edenlerin bugün o toplantıda bulunup gözlerimin içine bakmalarını utanmaktan ziyade özür dilemelerini isterdim bu toplantıya katılacağımı açıklamıştım ancak önemli değil önemli olan bizim haksızlıkları kabul etmediğimizin haykırılmasıdır.Katılan arkadaşlarıma ev sahipliği yapan devre arkadaşım Ersen Gürpınar'a teşekkür ederim birbaşka ortamda arkadaşlarımla birlikte olmak beni mutlu edecektir. İyi günler esenlikler diliyorum.

ery ()
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Cvp:İZMİR TOPLANTISI 14 Yıl, 5 Ay önce Karma: 3  
Bu toplantılar hukuk içersinde mücadele eden, adalet, eşitlik, insan onuru için önündeki engelleri kaldırmaya çalışan bilinçli, duyarlı insanların bir araya gelerek kararlılıklarını göstermesi açısından önem arz etmektedir. Umarım emekli assubayların gelecekte haklarını alma ve bu kazanımı elde etme yönünde atılmış sağlam adımlardan birisi olur. Bu toplantı tüm emekli assubaylara ayrı bir heyecan ve şevk katacaktır.Düzenleyenlere, katılanlara ve fikir sunup bunları uygulamaya geçirmek için çalışma yapmaya başlayanlara ne mutlu. Saygılarımla

EN ÜST Cevapla