cnnturk.jpg
haberturk.jpg
astsubaylar-yuruyor.jpg
videotalu.jpg

Kimler Sitede?

FORUM
Hogeldiniz, Ziyareti
Ltfen Giri ya da Kayt.    Kayp Parola?
Cvp:25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD (1 inceleyen) (1) Ziyareti
EN ALT Cevapla Beenilen: 3
BALIK: Cvp:25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD
Cvp:25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD 10 Yl, 9 Ay nce Karma: -3  
Sayn Site Forum Yneticisi ve konu balna yazlar ile katlan Arkadalar;

Konu Bal ile ilgisi olmayan Yazlar ortam fazla germemek iin sevgili meslektalarmda kabul eder ve kusura bakmaz iseler kaldrlmasn rica ediyorum.

Yok; PRENN ALTINDA YORGAN ARAMA'NIN (gerekler ve grnen kyn klavuz istemedii gibi.)bizi bir yere gtrecei yok.
Taraflar bir husumet iinde davranlarn yumuatmadktan sonra bir araya gelecekleri olmadna gre bal atma piman etmemelerini ve bala uygun katlmlarn bekliyorum.

Yetkiliye Raporla   Kayt Tutuldu Kayt Tutuldu  
  Herkesin yaz yazmas ynetici tarafndan engellenmitir.
Cvp:25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD 10 Yl, 9 Ay nce Karma: 0  
Hikmet BOLAT aabeyime olan saygmdan dolay, burada cevap hakkm kullanmayacam.sayglarmla,

Cvp:25. YILIN KUTLU OLSUN TEMAD 10 Yl, 9 Ay nce Karma: 56  
Sn.BOLAT
Siz bir vefa rnei olarak TEMAD tzel kiiliine hepimizin duyduu saygnn ifadesi iin formu balattnz; Tabiki doal olarak TEMAD ynetiminin olumsuzluklar bunu glgeleyince arkadalarmz bunu dile getirdiler ve konu farkl boyutlara gitti.
Polemiklerden kiisel kavgalardan bu toplum bkmtr rahatszdr
Sn.Dalkl'n bana gre dileinde art niyet yoktur bir temenniyi dile getirmi Sn.Erten Gnkur bakanna Balikesirdeki sznn hatrlatldn kibar bir slup yerine sulayc tarzda yant vermi buna ramen arkadamz kimseyi sulamadn bu konu Balkesir konumasnda varsa zr dilerim demesine ramen Sn.Ertenin hala ayni slubu srdrmesine form yneticimiz hakl gerekelerle uyarda bulunmutur buna ramen Sn.Erten site ynetimini sulayp bilahare bir baka arkadan yazsna arzu edilmeyen yantlar vererek polemikte srarn srdrmtr.Bu durumun hibir arkadamz tarafndan onaylandn sanmyorum.

FORM BALIINDAK KONULAR DAILMAKTADIR TEMAD YNETMN ELETRRZ BU DOAL HAKKIMIZDIR AMA TZEL KLNE HEPMZN SAYGI DUYDUUNA NANIYORUM NCE BAARILI YILDNMLERN KUTLAMA DLEKLERM SUNARKEN FORMUN ANLATILMAK STENEN FADE ETTN DNEREK SZN VEYA YNETC TARAFINDAN KAPATILMASINI ARZU ETTM BELRTR TM ARKADALARIMA SEVG VE SAYGILAR SUNARIM.

EN ST Cevapla