cnnturk.jpg
haberturk.jpg
astsubaylar-yuruyor.jpg
videotalu.jpg

Kimler Sitede?

FORUM
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Cvp:TEMAD NEREYE KOŞUYOR (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALT Cevapla Beğenilen: 4
BAŞLIK: Cvp:TEMAD NEREYE KOŞUYOR
Cvp:TEMAD NEREYE KOŞUYOR 14 Yıl, 10 Ay önce Karma: 6  
Yönetime geldiğinde Namus ve Şeref sözü veren TEMAD'ın mevcut sözde yöneticileri BASİT AYAK OYUNLARIYLA SANAL KİMLİKLERLE GÜNDEMİ DEĞİŞTİREREK KOLTUĞUNU SAĞLAMA ALMA GAYRETİ İÇERİSİNDE.BU YÖNETİM ASSUBAYLARIN KAMBURUDUR ÖNÜNDEKİ EN BÜYÜK ENGELDİR.NE DİYEYİM NAMUS ŞEREF SÖZÜNDEN ANLADIKLARI BUYMUŞ..BU ANLAYIŞ VE ZİHNİYETE NE YAZARSAK YAZALIM NAMUS VE ŞEREF..NEREYE KOŞTUĞU ÖNEMLİMİ? Saygılarımla..

Yetkiliye Raporla   Kayıt Tutuldu Kayıt Tutuldu  
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
ery ()
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Cvp:TEMAD NEREYE KOŞUYOR 14 Yıl, 10 Ay önce Karma: 3  
Yer : Temad mesaj panosu
Tarih : 11.06.2009 saat: öğle sonu
Her şey normal giderken birden bir mesaj pano da;
ibrahim ÜSTÜNKAYA]kanal D haberde zaman sınırlıda olsa can alıcı birkaç nokta üzerinde durulabilirdi,baskan konuşmasında lojmnadan cıkarılıyoruz,sosyal tesislere alınmıyoruz gibi alakasız konulardan bahsetti ancak bu beklenirdi .saygılarımla

DEĞERLİ KARDEŞİM.

O YAYINLANAN, LOJMANDAN ÇIKARILIYORLAR, SOSYAL TESİSLERDEN DE YARARLANMIYORLAR ONUN İÇİN EKONOMİK SIKINTIYA DÜŞÜYORLAR SÖZÜ GENELKURMAY BAŞKANININ BAŞBAKANA EKONOMİK İYİLEŞTİRME YAPILMASI İÇİN YAZDIĞI TEKLİFİN SÖZLERİDİR.
KANAL D KISA VERDİĞİ İÇİN AÇIKLIKLA ANLAŞILMAMIŞTIR.

BİLGİLERİNİZE

MUSTAFA EROL
GENEL BAŞKAN

yorumsuz...

Cvp:TEMAD NEREYE KOŞUYOR 14 Yıl, 10 Ay önce Karma: 2  
Yine tren kaçtı hayal kırıklığı yaşadık. Ana haberlerdeki sunulan bu fırsat güme gitti, bu süre içinde derdimiz anlatılamaz mıydı, neymiş efendim süre kısa imişte, başkanın sözleri anlaşılmamış. Mayını Assubaylar temizlesinmiş, hakikaten çok önemli bir konu, hepimizin sorunu böylece bitmiş olur...

Cvp:TEMAD NEREYE KOŞUYOR 14 Yıl, 10 Ay önce Karma: 2  
TEMAD Genel Başkanı kendimizi ifade imkanı bulduğumuz o programda anlamsız ifadelerin yanı sıra MAYIN temizleme konusunu dile getirmesini anlamak mümkün mü, farz edelim ki bu görev bize verildi, ekipman da sağlandı kaç kişi çalışacak, yüz kişi beşyüz kişi, hadi bin kişi, peki geriye kalan yüz bin ne olacak, yapmayın. Mahalle bekçisinden daha alt dereceden göreve başlarken bu kadar uç bir konu gündeme getirilir mi? Söyleyecek söz bulamıyorum...

Cvp:TEMAD NEREYE KOŞUYOR 14 Yıl, 10 Ay önce Karma: 4  
Temad ,son günlerde web sitesindeki sanal kahramanları eliyle(sayın Başkanlar eliyle)Assubayların haklarını alamamasına doğru koşuyor.İnanmazsanız son 5 yıla bakın alınmış hangi hakkınız var,yada alınacağına inandığınız.

Cvp:TEMAD NEREYE KOŞUYOR 14 Yıl, 10 Ay önce Karma: 4  
Mahmut ERDEM vakasının ardından ,yayınlamıyacaklarını bildiğim halde aşağıdakileri yazdım:

Bu kadarıda pes doğrusu,bu kimliğin sanal olduğunu ,mertçe ifadede zorlanan sizlere ait olduğunu artık afrika bile öğrendi,çok çocukça bir davranış,bu isme daha öncede davet gönderdim Ankara' sın madem görüşelim dedim cevap bile verilemedi,Bu sevdadan artık vaz geçin mertçe açıkça ,hakkımızdaki gerçekleri açıklayın,gerçi ben biliyorum belkide sizin ağzınızdan duymak isteyenler olabilir,topluma umut pompalayacağınıza ,gerçekleri söyleyin nasılsa gün gelince öğrenilecek,1 kez ölmek 10 kez ölmekten iyidir.

EN ÜST Cevapla