cnnturk.jpg
haberturk.jpg
astsubaylar-yuruyor.jpg
videotalu.jpg

Kimler Sitede?

FORUM
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Cvp:HEPİMİZ YÜKSELEN SESİZ (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALT Cevapla Beğenilen: 0
BAŞLIK: Cvp:HEPİMİZ YÜKSELEN SESİZ
Cvp:HEPİMİZ YÜKSELEN SESİZ 15 Yıl, 1 Ay önce Karma: 0  
Yönetimdeki arkadaşlar şu konuları eleştiriyorsunuz ama bakın biz bu konularda şu çalışmaları yaptık şu başarıları elde ettik diyebilirlermi diyemezler ama onun yerine usta hırsız ev sahibini korkuturmuş misali değil meslekdaşına kavga ettiği düşman olduğu kişiye bile bilgi fakiri,yarasa ruhlu,karanlık düşünceli,örümcek kafalı derse o kişi hakkında ne düşünürsünüz. Gündem değiştirme gayretiniz geri tepti şimdi onurlu insanlar gibi hatanızı tamir edin özür diyeyin ve görevinizi yapın biz sizi kucaklarız Siz bizi düşman gibi görebilirsiniz ama biz ünvanı assubay olan herkezi kardeş ve dost biliyoruz

Yetkiliye Raporla   Kayıt Tutuldu Kayıt Tutuldu  
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
Cvp:HEPİMİZ YÜKSELEN SESİZ 15 Yıl, 1 Ay önce Karma: 6  
Değerli Meslektaşlarım benim davam meslektaşlarımla değildir.Fikirlerine saygıduyarım.Ancak yazılarımın fevri olduğu heycanla alenacele yazılmış söylemlerine katılmıyorum.Sayın Genel Başkanımız Temad mesaj panosunda açıklama yapmış hastalığımı öne sürerek huzuruz olduğumu onun için bu tür yazılar yazdığımı telefonda beyan ettiğimi söylüyor.Huzursuzluğumun sebebini sayın başkana Assubayların içinde bulunduğu durumdan dolayı olduğunu telefonda söyledim.Ben neden durup dururken sayın Başkana dert yanayım hastalığımı anlatayım.Verilmek istenen mesaj bu adam hasta ve dengesizdir ne yaptığını bilmiyor.dur.YAŞIM 53 EVET HEYECANLIYIM ASSUBAY ONUR MÜCADELESİNİ VE GELECEK İYİ GÜNLERİN HEYACANI İLE YAZIYORUM.HEYACANIMI VE MÜCADELE AZMİMİ HİÇ KAYBETMEDİM.SN ERTEN şahsımı üzmüştür.Telefonla aradığı doğrudur aradığı esnada hastahanedeydim.hiç bir meslektaşıma kırgın değilim.İhracımıda isteseler hastalığımıda gündeme getirselerde.Benim mücadelem hakkımızı gasp eden siyasiler ve Genel Kurmayladır.Mahmut ERDEM neredeyse gnl Kur.MSB ve bazı kurumlara hakaret ediyorum diye savcılığa suç duyurusunda bulunacak.Bu sitedekilerin komple ihracını istiyor.Bunlar yanlış vede tehlikeli yaklaşımlardır.BU sıkıntının nedeni olağanüstü genel Kurula gidilmesi düşüncesi ortalığa atıldığında başlamıştır.

Cvp:HEPİMİZ YÜKSELEN SESİZ 15 Yıl, 1 Ay önce Karma: 4  
Temad yönetimi, bir yerde kavgalar olmasın derken,temennimizde budur zaten.Çünkü dağlar gibi çözülmesi gereken sorunlar dururken,bu kavgalarla uğraşmak bizlere hiç birşey kazandırmaz.Üzgünüm ama sanal/manal ne olduğunu bilmediğim ,tanımak istemediğim ve hatta ismini bile görmek istemediğim meşhur mikserimiz Mahmut ERDEM Temad mesaj panosunda ortaya çıkıyor ve diyor ki bu siteyi kastederek bu sitede yazanları ihraç ediniz.Mahmut ERDEM eğer güçün yetiyorsa bir saniye bile bekleme bizleri ihraç ettir.

MAHMUT ERDEMLER.SIZE SESLENIYORUM,GUCUNUZ VARSA ONCE ALACAKLARIMIZI ALIN,SONRA GUCUNUZ KALDIYSA BIZLERI IHRAC EDIN,SEREF DUYARIZ.KAZANAN MESLEKTASLARIMIZ OLSUN,KAYBEDEN BIZ OLALIM.
BEKLEYECEGIZ,GORECEGIZ.ASSUBAY DAVASINA SAHIP CIKAN DEGERLI MESLEKTASLARIMA SEVGILER VE SAYGILAR SUNUYORUM.

caho ()
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Anlaşıldı bunlar derneği kapatmak için düğmeye bastılar herhalde, hani misyonunu tamamlamış partiler vardır ve son genel başkanlarıda bu misyonu tamamlamak için seçilmiş kişilerdir,bu tavırlar bana öyle bir fotğraf veriyor,atın kardeşim herkesi atın, geç bile kaldınız az olsun benim olsun dersiniz kokteyl'lerde gezersiniz,bizde İNÖNÜNÜN dediği gibi dünya yeniden kurulur,türkiyede yerini alır sözü işte bizde"ASAKİRİ MUHAMMEDİ 61NCİ ORTA KÜÇÜK AĞALARI DERNEĞİNİ "kurar yolumuza devam ederiz,tüm ağalara,paşalara söylene,söz üzre bilcümle kubbealtı vezirlerine bildirile,VESSELAM

Cvp:HEPİMİZ YÜKSELEN SESİZ 15 Yıl, 1 Ay önce Karma: -3  
Değerli Meslektaşlarım;
Herkes kendi bakmak istediği pencereden resmi seyredebilir ve yorum yapabilir.Burda atmak-ihrac etmekten bahseden kim??Dikkatli okuyun.....
Ne güzel söylemiş Sayın Genel Sekreterimiz;

HER BİR HARFTEN, HER BİR CÜMLEDEN, HER BİR SATIRDAN CIMBIZLAYARAK ANLAMSIZLAŞTIRACAK MANALAR ÇIKARMAYA ÇALIŞMAK İLKESİZLİKTEN BAŞKA NEDİR.

İŞ ÜRETMEK BİR SONUÇTUR FARKLI BİR TUTUMDUR.BOŞ LAF ÜRETMEK PEYNİR GEMİSİNİ YÜRÜTMEKTİR.
İNSAN BİLMEDİĞİ ŞEYİN DÜŞMANIDIR. AMAÇ ÜZÜM YEMEK Mİ OLMALI BAĞCIYI DÖVMEKMİ OLMALIDIR.

S A Y G I L A R I M L A . . . . .

EN ÜST Cevapla