cnnturk.jpg
haberturk.jpg
astsubaylar-yuruyor.jpg
videotalu.jpg

Kimler Sitede?

FORUM
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Cvp:TEMAD HATAY KARABAĞLAR ŞUBESİ KURULUŞ ÇALIŞMALARIM (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALT Cevapla Beğenilen: 1
BAŞLIK: Cvp:TEMAD HATAY KARABAĞLAR ŞUBESİ KURULUŞ ÇALIŞMALARIM
Cvp:TEMAD HATAY KARABAĞLAR ŞUBESİ KURULUŞ ÇALIŞMALARIM 15 Yıl önce Karma: 6  
SAYGIDEĞER MESLEKTAŞIM DEĞERLİ KARDEŞİM SAYIN HEZER SİZLERİ KUTLARIM.ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN.HER NE KADAR İSTANBUL'DAYSAMDA ÜZERİME DÜŞEN BİR ŞEY OLURSA MADDİ VE MANEVİ YÖNDEN DESTEK VERMEYE HAZIRIM.

Yetkiliye Raporla   Kayıt Tutuldu Kayıt Tutuldu  
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
Cvp:TEMAD HATAY KARABAĞLAR ŞUBESİ KURULUŞ ÇALIŞMALARIM 15 Yıl önce Karma: 0  
SAYGIDEĞER MESLEKTAŞIM!
Çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum.Daha önce bildiğiniz gibi,KONAK ilçesi TEMAD şubesi ALSANCAKTA açıldı,hepimizin merak ettiği bir şey var,acaba ALSANCAKTA ikamet eden E.ASB.kaç kişi?
Bende hatayda ikamet ediyorum ve BALÇOVA TEMAD şubesine üyeyim.Bana göre askeri hastane ile renkli arasında yer bulunursa uygun olur kanatindeyim.Gayretlerinizin boşa çıkmayacağı umuduyla saygı ve selamlarımı sunuyorum.

Cvp:TEMAD HATAY KARABAĞLAR ŞUBESİ KURULUŞ ÇALIŞMALARIM 15 Yıl önce Karma: 3  
TURGUT BEY,yer arayışımız devam ediyor,ancak üye sayımız netleşmediğinden ve yeterli olmadığından istediğimiz,bize yakışan yerlerin kiraları çok yüksek olduğundan,seçim öncesi siyasilerin yer verme vaadleri(Tabiki bu yalanlara yıllarca maruz kalmamıza rağmen,bir umut)şube yeri kesinleştirmemiz konusunu geciktiriyor.Herhafta çarşamba günleri Karabağlar temad geçici yönetimi,üyler ve yeni katılacak arkadaşların katılımı ile toplantı düzenliyoruz.Bu hafta balçova TEMAD da yapılan toplantı resimlerini siteye ekledim.Önümüzdeki hafta hava lisan okulu tesislerinde yine çarşaba günü toplantımız olacak saat 14 te özellikle üye olmak isteyen arkadaşlarımızı önemle bekliyoruz.
saygılarımla

KARABAGLAR TEMAD SUBESI CALISMALARINDA BASTA SAYIN HAKAN HEZER
MESLEKTASIM OLMAK UZERE BERABERINDEKI DIGER MESLEKTASLARIMA BASARILAR DILERIM.SEVGILER VE SAYGILAR.

Hatay-Karabağlar Şubesinin kuruluşunda emek veren meslektaşlarımızı kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim.

Halil ERGENLİ
E.Dz.Kd.Bçvş.

EN ÜST Cevapla