cnnturk.jpg
haberturk.jpg
astsubaylar-yuruyor.jpg
videotalu.jpg

Kimler Sitede?

FORUM
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Cvp:DERNEK GEREKLİ Mİ? (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALT Cevapla Beğenilen: 0
BAŞLIK: Cvp:DERNEK GEREKLİ Mİ?
Cvp:DERNEK GEREKLİ Mİ? 15 Yıl, 2 Ay önce Karma: 2  
Arkadaşlar
Bizim örgütlenmemiz TEMAD çatısı altındadır bizler bu örgütlenmeye destek vereceğiz olumsuz gördüğümüz konuları düzeltecek olan yine biziz iyi günler dilerim

Yetkiliye Raporla   Kayıt Tutuldu Kayıt Tutuldu  
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
Cvp:DERNEK GEREKLİ Mİ? 15 Yıl, 2 Ay önce Karma: 8  
EĞRİYE EĞRİ, DOĞRUYA DOĞRU...

Yazacaklarım form başlığına uysa da yazacağım uymasa da yazacağım.
Bu platformlarda yazdıklarımda insanların isimlerini doğrudan yazmaktan daima kaçınırım. Ama bu defa durum farklı. Özellikle yazıyorum. İsmini Temad mesaj panosunda görüp okumaktan ve bir meslektaşım olduğunu bilmekten başka kendisi hakkında bir bilgim, tanışıklığım yoktur.
Temad Genel merkezini hep yapmadıklarında, yaptıklarından dolayı zaman zaman eleştirdik. Bu panoda birilerinin sanal isimlerle mesaj yazıp hoşlarına gitmeyenlere saldırdığına da şahit olduk eleştirdik. Sizlerin de dikkatini çekti mi bilmiyorum, ama bu kez bu panoda övilmeye değer olmanın ipuçlarını veren bir olaydan bahseteceğim. Yönetimde görev aldığını sandığım, ERTUBAY ÖZER isimli sorumluluğunun farkında olduğnun ip uçlarını veren bir meslektaşım, normal olanı, olması gerektiği gibi davranıp, meslektaşlarının küçük sorunlarını bile kendine sorun edinip yardım için çabaladığı, sorumluluk duyup cevap yazdığı izlenimini edindim. Bir meslektaşı olarak tebrik ediyor, güzel olan hareketlerin de alkışlanması, kişilerin cesaretlendirilmesi gerektiğine inanıyorum....

Son Düzenleme: 27/01/2009 19:21 tarafından tedbir33.
ery ()
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Cvp:DERNEK GEREKLİ Mİ? 15 Yıl, 2 Ay önce Karma: 3  
Görüşlerinize aynen katılıyor, hiç tanımama rağmen Sayın Ertubay ÖZER' e bende tşk ediyor.Çalışmalarında başarılar diliyorum.Saygılarımla

ery ()
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Cvp:DERNEK GEREKLİ Mİ? 15 Yıl, 2 Ay önce Karma: 3  
TEMAD ' de Gn.Bşk.Yrd. görevini yürütmekte olan A.Galip KAPLAN 10/02/2009 tarihi itibari ile sağlık ve kişisel nedenlerden dolayı görevinden istifa ettiğini TEMAD internet sitesinden duyurmuştur.
Kendisine çalışmalarından dolayı minnet ve şükranlarımızı sunar.Saygılarımızı belirtiriz.

Cvp:DERNEK GEREKLİ Mİ? 15 Yıl, 2 Ay önce Karma: 56  
Assubay onur mücaadelesine katkı sağlayan herkeze minnettarız Sn.Galip KAPLAN' da yıllardır TEMAD yönetimindeydi hizmetleri için teşekkür ediyorum
Rahatsızlığı için kendisine acil şifalar ve tüm yaşamında sağlıklar mutluluklar diliyorum.

Cvp:DERNEK GEREKLİ Mİ? 15 Yıl, 2 Ay önce Karma: 4  
Geçen ay genel merkezi ziyaret ettiğimi belirterek ,özellikle yönetim kuruluna yeni giren arkadaşların çalışmalarından bahsetmiştim,tekrar edeyim,Ertubay ÖZER,Muhasip Adil Meta ve Genel Sekreter Mehmet Tuncer beyler gerçekten yürekten çalışıyorlar,ilgileniyorlar buna şahsen şahit oldum ve tekrar ifade etmek istedim.
Sayın Galip KAPLAN ile yaklaşık 3 yıldır tanışıyorum bugüne değin şahsıma karşı en ufak bir olumsuz tavrı söz konusu olmadı her zaman medeni bir çerçevede görüştük en ağır eleştirdiğimde bile sevgi ile karşıladı sağolsun,anladığım sağlık sebebiyle ayrılmış,kendisine acil şifalar ve başarılar diler,yaptığı hizmetler içinde teşekkür ederim.

EN ÜST Cevapla