cnnturk.jpg
haberturk.jpg
astsubaylar-yuruyor.jpg
videotalu.jpg

Kimler Sitede?

FORUM
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
TEMAD NEREYE KOŞUYOR (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALT Cevapla Beğenilen: 4
BAŞLIK: TEMAD NEREYE KOŞUYOR
TEMAD NEREYE KOŞUYOR 14 Yıl, 10 Ay önce Karma: 56  
Saygıdeğer Arkadaşlarım
Ben hiçbir yazımda ne maksadı aşan ifade kullandım nede laf olsun diye eleştiride bulundum Saygı ile yapılan eleştiriler mükemmele açılan kapının anahtarı olmasına rağmen maalesef TEMAD yönetimi eleştirilerimizi,önerilerimizi önemsemiyor havaları ile herşeyi ben bilirim ben yaparım patron benim demekte ancak bugüne kadar da yaptığı sağladı hiçbir kazanım yoktur. TEMAD ANTALYA şubemizin seçimleri yapılmıştır yeni heyeti kutluyoruz seçimlere TEMAD yönetimi geleceğine yatırım adına katılmıştır çünki morale ihtiyacı olan diğer şubelerin delege sayıları verilen değerin ölçüsü olduğundan TEMAD heyeti buraları ziyaret etmemektedir. Bir şubenin seçimlerine katılmak gereklimidir derseniz bence GEREKLİ DEĞİLDİR üstelik üyelerin oyunu etkiliyeceği için MAHZURLUDUR bu ziyarete harcanan zaman sorunlarımız için harcanmalıdır. Bizi hala mahalle bekçisi meclis katibi ziraat ev ekonomisti ile ayni kefeye koyan zihniyete kendimizi anlatmak sorunlarımızı çözmek gerekmiyormu? ANTALYA seçimlerine üyelerin %20 si katılmıştır TÜRKİYE emekli asb.larının da %20 sinin TEMAD üyesi olduğu düşünülürse TEMADIN ZÜMREYE GÜVEN VEREMEDİĞİ ANLAŞILMIŞTIR BU NEDENLE TEZ TÜZÜK VE ZİHNİYET DEĞİŞİKLİĞİ YAPILMALIDIR Saygılarımla

Yetkiliye Raporla   Kayıt Tutuldu Kayıt Tutuldu  
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
Cvp:TEMAD NEREYE KOŞUYOR 14 Yıl, 10 Ay önce Karma: 2  
TEMAD yönetimi bizimle işbirliği yapmalıdır Sn.Turan'ın intibaklarla ilgili yazısına yanıt verdiler o şekilde düşünebilirler saygı duyarız ama fiili hizmet zamları ile ilgili 631 sayılı KHK ile ilgili başlangıç derecelerimiz ile ilgili susacaklarmı ayrıca 9/1 adaletsizliğine ne yapacaklar bunları paylaşsınlar bu siteye tüm desteğine rağmen muhalif damgası yemiş olsada assubayların sesidir burada yanıt vermeseler bize TEMAD sitesinde versinler yeterki ilgilensinler

Cvp:TEMAD NEREYE KOŞUYOR 14 Yıl, 10 Ay önce Karma: 6  
Ersen Beyin önerisi olan Tüzük değişikliği ivedi yapılmalıdır,TEMAD önerilerimizi mutlaka dikkate almalıdır.Kendi çalışma yöntem ve kadrolarıyla başarılı olamadıkları hiç bir kazanım sağlayamadıklarından bellidir.Bu sistemle devam edecek çalışmalardanda bir netice alınamayacağı belli olmuştur.Her geçen dakika E.Assubayların zararınadır.Saygılarımla..

Cvp:TEMAD NEREYE KOŞUYOR 14 Yıl, 10 Ay önce Karma: 2  
TEMAD'ın ne bize ne de sorunlarımıza doğru koşmadığı kesin. Antalya seçimlerinde sorunları dile getiren arkadaşımıza verilen " Ne yapsaydık, bakanlığın önünde yatsamıydık " yanıtını yadırgadığımı belirtiyorum; evet Sn.Başkan gerekirse yatacaksınız, çünkü bu görevi size zorla yaptırmıyorlar, üç dönemdir bizi temsil ediyorsunuz lütfen bir tek kazanımı söyler misiniz; başarı olmadıktan sonra bana göre sizin cebinizde meclise giriş kartı olsa ne olur, olmasa ne olur...

Son Düzenleme: 05/06/2009 00:20 tarafından EMEKLİASSUBAY.
Cvp:TEMAD NEREYE KOŞUYOR 14 Yıl, 10 Ay önce Karma: 8  
EN SONUNDA BULDUM...
Sorunlarımızı kamuoyuna mal etme yöntemini en sonunda buldum.Televizyon haberlerinden söz açılınca çağrışım yaptı. Sıcakların iyice bastırmaya başladığı bu günlerde fena fikir değil deyip sizlerle paylaşmaya karar verdim.

Tunceli'li bir grup çevreci, Munzur Çayı'nın üzerine baraj yapılmasını Boğaz Köprüsü üzerinde protesto etmek için, şu Türkiye'de herkes tarafından tanınan Bergama'lı köylülerin lideri, üs tarafı devamlı çıplak gezen Asteriks Orhan'ı kendilerine liderlik ve antrenörlük yapması için gönüllü olarak ödünç almışlar. Asteriks Orhan liderliğindeki Tunceliler dün akşam televizyon haberlerinde izledim, Boğaz Köprüsü üzerinde gösteri yapıyorlardı.

Eğer kanal D haberlere konu olan nazikane feryadımıza da kulak veren olmaz ise, tonton Erezyon Dede ile İlmiye Çığ Nine'nin, o yaşlarında bir de bizim sorunlarımıza üzülmelerine içim razı olmaz. Onları geçelim. Diyorum ki ya Asteriks Orhan'ı altı aylığına bizim Temad genel başkanlığı için ödünç alalım, veya genel başkanımızla birlikte bizi temsil etmek üzere oylarımızla seçtiğimiz yöneticilerimizden bir heyeti, Bergamalı köylülerin yanına altı aylığına harcırahlı olarak görev başı eğitimine gönderelim. Benim aklıma yattı. Sizler ne dersiniz?

Cvp:TEMAD NEREYE KOŞUYOR 14 Yıl, 10 Ay önce Karma: 56  
Arkadaşlarımızın gayreti ile basında esen rüzgarı kendine mal eden ve TV KANALLARINDA SOSYAL VE EKONOMİK SORUNLARIMIZI KISA VE ÇARPICI CÜMLELERLE ANALTAMAYAN TEMAD YÖNETİMİ dün akşam Kanal D TV de kendisine altın tepside sunulan fırsatı masalesef kullanamamıştır. Mayın konusu gibi çok uç bir konuyu gündeme getiren bu yönetime üzüntülerimi ve hayal kırıklığımı sunuyorum

EN ÜST Cevapla