cnnturk.jpg
haberturk.jpg
astsubaylar-yuruyor.jpg
videotalu.jpg

Kimler Sitede?

FORUM
Hogeldiniz, Ziyareti
Ltfen Giri ya da Kayt.    Kayp Parola?
Cvp:REFERANDUM ! (1 inceleyen) (1) Ziyareti
EN ALT Cevapla Beenilen: 4
BALIK: Cvp:REFERANDUM !
Cvp:REFERANDUM ! 11 Yl, 4 Ay nce Karma: 1  
bu verdiim linkte referandum ile deiecek maddelerin eski ve yeni halleri ile karlatrmalar ver
https://docs.google.com/fileview?id=0B7sDprS3nc_vMjEyMDVjMWUtNzkxNC00ZTViLTliYzAtNTUxYjkwYzMxNTM1&hl=en

Yetkiliye Raporla   Kayt Tutuldu Kayt Tutuldu  
  Herkesin yaz yazmas ynetici tarafndan engellenmitir.
Cvp:REFERANDUM ! 11 Yl, 3 Ay nce Karma: 6  
AKP her yolu mbah sayarak uygulad kendine has politikalaryla!! toplumu gerim gerim gererken bir yandan da bizden olanlar ve olmayanlar eklinde ayrtrmaktadr. Bununla da yetinmeyip olay daha da abartarak sivil toplum kurulularn bile evet demeleri iin tehdit etmekten geri durmamakta ve en yetkili azdan resmen evet demeleri iin tehditler savrulmaktadr. Bir oumuzun hatrlayaca gibi demokrasilerde telkin ve tehditlerin hi bir ie yaramad 12 Eyll 80 sonras seimlerde T.Sunalp in MDP si iin zamann Cumhurbakannn telkinlerinin ters teptii bir gerek iken hangi cesaret ve mantkla resmen tm toplumun gznn iine baka baka faizan tehditler savrulmaktadr bu anlay dillerinden drmedikleri demokrasinin neresine smaktadr anlayan varsa banada anlatsn... Artk lke olarak uurumun dibinde incecik bir dala tutunmu durumdayz. Umarm sonu hayrl olur...

Yetkiliye Raporla   Kayt Tutuldu Kayt Tutuldu  
  Herkesin yaz yazmas ynetici tarafndan engellenmitir.
EN ST Cevapla