cnnturk.jpg
haberturk.jpg
astsubaylar-yuruyor.jpg
videotalu.jpg

Kimler Sitede?

FORUM
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Cvp:BAŞARMAK İÇİN DESTEĞİNİZ GEREKİYOR (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALT Cevapla Beğenilen: 1
BAŞLIK: Cvp:BAŞARMAK İÇİN DESTEĞİNİZ GEREKİYOR
BAŞARMAK İÇİN DESTEĞİNİZ GEREKİYOR 13 Yıl, 11 Ay önce Karma: 56  
Saygıdeğer Arkadaşlarım,
Bu sitenin üyelerinin azim ve kararlılığı ile sosyal ve ekonomik haksızlıklarımızın giderilmesi için yaptığımız çalışmalar sizlerinde izlediği gibi birçok taşı yerinden oynatmıştır.
Biz başkaları gibi ne ayrıcalık ne de imtiyaz talep ediyoruz, talebimiz ADALET-EŞİTLİK VE İNSAN ONURUNA SAYGIDIR
Bu güne kadar birçok konuda dilekçe,faks,mail kampanyları yaptık Sn.İsmail TURAN büyüğümün kişisel gayret ve özverisi ile intibaklarımız konusunda davalar açıldı son olarak kazanacağımıza inandığım FİİLİ HİZMET ZAMMI davası açılmıştır. Tüm bu çalışmalarda TEMAD yönetiminin bize önderlik ve koordinatörlük yapmasını bizimde gerekli desteği vermemizi arzuluyorduk; Ne yazıkki bu gerçekleşmedi.
Gnkur tarafından hükümete sunulan kısmi iyileştirmelerin çalışmalarına ivme kazandırmak ve taleplerimizi birkez daha BAŞBAKANLIK makamına sunmak üzere YAZILI DİLEKÇE KAMPANYAMIZ olacaktır;
Arzu ediyoruz ki bu kampanyaya TEMAD destek versin ve koordine etsin şubelerimizde toplanan dilekçeler TEMAD Genel Başkanının başkanlığında bir heyet ile bölge temsilcisi arkadaşlarımızla basını bilgilendirilerek BAŞBAKANLIK makamına verilsin bunun için örnek dilekçemizi TEMAD Gn.Mrk. yönetimine sunacağız;
Belirttiğimiz gibi bu işin koordinesini TEMAD yönetiminin yapmasını arzu ediyoruz gereken ilgi ve destek gösterilmediği takdirde bu görevi de yine bizler başaracağız BUNUN İÇİN BÖLGELERDE DİLEKÇELERİN DAĞITILMASI İMZADAN SONRA TOPLANMASI (TEMAD Yönetiminin koordinesi halinde şube yetkililerine yardım için) İÇİN GÖNÜLLÜ ARKADAŞLARIMIZIN İSİMLERİNİ BU FORMA YAZMALARINI İSTİRHAM EDİYORUM. Saygılarımla

NOT :1. İzmir gönüllüleri ile müşterek bu çalışmalara ben elbette katılacağım
2. Sn.H.ÇETİN arkadaşımızın teklifi site yönetimi tarafından değerlendirilmiş olup Sn.Gn.Kur.Başkanına sözünü tutması için kalan gün sayısı sitemizde hazırlanacak elektronik posta ile Gnkur.Bşk.lığına gönderilecektir.

Yetkiliye Raporla   Kayıt Tutuldu Kayıt Tutuldu  
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
Cvp:BAŞARMAK İÇİN DESTEĞİNİZ GEREKİYOR 13 Yıl, 11 Ay önce Karma: 2  
Hazırlanacak dilekçeyi TEMAD üyesi dışında çevremdeki tüm arkadaşlarıma imzalatıp gereğini yapmak üzere GÖNÜLLÜ olduğumu beyan eder,bu tür çalışmaları yapan ve destekleyenleri kutlarım. Saygılar sunuyorum

Cvp:BAŞARMAK İÇİN DESTEĞİNİZ GEREKİYOR 13 Yıl, 11 Ay önce Karma: 0  
Ersen Ağabey;Anamur'da yapılması gereken ne varsa hepsini yapmaya hazırım.Gerek kendi adıma gerek Anamur TEMAD koordinesiyle yapılacak çalışmalara hazırım.Görev konusunda detaylı bilgi bekliyorum.Emek verenlere ve destek vereceklere saygılarımı sunuyorum.Adilhan Şanlı-Anamur.

Cvp:BAŞARMAK İÇİN DESTEĞİNİZ GEREKİYOR 13 Yıl, 11 Ay önce Karma: 0  
ben bergamadayım.üzerimize ne düşürese yaparım.saygılarımla.

Cvp:BAŞARMAK İÇİN DESTEĞİNİZ GEREKİYOR 13 Yıl, 11 Ay önce Karma: 1  
Karabağlar Temad Şubesinde ve ikamet ettiğim çevrede meslektaşlarımı dilekçe konusunda bilgilendirip gereğini yapacağım. saygılar.

Cvp:BAŞARMAK İÇİN DESTEĞİNİZ GEREKİYOR 13 Yıl, 11 Ay önce Karma: 4  
Bulunduğum yerde ,mümkün olanın en iyisini yapacağımın sözünü veriyorum.

EN ÜST Cevapla