cnnturk.jpg
haberturk.jpg
astsubaylar-yuruyor.jpg
videotalu.jpg

Kimler Sitede?

FORUM
Hogeldiniz, Ziyareti
Ltfen Giri ya da Kayt.    Kayp Parola?
Cvp:TT NET - UYDU NET (1 inceleyen) (1) Ziyareti
EN ALT Cevapla Beenilen: 0
BALIK: Cvp:TT NET - UYDU NET
TT NET - UYDU NET 10 Yl, 2 Ay nce Karma: 8  
KONUYA YAKIN VE BU KONUDA BLGS OLAN MESLEKTALARIMA..
Drt yldr TT Net 29 laira sabit cretli, 4 GB limitli tarifeden internet abonesiyim. Evde bir laptop olmak zere iki bilgisayar kullanlmakta. Drt yldr bir veya iki defa 29 lira dedim. devaml internet faturas 50 - 60 tl aras geliyor. Kaak kullanldn da sanmyorum. Lifreli. Demek ki limit am yapyoruz, faturaya fazla bir itirazm yok. TT NET yeni tarife kampanyalar yapyor. Alt ay 30 tl demekli limitsiz, 45 lira demeli bir kamnyaya katlmak istedim, bir yl nce 29 lira sabit demeyi 27 liraya indirecek dandik, hibir zaman gerek olmayan bir kamanyaya katldm gerekesi ile beni kampanyadan yararlandrmadlar.
Evimde kablolu tv yayn var. Kblolu yayn uydu net kampanya yapyor. Ayda 53 liraya tele dnya diye bir kablolu tv yayn platformu ve kablolu tv yayn zerinden internet vaad ediyorelar. Ama u an iin wireles modemli interneti, ellerinde uygun modem olmad iin evime getiremiyorlar. Sadece ksablolu kalsik interneti getrebiliyorlarm sorunun zm iin normal internete ROUTER denilen benim temin edeceim bir cihaz eklemem gerekliymi. Bu cihaz da Antalyada piyasada pek bulunmuyormu
1. Kablolu tv yayn zerinden internet kullanan arkadamz var m, memnunlar m tavsiye derelermi?
2 . Bu router denilen bana bir markann modeli olarak WDS 540 diye modeli verilen bu cihaz gren bilen tanyan nereden temin edebileceimi bilen meslektamz arkadamz var m?
lginize teekkrler sevgi ve sayglar

Yetkiliye Raporla   Kayt Tutuldu Kayt Tutuldu  
  Herkesin yaz yazmas ynetici tarafndan engellenmitir.
janas ()
u An Sitede Deil Kullanc bilgilerini grmek iin tklayn
Cvp:TT NET - UYDU NET 10 Yl, 2 Ay nce Karma: 0  
Deerli bym

Ben geen seneden beri 37 tl ye kablo tv ve snrsz kablo net kullanyorum.Bendede biri laptop iki bilgisyar kullanyorum.Tabi kablolu modem olduuiin ITSPEED(ITPSF1005D)rotuer mevcut.Ben bugne kadar bir sorun yaamadm.

Sadece Limitli iken yksek mebla dedim.ama itirazmla yanllk kantlandndan 90 tl gibi mebla geri dediler.

Benim markasn yazdm rotuer da da 5 adet k var oda olur.ama yok illa WDS540'a eskiehirde bakarm.
Deerlendirin bir mesajnz emir telakki ederim.

Takipteyim.

Cvp:TT NET - UYDU NET 9 Yl, 10 Ay nce Karma: 2  
DKKAT

Saygdeer Arkadalarm,
Snrl ttnet internet abonesiyim.Bu ay gelen faturam hayli fazla olunca ttnet yetkililere bu konuda bilgi edinmek maksadyla szl bavuruda bulundum.nterneti SINIRLI olarak kullanan abone arkadalarmza bir hatrlatmada bulunmak isterim. Bu dorultudaki bir sorumu yantlayan Telekom yetkilileri Facebook'tan paylalan video iletilerinin ald an internet kotamz hayli etkilediini belirtmilerdir, video iletilerini aarken seici olmakta fayda olduunu ve bu soyguna alet olmamamz gerektiini dnyorum,sayglarmla.

Cvp:TT NET - UYDU NET 9 Yl, 10 Ay nce Karma: 3  
2008 ekim ayndan itibaren uydu-net (kablo net) limitsiz 512 kb kullanyorum aylk kablo tv dahil 18.5 tl dyorum.

Wireless Router ( linksys marka 4 port kl)) ile evimdeki 2 adet PC 1 adet Dizst bilgisayara datp sorunsuz kullanyorum.

Cvp:TT NET - UYDU NET 9 Yl, 10 Ay nce Karma: 0  
4 GB limitli ttnet (29 Tl)abonesiyim son 4-5 aydr 60 tl dyorum kotama baktm 8 gb civarnda kullanmm ancak gnlk kullanm srem deimedi, var bu ite de bir yahudi hesab..

Cvp:TT NET - UYDU NET 9 Yl, 10 Ay nce Karma: 8  
Evinde kablolu yayn bulunanlar kablo nete gesinler. 1GB snrsz internet, 90 kanal sinema paketli kablolu yayn(tele dnya), modemleri onlardan, modem cretini deyene kadar (bir yl sonra galiba aylk deme miktar decek) aylk 53 tl

EN ST Cevapla