cnnturk.jpg
haberturk.jpg
astsubaylar-yuruyor.jpg
videotalu.jpg

Kimler Sitede?

İYİ TATİLLER BAŞKANIM. PDF Yazdır E-posta
Son Güncelleme ( Cuma, 26 Kasım 2010 )
 

paris.jpg Anadolu'da çok yaygın bir söz vardır; "Aç koma hırsız olur,çok söyleme arsız olur" derler. Günlerdir izlediğim tüm sitelerde TEMAD yönetimine yoğun bir tepki var.

9 Ekim mitingi iktidarda ve kamuoyunda olumlu bir etki yaratmış ancak sürekli eylemlerle desteklenmediği için saman alevi gibi sönmek üzeredir. Mağdur ve mazlum sınıfımız bu zafer sarhoşluğundan uyanmış eski umutsuz karamsarlığına dönmek üzeredir.

Parlementoda ve basında sınıfımıza karşı hayasızca saldırılar devam etmekte ve örgütümüz, bütün bunlara karşın kulağının üzerine yatmaya devam etmektedir.

İktidar ve Gen-Kur.karşısında yeterli mücadeleyi veremeyen Yönetim hırsını üyelerinden çıkarmaktadır. Tabanını derleyip toparlayacağı, örgüte genişlik ve derinlik kazandıracağı, kazanımlarıyla katılımları hızlandırıp örgütünü moral motivasyon açısından güçlendireceği, örgüte demokratik bir düzen ve şeffaflık getireceği yerde her şey güllük gülistanlıkmış gibi Başkanımız ve yardımcıları örgütlenmeden sorumlu yardımcısı nerede? Paris'te!

Ne yapıyorlar? Türkiye'de üyeleri açlıklarıyla çarpışırken, ekmek bulamazken kendileri "pasta yemeye" gitmişler. Afiyet olsun Başkan!

Ziya Paşa oğlunu okutmak için Paris'e gönderirken "Bize bol bol ışık getir, düşmek etrafı görmemektendir" demiştir. Kendin aydınlan Başkan, bize de ışık getir ki etrafımızı daha iyi görelim.

Siz Paris'teyken Başkan, Ordunuz Komutansız kaldı. Bazı arkadaşlarımız kurtuluşu daha sert muhalefet yapmakta gördü. Bazı arkadaşlarımız da yeni siyasi ve ayağı yere basmayan oluşumlara yöneldi. Sizin basiretsiz yönetiminizden umudunu yitiren üyeleriniz başka çıkar yolları aramaya başladı. Kurtuluşun ve mücadelenin bireysel ve dağınık gruplarla değil, birlik ve beraberlik içinde aranması gereğini unuttular!

Kısacası, dönüşünüzde burada hiçte hoş olmayan bir manzara ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Benim önerim siz hiç gelmeyin orada kalın Başkan. Mari Antuvanet pastanesinden beslenin. Örgütü oradan idare edin. Biz de buradan size ve yönetiminize boşu-boşuna sayfalar dolusu eleştiriler yazmaktan kurtulalım. Nasılsa dikkate almak bir yana okumadığınızdan bile eminim.

Örgütünüz kan kaybediyor, güç kaybediyor, itibar kaybediyor, siz tatil yapıyorsunuz!

İYİ TATİLLER BAŞKANIM....!
LUTFEN PAYLASIN
Digg!Google!Facebook!Del.icio.us!Live!Technorati!Yahoo!

26-11-2010 08:18 Adilhan Şanlı
26-11-2010 08:18. ..
Okunma Sayısı 791    
Okuyucu yorumları (3)
Ortalama Üye Değerlendirmesi
   (0 Oylama)

Yazan Osman Ada
03-12-2010 14:45,
 
Umudumuzu bitiriyorlar
Padişah yeni vergilerden sonra vezire sormuş halk ne yapıyor valla padişahım büyük tepki var o zaman biraz daha zam yapın demiş, bilahare durumu sormuş padişahım millet çıldırmış oynuyorlar önemli değil biraz daha zam yapın demiş zamdan sonra tekrar sorunca vezir padişahım vallahi şaşırdım halkın hiç sesi tepkisi yok dediğinde padişah, aman bu durum tehlikeli zammı geri alın demiş! Temad yönetimi bizim suskunluğumuzu başarısı ve kabullenmek olarak düşünüyorsa hikayeyi bir daha okusun ve düşünsün.
 
 

Yazan Hüseyin SAVCI
27-11-2010 20:27,
 
...
Sayın ŞANLI 
"Kısacası, dönüşünüzde burada hiçte hoş olmayan bir manzara ile karşı karşıya kalabilirsiniz" demişsiniz... 
Başkanın çok da umurundaydı! 
Sekiz yıldır sizleri düşünmekten (Beni değil, sizi, ben atıldım), sizler için mücadele etmekten yoruldu. 
Muhteşem başarılarını (!) kutlamak, biraz da yorgunluk atmak için bir Paris seyahati çok mu? 
Aşk olsun!
 
 

Yazan tedbir33
27-11-2010 17:35,
 
BİR OSMAN BEY LAZIM..
Gerek toplumumuz, gerek zümremiz, Moğol İsyanı karşısında beyliklere bölünmüş Anadolu Selçuklu Devleti misali, üzerine çöken karabasan nedeniyle, darmadağınık bir şekilde, sessizce, kurban bayramı arifesinde akşam ezanını dinleyen koyunlar gibi bekliyor, bekliyoruz. Bu bölünmüşlüğü birleştirecek bir ses, bir Osman Bey lazım. Bu durumda Mersedese binen müflis tüccar gibi başkanımız da Paris'ler de geziyor. Gezmesine gezsin ama, bu arada ya Osman Bey olsun olamıyorsa Osman Bey yaratmanın yollarını arasın.
 
 
Sadece kayitli kullanicilar bir Makaleyi yorumlayabilir. Lütfen ücretsiz üye olun veya giriş yapın.
< Önceki   Sonraki >